Massimo Bruno’dan mesaj var

Bursaspor’un Belçikalı oyuncusu Massimo Bruno sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

İnstagram hesabından Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde gerçekleştirdiği idmandan bir fotoğraf paylaşan Massimo Bruno “Yakında dönüyorum” mesajı ile yakın zamanda forma giyeceğinin sinyalini verdi.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Teknokrat yorumuna yanıt olarak

   Mesajını yiyam onun ben. Takım küme düştü amk, bu hâla gelecek de, bi işe yarayacak. Bi de mesaj vermiş. Çok yakında diye. Sanki Burç Sineması’na yeni film geliyo amk. Pek yakındaymış! Pöh.

   2
   1
  2. @Teknokrat yorumuna yanıt olarak

   Bu takımı kurtaracak da Enver cenk şahin ve massimo kurtaracak..keşke acolatse de formda donebilse..solda acolatse,sağda Enver cenk ortada massimo forvette bifouma olursa hücum gücü yüksek bı takım haline dönüşebiliriz..ortasahaya İsmail yüksek ve tugbey ikilisi ideal olacaktır .namiq,hasan ayaroglu,Burak altıparmak gibi oyuncular da hamle oyuncusu olabilirler..

   13
   5
   1. @Selim yorumuna yanıt olarak

    Yaw Yusuf Türk diye bi adam aldı Deniz Kolgu. Eyvahh amk be. Bi de üstüne Pedro’yu almış. Vallaha Emin adanur’un çöpleri Ofosu, Matavz, Acolatse, Namık mamık falan var ya, bunlarla aynı kefede kantara çıkar.

 1. Takım yaratıcılığı o kadar kötü ki Massimo bile Battalla gibi görünüyor gözümüze. Form tutana kadar kritik puanları vermeyiz umarım.

 2. SU AN COK ÖNEMLİ OYNADIKÇA TAKIM KAZANIR ŞU DÖNEMDE HEPSİNE IHTIYACIMIZ VAR BIZE 7 PUAN TEHLİKEDEN BIRAZ UZAKLAŞTIRIR

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu