Malum oyuncu?

Dün Lifebursa.com'dan canlı olarak yayınlanan Ara Pas programında Bursaspor tarafından kadro dışı bırakılan oyuncu için Cemal Ekentok ve Mehmet Ali Ekmekçi'nin "Malum oyuncu" iğnelemesi dikkat çekti...

25 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @kayıhanoglu yorumuna yanıt olarak

   Hala Bursaspor’un futbolcusu Bursaspor hala bir bir Türk kulübü ile anlaşıp satabilir diye düşünüyorum FK Antep ile aramız iyi anlaşsın parasını sonra vermek şartıyla koca kazık girsin Frankfurt’a çünkü kulüp satabilir öncelik öyle – ailesi o zaman kontratı iptal etmek için bir sürü başvuru ve para ödemesi gerekir!

   22
   1
    1. @Rumuzyok yorumuna yanıt olarak

     Futbolcu imzalamazsa Bursaspor’un kayıpları oluşuyor olay Mesut Özil olayı değil – Mesut haftada 3.5 Milyon TL kazanıyordu ve kulüp resmen kapıya koydu ama o gitmemekte diretti sonunda Arsenal Milyonlar ödedi gitsin diye – orada nasıl olay kulübün ise buradada farklı biçimde yine kulübün kararı biz istersek FK ‘ye satabiliriz imzalamazsa onun sorunu kayıplarımızı isteyebilirsin bu Bosman kanununa dahil olmuyor yaşı küçük istediğini yapamaz – ama belliki işin içinde aşiftelik var gibi gözüküyor- ve imzaladığı kağıt helvacı kağıdı kontratı bitene kadar bir hükmü yok Bursaspor’un imzalığacağı kağıt geçerli hala bizim oyuncumuz!

     2
     1
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Seneye Almanya’da yeni bi defter açıp, 2 seneye kadar da Liverpool’da Muhammet Salah’la beraber çift santrfor oynarken görmesek bâli. Kuran çarpsın hasetimden ölürüm.

 1. böyle çocukça hareketlere gerek yok. adam vefa göstermedi, sözleşmeyi imzaladı, gitti. bursaspor da kabul etmedi, kadro dışı bıraktı, bitti.

  25
  48
   1. @Voyvoda yorumuna yanıt olarak

    Gençliğinin hayrını görüyo be yaa. Sen bakma. Frankfurt koumuş cebine parayı. Geçen gün yanımdan arabayla geçti, yanında bi kız vardı, akıllara seza. Breh dedim bee. Kızı bi gör var ya, bi daha top mop oynamazsın.

    1. @Faruk yorumuna yanıt olarak

     bu tipden tipe farklı dır. kimisinin kafasını karıştırır. kimisini kenetlendirir. yani ben genel konuşuyorum. bir hatun otomatik olumsuz etki yarattığını katılmıyorum.

  1. @benkahinim yorumuna yanıt olarak

   Takımdan ayrılmak isteyen oyuncuyu niye kadroda tutsun .

   Bursamızın yaptığı en doğal davranış lardan biri.
   Altan gelen gençlere fırsat doğmuş,iyi değerlendirsinler.
   Bursamız sıradan takım değil.

   39
   2
 2. Benim anlamadığım bitmiş bir mevzuyu halen ısıtıp ısıtıp önümüze neden getirilmeye çalışılıyor. Bu mevzu açılmamak üzere kapanmıştır. Açanlarında bu mevzuda bir karı olduğuna inanıyorum.
  Aynen doğru malum kişi…..

  23
  1
 3. valla 18 yaşında bir çocuğun bu kadar üzerine gidilmesini çok doğru bulmuyorum.
  bu yaştaki biri batı da reşit olabilir ama bizim kültürümüzde hala ANA KUZUSUDUR.
  eğer bir suçlu varsa bunlar en başta PARAYI! çocuklarının ruh beden sağlığına tercih eden amcası ve babası, sonra da bu tür insanlara karşı futbolcusunu koruyamayan ve gereken önlemleri alamayan bizim yönetimimizdir.
  eğer sözleşme uzatma teklifi ve kadro dışı kararı geçen sezon başında yapılmış olsaydı, amcası bu kadar rahat işkembeden atamayacak, malum oyuncu! oynuyor, değerine değer katıyor, Bursaspor’un pazarlık şansı giderek artıyor olacaktı.
  (olayın muhatabı olmadığıma, ve bunca tecrübeme-yaşıma (16-11 1952) rağmen ben bile linç endişesiyle bu çocuğun ismini söyleyeme cesaretini gösteremiyorum)
  bunları yazmasam gece yastığa başımı koyup uyuyamam. çünkü bu kadar yoğun camia baskısını çok doğru bulmuyorum. ve o MALUM OYUNCU! benim için daha küçük bir çocuk,
  ama buna karşın bir o kadar da öyle kolay, kolay gelmeyecek çok büyük yetenek ve yıldız adayıdır.
  ne demek istediğimi, ve kulüp olarak neleri kaybettiğimizi ne yazık ki 2-3 sene sonra göreceğiz.

  14
  42
   1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

    Ya Bursaspor un kaybettiği euro lar!
    Sakın bana paranın ne önemi var! Mühim olan öfke, ego, ve de tatmin deme…

    11
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Avrupa’da bu umarım fırtına gibi eser. O zaman herkes bizim altyapımızdan çıktı diye övünecek. Ben de övüneceğim inşallah. Daha 18 yaşında. Bence hiçbir problem yok. Basiretsiz beceriksiz yönetimler bizi buralara getirdi. Avrupa’da atmaya başladığında burada hberlerini göreceğiz ve herkes gurur duyacak. Çocuk olmayın

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu