Mehmet Gerçeksi istifa etti!

Bursaspor Kulübü resmi internet sitesinden Bursaspor TV Genel Müdürü Mehmet Gerçeksi'nin görevini bırakmasıyla ilgili bir açıklama paylaştı.

Açıklama şöyle:

2009 yılında yayın hayatına başlayan Bursaspor TV’nin Kurucu Genel Müdürü olarak, 9 yıla yakın bir süredir görev yapan ve ömrünün büyük bir bölümünü gazetecilik mesleğiyle birlikte Bursaspor’a adayan Mehmet Gerçeksi, uzun soluklu ve başarı hikayeleriyle dolu Bursaspor hizmetini kendi tasarrufu doğrultusunda noktaladı.

Görevden ayrılma kararını Başkan Ali Ay’la bir araya gelerek kendisine ileten Gerçeksi, “9 yıl sürdürdüğüm bu kutsal görevin her dakikasından büyük keyif aldım. Ancak her şey gibi hizmetin de bir süresi, bir sonu var. Birlikte görev yaptığım arkadaşlarıma ve başkanıma hem teşekkür ediyor, hem de bundan sonrası için başarı diliyorum” dedi.

Başkan Ali Ay da, Mehmet Gerçeksi’nin verdiği karara saygı duyduğunu ifade edip, “Adeta Bursaspor’umuzun hafızası olarak gördüğüm Mehmet kardeşime, yıllarca gazeteci olarak ve son 9 yıl da televizyonumuzun genel müdürü olarak verdiği hizmetler için teşekkür ediyorum. Yaşamının bundan sonrası içinde başarı ve mutluluklar diliyorum” diye konuştu.

27 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Artık dinazorlar bi kenara çekilmeli klüp televizyonunda Koray KUNDAKÇILAR, Bartu KÖSEMSEVER, Tolgahan AYDINLILAR ve diğerleri gibi yeni nesil, başarılı, enerjik arkadaşların önünü açmalılar

  23
  53
  1. @Argentinos16 yorumuna yanıt olarak

   Haddini bil ! Mehmet Gerçeksinin Bursasporluluğuna ne saydıkların ne senin çapıda yaşıda yetmez ! Bursaspor için birinin gözünden yaş akıyorsa ona saygı duyacaksın saygısız adam

   1. Niye bıraktı o zaman madem çok iyi bir spor adamı iyi bir spor adamı olsaydı Bursa sporu bu durumda bırazmazdı dedi ki:
    @TimsaH yorumuna yanıt olarak

    Niye bıraktı o zaman çok iyi spor adamı olsaydı Bursa sporu bu durumda bırakmazdı bence

   1. @Metin yorumuna yanıt olarak

    Bravo metin kardeşim,Mehmet Gerçeksi has Bursasporlu ve adamın hasıdır.Bu derece pervasızlığa pes.Mehmet Gerçeksi’yi x kişilerle karıştırmak,bir tutmak son derece nahoş,yakışıksız ve ayıplanacak bir davranıştır.

    5
    1
 2. oturdukları yerden beslendiler 9 senede ne tür yenilik yapmışlar ne katmışlar takım rezalet giderken yıkama yağlama yaptılar iyi giderken sefasını sürdüler başka bir şey değil

  13
  45
 3. mehmet abi bursa ve bursasporun gerçek neferlerinden biridir.senelerce bu kulübe büyük hizmetleri olmuştur.bu gibi kişileri çoğaltabildiğimiz takdirde bursasporumuz daha iiyi yerlere gelecektir.kendisine bundan sonraki hayatında başarı ve mutluluklar diliyorum.

  15
  2
 4. Mutluluklarımız artarak devam etsin… İlk başta gönderilecekti yaşattıgı skandal sonrası fakat taraftar istedi diye göndermek olmasın diye beklendiği kanaatindeyim. Taraftarın müdahil olduğu zamanlarda geciktirmek doğal bir refleks ki her şeye dahil olmasın. Güzel gelişme; vizyoner, dinamik ve inovatif birinin gelmesi dileği ile.

  11
  14
 5. sn gerçeksi’nin bende bıraktığı izlenim, ” çok iyi bir Bursasporlu, ancak çok iyi olmayan bir spor adamı” yöneticilikte duygulara yer yok. akıl, mantık, realite, vizyon, donanım, bilgi, birikim, deneyim, ön görü, lobi öncelikler. ali ay bütün bu vasıfları taşımayabilir. ve bu çok normal. ama bu özelliklerde profesyoneller var. bütün iş, böyle birini bulup kulübün başına getirebilmek. maalesef şu anda le guenden başka donanımlı bir profesyonelimiz yok. o da doğal olarak sahanın dışına karışmaz. karışsa, bu kez sahanın içine zamanı kalmaz. sahanın içine aranan kan (le guen) bulundu. şimdi sıra sahanın dışında. (sportif direktör)

  6
  6
 6. Bi dusun lan ergenler. Bilip bilmefen taniyip tanimadan adam hakkinda sallamayin. Durüst namuslu ve değerli bir adamdir kendisi.

  3
  1
 7. Mehmet Gerceksi camiamizin sembol isimlerinden birisidir bence yasayan bir numarali ismidir herkes keske onun kadar bursasporlu olabilse. Yazacağı kitabi merakla bekliyorum yeni gorevlerinde basarilar diliyorum

 8. şu bs tvye gelen herkes başkan ve yönetimden korktuğundan kedi gibi oluyorlar yalakada denebilir…bs tvden ayrılıp olay as tvye geçsinler aslan kesilip yönetimi başkanı eleştirmeye başlarlar…

 9. Lan Mehmet abiye sallayan geri zekalılar. O adamın kim olduğunu bilmeden sallamayın. Onu Orhan Guney’lerle falan da kiyaslamayın.

Bir cevap yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Kapalı
Kapalı