Mehmet Zeki Çelik, Ali Turan’ı misafir etti

Bursaspor'un altyapısından yetişerek önce İstanbulspor'a ardından da Fransa'nın Lille takımına transfer olan Mehmet Zeki Çelik'in misafiri vardı.

Mehmet Zeki Çelik‘in bugünlerde büyük pay sahibi olan Bursaspor Altyapısından sorumlu eski yönetim kurulu üyesi Ali Turan, Lille‘in Nice‘i 4-0 mağlup ettiği karşılaşmayı Milli oyuncunun daveti üzerine Stade Pierre-Mauroy‘de izledi.

90 dakika sahada kalan Mehmet Zeki Çelik, karşılaşma sonrasında Ali Turan ile yemekte biraraya gelerek bol bol sohbet etme imkanı buldu.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. boş topçu zeki ..iddaa ediyorum ,şımardı ,hemde çok ,eğer şımarmamış olsaydı kendine çeki düzen verseydi burak kapacak bundan kat ve kat iyi sagbek olacaktı..ama burak kapacak kendi kendini yaktı…

    2
    13
  2. Ali Turan, Zeki Çelik’ten de avanta istedi mi acaba? Bir ara Enes’in babası Mesut Ünal’dan 100 miyar indiragandi yaptı diyorlardı, üstü kapatıldı. Ali Turan Fransa’ya kadar gidip Zeki ile görüştüyse bence Bursa’ya boş dönmez. Madem zeki’nin bugünlerinde pay sahbi, o zaman alır payını hiç bakmaz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu