Mehmet abiye son veda

Bursaspor yıllarca hizmet eden emektar malzemecimiz Mehmet Demir son yolculuğuna uğurlandı.

Cuma namazına müteakip Kestel Turanköy Camii‘nde kılınan cenaze namazına Başkan Ali Ay, yönetim kurulu üyeleri, futbolcular ve kulüp personelinin yanı sıra Bursa spor caimasının önemli isimleri katıldı. Ayrıca eski teknik direktör Ertuğrul Sağlam ve uzun yıllar takım kaptanlığı yapan Ömer Erdoğan, Demir ailesini acı gününde yalnız bırakmadı.

Merhumun naaşı kılınan cenaze namazının ardından Turanköy mezarlığına defnedildi.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Acı tatlı günlerimiz olmuş olabilir ama hayatın gerçeği olan ölümde bir araya gelebilmek, yüz yüze bakabilmek önemlidir. Camiayı camia yapan da budur. Ertuğrul hocam, Ömer Kaptan hepiniz bu camianın simgesisiniz, unutulmazsınız. Siz ağzı olupta konuşanların lafına aldırmayın. Biz kıymet bilen insanlarız. Allah sizden her zaman razı olsun. Mehmet abimize de rahmet diliyorum.

  41
  3
 2. allah rahmet eylesin ayrıca dostluk örneği gösteren ertuğrul hocaya ve büyük kaptan ömer erdoğana bir bursasporlu olarak
  teşekkürlerimi sunarım.

  32
  2
 3. Ozan efendi de gece kızlarla kulüpte eğlencede bu adam sizin kahrınızı çekti be şımarık. Yazıklar olsun

  14
  3
 4. Mutlu topçuya , sakat olmasına rağmen Serdar kurtuluşa ve Muhammet Demir’e de teşekkür etmek gerek. Vefalı insanlarmış

  9
  2
 5. Bu emektar ağabeyimize Allah’tan rahmet dilerim. Görünmeyen kahramanlardan. Dün twitterda Sebastian Frey’in de Mehmet Abimiz için paylaşımını gördüm. Futbolculuk başka, adamlık daha başka bir şey. Le Guen gelme aşamasındayken de Bursaspor’u canlı yayında övmüş, mutlaka git demişti. Biz ise adama sövüp saymıştık. Belki performansı kötüydü ama Harun ve Okan’a ufuk açtığı kesin.

  8
  2
 6. Mehmet abimizin ruhu şad mekanı Cennet olsun. Allah ailesine sabırlar versin.

  Ertuğrul Sağlam, Ömer Erdoğan, Harun Tekin, Muhammet Demir ve Mutlu Topçu Allah sizden razı olsun vefalı dostlar.

  3
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu