M’Bolhi:”Gelirim”

Bursaspor 1 numara için kararını verdi… Başkan Recep Bölükbaşı ve transfer komitesi ile teknik direktör Ertuğrul Sağlam, Özlüce Tesisleri'nde bir araya gelerek, transferi masaya yatırdılar.

 

Toplantıda Sağlam'ın raporu doğrultusunda, Cezayirli file bekçisi Rais M'Bolhi'de karar kılındı. Bunun üzerine 29 yaşındaki kaleci için temaslar yoğunlaştırıldı. Amerika'nın Philadelphia takımında forma giyen ve kulübüyle 2017'ye dek sözleşmesi bulunan milli kalecinin, teklife olumlu yanıt verdiği öğrenildi.

 

BONSERVİSİ ALINACAK

500 bin Euro civarındaki bonservis bedeli bulunan 1,90 boyundaki M'Bolhi'nin, menajerleri aracılığıyla yeşil-beyazlı yönetime "bonservisimi alırsanız, ben gelirim" dediği bildirildi.

 

41 kez Cezayir Milli Takımı'nın kalesini koruyan tecrübeli eldivenin kampa kadar transfer edilerek, Harun Tekin ile birlikte kaleyi korumak için rekabete gireceği ifade edildi.

 

Kaynak:Bursa.Com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu