Mehmet Zeki Çelik için teklif yaptık!

Bursaspor Futbol Şube Yöneticisi Hasan Parlakay, İstanbulspor'da forma giyen Mehmet Zeki Çelik hakkında açıklama yaptı.

Hasan Parlakay oyuncu için İstanbulspor‘a 300 bin lira teklif ettiklerini belirtirken “Bu oyuncunun satışında yüzde 50 hakkı bizim. Mehmet Zeki Çelik için İstanbulspor’un büyük bir maddi beklentisi var. Mehmet için biz verebileceğimiz rakamın 300 bin TL olduğunu kendilerine söyledik. Bunun karşılığında bizden Okan Kocuk‘un bonservisinden yüzde elli hak istediler. Biz de vermedik. Yöneticisi bir açıklama yapmış, “50 bin TL’ye geri alınacak maddesi olduğunu Bursaspor Kulübü açıklıyor ama doğru değil” diye. Biz böyle bir şey söylemedik. Bence yönetim kurulu üyeleri hadlerini bilip iki camiayı karşı karşıya getirmesin. Biz artık Mehmet Zeki Çelik ile ilgilenmiyoruz“ dedi.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yapacak bir sey yok, zekinin piyasası yuseldi, talipleri arttı. Okandan hak verilmesi zaten çok saçma olurdu zamanında gönderdiğin oyuncuna dikkat etmezsen böyle olur iste. Tek tesellimiz ülkeye bizim alt yapımızdan yetismiş yeni bir sağbek kazandırmış olduk.

  29
  1
  1. @@emrkur yorumuna yanıt olarak

   Üstelik bu zeki olayı gereğinden fazla uzadı kimileri takımın tüm sıkıntısını çözecek bir oyuncu gibi lanse etmeye çalışıyor zeki anca barışın yedeği olur!

   20
   3
 2. sanki istanbul sporu ucuruyorda geri almaya çalışıyoruz..bırak sattsın istanbulspor %50 ellisini alalım.

  12
  1
 3. Yan pas, geri pas, topa bas. Super bir sağ bek. Genc diye herkesi yildiz adayi olacak saniyoruz. Alacaksaniz gidin seneri alin. Alamiyorsaniz kiralayin.

 4. konuşulan paralar 100 milyon 200 milyon. bu paraları veremiyecekseniz ne işiniz var yönetim kurullarında..bak boy boy poz vermesini biliyorsunuz aranızda yokmu 200 milyon verip bu çocuğu bursaspor forması giydirecek yönetici 15 kişisiniz

  3
  1
 5. Gorduk barışın yedegi olamazmıs bursasporun zoruna gidiyor kendi yetiştirdiği topcuya para vermek sorun bu acıkcası

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu