Mehmet Ceylan’dan Bursaspor’a destek

Ceylan Fırın'ın sahibi ve aynı zamanda Geçitspor Basketbol Başkanı Mehmet Ceylan'dan Bursaspor'a bir destek daha geldi.

Bursaspor Kulübü‘ne maddi anlamda sık sık yardımda bulunan Bursalı iş insanı Mehmet Ceylan bu sefer çok özel bir destek verecek. Kulüp doktorlarının belirleyeceği kalorisi ve vitaminleri düzenlenerek hazırlanacak tatlı ve tuzlu unlu mamüller Bursasporlu oyuncular için özel olarak hazırlanacak.

Bursaspor Başkanı Erkan Kamat, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri‘nde yapılan görüşmede Mehmet Ceylan‘a verecekleri özel destek için teşekkür etti.

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ceylan’nın Maddi Desteği- ve Şu Dağ Gibi Açıklananan Diğer Destekler vs – Ne Kadar Verdi Uludağ-Onur-Tassaruf-Erikli Sponsor Olmak İçin -Neden Açıklanmıyor Anlaşma Miktarı Zamanı? Böyle Detaylar Nedense Devamlı Gizli Saklı!- Ya Bursaspor Dernek Herşey Şeffaf Olması Şart Neden Saklanıyor? Daha Gelir Gelmez 7.5 Milyon TL Koyduk vs Kavga Dövüşü Yapıldı Basket vs Açılan Tahta Yok Parası Ödenmeyen Kaçan Futbolcu Çok Borç 500-600 Milyon TL vs Sponsor Ne Kadar Verdi Açıklanmıyor Neden?

  17
  1
  1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

   açıklanırsa arada götürdükleri ortaya çıkar. açıklanmıyor çünkü zaten hesabını soran yok niye enayilik yapıp açıklasın ki. bu devran böyle gelmiş böyle gider şu klübü sahiplenen ne şehrin ileri geri gelenleri var ne camiası var ne taraftarı var nede memleket insanları var. klüp resmen dipsiz kuyuya itilmiş yere çakılmayı bekliyor yazık.!

   9
   4
 2. Aman ne çok önemli destek. ya bırakın allah aşkına bu bursanın iş adamları nerede arkadaşlar. pasta kek ile olacak şey mi bu ya ne hallerdeyiz inanamıyorum. ya ayrıca bunu haber diye yapanları da ayıplıyorum. bumu haber değeri allah aşkına. ya başkan tuzlu tatlı kek yapanlarla vakit harcayacağına iş adamları ile bir araya gel. puan silinecek farkında değilmisin. ya arkadaş anlamıyorum ben. herşey ortada başkan oluyorsun pastacıyla tuzlu tatlı destek muhabbeti yapıyorsun. Ya varya çok zor bu iş böyle olmayacak. ya akıl var mantık var allah aşkına ya……..

  3
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu