Maraton Platformundan açıklama

SEVDAYA ENGEL KONMAZ;BİZ BU ŞEHRİ TRİBÜNDEN SEVDİK

Tüm BURSA camiamızın ve spor kamuoyunun bildiği üzere MARATON PLATFORMU olarak passolig kartına ve E – Bilet sistemine karşı olduğumuzu deklare etmiştik.

Düşüncemizin,fikrimizin aynen devam etmekte olduğu bu sistemin Türk Futbolu’na hiçbir(+) şey katmayacağını aksine tribüne,sevdikleri takıma gönül vermiş insanları birbirine düşürdükleri gün ve gün ortadadır. Ancak; Şehrimizin tek takımı uğruna CANLARIN FEDA edildiği HER ŞEYİMİZ,yaşam tarzımız, üzerine titrediğimiz BURSASPORUMUZUN eldeki imkanlar sayesinde aldığı başarılı sonuçlar karşısında artık bizimde bir şeyler yapmamızın gerektiğinin farkına vardık. Bundan böyle passolig alan da almayan da bizim kardeşimiz bu tribünün bir ferdidir,neferidir düşüncesinden yola çıkarak diyoruz ki; O KUTSAL formanın içeride ve deplasmanda yalnız olmadığını göstermek için KARABÜK deplasmanı ile sezonu açıyoruz.Son sözümüzü herkesin bilmesini isteriz ki ; BİZ BU ŞEHRİ TRİBÜNDEN SEVDİK

Maraton Platformu

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu