Marius Sumudica’dan sürpriz Bursaspor açıklaması

Kayserispor'da sezonun bitmesine 1 maç kala görevinden ayrılan Rumen çalıştırıcı Marius Sumudica'dan ülkesinde şaşırtıcı bir itiraf geldi.

Sumudica, Bursaspor başkan adaylarından birinin kendisini takımda görmek istediğini söyledi. Rumen çalıştırıcı, “Bursaspor’un başkan adaylarından biri benim teknik direktör olmamı istiyor. Seçimlerde neler olacağını göreceğiz. Gelecek sezon tekrar Türkiye’de çalışmak isterim ve %80 ihtimalle Türkiye’de kalacağım. Süper Lig’den bazı takımlarla görüşmeler oluyor. Türkiye’den daha iyi bir teklif gelmesini bekleyeceğim. Bu teklif olmazsa başka ülkelerden gelecek teklifleri değerlendireceğim” şeklinde açıklamalarda bulundu.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   Hadi diyelim ki bu kartal hareketi yaptı. milletin istediği rıza ve Samet kartalın ta kendisi.
   Benim fikrimi sorsalar profesyonelin takımı mı olur derim.
   Kim gelirse gelsin camia arkasında dursun derim.
   Hiç olmazsa bir sezon.

   4
   1
 1. Bu adam bu ülkede ekmek yer, biraz şovmenlik var ama bu ülkede ne şovmenler ekmek yedi;
  YILMAZ VURAL, HİKMET KARAMAN, FATİH TERİM
  Eğer RIZA ÇALIMBAY ile anlaşılamazsa hem ülkeyi bilmesi, çalıştığı kulübü diğer yabancılar gibi
  profesyonel değill amatör ruh ile çalıştırması, enerjisi ile kulübümüz ve taraftar ile maya tutma ihtimali
  bu nedenler burada görev yapması için bile yeterli

  6
  8
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Abdullah avcı dışındaki hocaların başarısı tamamen dönemsel. bir takıma başarılıdır demek için son 3-4 senelik performansına bakılır. öyle sanıldığı 3-5 ayda tabanca gibi takım yaratılmıyor.
   sumudica kazanırken ”küçük dağları ben yarattım” edası vardı. iki mağlubiyet alıp ıslıklanmaya başlayınca ”süt dökmüş kedi” ye döndü.
   bursadaki baskı kayserinin 10 katı. orada yapamayan burada hiç yapamaz. yanlış anlaşılmasın. bunu öğünmek için söylemiyorum. umarım ve dilerim bu baskı ve kaotik ortam kalkar ve bursa gerçek bir futbol kentine döner.

 2. kayserinin takımı iyi olmamasına rahmen adam takımı kayseriyi çoşkulu oynatıyordu bizim bu mali sıkıntıda şampiyonluğa oynayacak halimiz yok yani bu adam a çok pahalı tarasferler yapmanada gerek yok hayallere dalmayalım bu işlerde para şart kafaya oynamak istiyosan en az üçyılı takımı gençlerştirerek birde maliyetleri düşürerek gitmemiz lazım bu adam bizde iş yapae şovmen mi bilmem ama takımı kayseri çok diri ve çok coşkulu oynuyordu düşün bu taraftarla nasıl oynar bu hocanın takımı olsa iyi olur bide ben alt yapıdan gelen topçuların gelişimi içinde özel hoca tutulmasını istiuorum ki elimizdeki yetenekler kaybolmasın rüştü hanlı kubilay sinan bakış bunlara dahil

  4
  7
 3. Keşke gelse eline iyi kadro verilirse süper olur kayserisporda 17 18 yeni oyuncuyla 9. Rahat konumda bitirdiğini göre bursa kanserinden daha iyi bir yapıya sahip istenilen karşılayacak duzeyde

  4
  15
 4. Rıza- Aybaba ikilisinden iyidir ligide tanıdı ancak genede içimizden değerlerin kalmasını istiyorum Ömer Erdoğan- Ali Tandoğan- Mustafa Er gibi genç ve azimli değerler takımın başına geçmeli. Yok olmuyorsa Tamer Tuna ve Sumudica boş olan teknik adamlar içinde en kalitelileri.

  3
  14
 5. En iyi isim Tamer Tuna bence transferde onun ekibine bırakılmalı yöneticiler kafalarına göre oyuncu alırsa aynı nakarat sürekli devam eder.. Zihniyet değişmeli adayların hepsinin yanında sportif direktör ismi geçiyor hepsinde farklı farklı oyuncularla anlaşmış bu nasıl iştir ya resmen komedi pes doğrusu…

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu