Mehmet Zeki’den 450 bin euro gelecek!

İstanbulspor'un 21 yaşındaki oyuncuyu Lille kulübüne 900 bin Euro sattığı ve Bursaspor'un hakkının bu ay içersinde ödeneceği belirtildi.

Bursaspor alt yapısından yetişen ve ardından gittiği İstanbulspor’daki performansıyla dikkatleri üzerine çeken Mehmet Zeki Çelik, bu transfer döneminde ise Fransa‘nin Lille kulübünün yolunu tutmuştu.

Hamza Hamzaoğlu döneminden yeşil beyazlı kulüpten İstanbulspor‘un yolunu tutan 21 yaşındaki oyuncunun o dönem mukavelesine ‘Başka bir kulübe transfer olursa ödenecek bonservisin yüzde 50’si Bursaspor’undur‘ maddesi yazılmıştı.

2 MİLYON EURO YAZILMIŞTI

Mehmet Zeki‘nin Lille kulübüne transfer olmasıyla birlikte Bursaspor’a ödenecek parayla ilgili bir çok tartışma çıkmıştı. Bir kesin oyuncunun 2 milyon Euro’ya satıldığını belirterek, Bursaspor‘un kasasına girecek paranın 1 milyon Euro olduğunu ifade etmişti.

Gerçekte İstanbulspor‘un genç savunmacıyı 900 bin Euro’ya gönderdiği ve yeşil beyazlılara gelecek paranın net olarak 450 bin Euro olduğu olduğu ortaya çıktı.

ENES’TEN DE PARA GELECEK

Bu paranın Fransız kulübü tarafından bu ay içerisinde Bursaspor‘a ödeneceği belirtildi.

11 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. İşte Vakıfköyün önemi . Rüştü hanlı içinde Adanademirspordan devre arasi alinip İstanbulspora verilebilir. Seneye yabancı sınırlamasi gelirse bizim kadroda bile tutulabilir

  32
  1
 2. Araya enesi de sokmuşsunuz ama bilgi vermemişsiniz kafa karıştırıcı bi haber olmuş. Zekiden para almak için farklı bi yola başvurmuş olabilir İstanbulspor geri kalan kısmı farklı şekilde halletmiş olabilirler

  22
  2
 3. Konuyu UEFA’ya taşıyın . İstanbulspor menejerlik ücreti vb gibi değişik yollarla parayı iç ettiyse ve yasal olarak bir yaptırım yoksa bile Bursaspor kulübü kurumsal yaptırım ile İstanbulspor ile tüm alışverişini sonlandırmalı . 2,5 milyon euro filan yazılıyordu arada türk parası ile 6,5 milyon TL var boru değil . Arkasını aramız lazım

  11
 4. Burnuma pis kokular geliyo, hani bu adamı İstanbul 2,5 MİLYON EURO bedele satmıştı
  Bize 1.25 MİLYON EURO gelecekti, nasıl oldu şimdi bu tutar, derhal İstanbuldan
  Satış için yapılan anlaşmalar ve banka ödeme dekontları istenmeli
  Aynı şekilde Lille kulübünden de bu belgeler istenmeli,
  Paranın gönderildiği bankadan başka bi hesap hareketi olup olmadığı 2 kulüp arasında
  incelenip, talep edilmeli, bu kadar kolay mı bu işler, umarım katakulle yoktur

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı