Mak Varesanovic ile anlaşamadık!

Bursaspor'un İtalya'nın Udinese Takımı'nda forma giyen Mak Varesanovic ile yaptığı transfer görüşmelerinden sonuç alınamadı.

Yeşil-beyazlı takımın eski futbolcularından Mirza Varesanovic‘in Bursa doğumlu oğlu olan Mak Varesanovic‘i idmanlarda denemek isteyen Samet Aybaba‘ya baba Varesanovic‘ten olumsuz yanıt geldi.

Mirza Varesanovic oğlu Mak‘ın denenmesini kabul etmezken doğrudan kadroya dahil edilmesi halinde bu transfere onay verebileceğini yönetim kuruluna iletti. Bu gelişmelerin ardından bu transferin rafa kaldırıldığı gelen bilgiler arasında.

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Atanasov bundan iyidir. Doğrudan kadroya dahil edecekmişiz pilot takimmiyiz biz. Malatya maçini kazanin . Birakin bu işleri. Bizim alt yapida çok var bunlardan

  124
  2
 2. Bi sürü böle adam aldık hiçbirinden de faydalanamadik. Beceremeyecekseniz almayın kardeşim. 5 tane afrikali aldık geleceğin yıldızı dendi hani nerde ozan can kokcu yu fenerin elinden kapmıştık nerde oguzhan aynaoglu hollandadan getirdik nerde ????bunlar gibi daha bir sürü adam.

  24
 3. İtalya udinesede forma giyen topcu Turkiyeden bir takima Bursamizda dahil denenmek icin gelmeyi kabul eder mi? Hic mi is bilmezsiniz gonderirsiniz ekibinizi izler raporunu verir. İsinize gelirse alirsiniz.

  18
 4. Genel anlamda söylüyorum, hiçbir haber diğeriyle örtüşmüyor. Bir haberde 1.2 milyon euro’ya adam alacağımız yazıyor diğer haberde 500 bin euro bütçemiz olduğu yazıyor biz şimdi hangi habere güvenelim. Robinho bursayı istiyor diyordunuz şimdi orada mutluyum diyormuş. Yani ???

  14
 5. Hangi transfer listesinde kini aldınız sayın Ali ay bisuru isim atılıp tutuluyor boşver in hiç birine inanmayın

  11
 6. Bu çocuk 2.ci veya 3. Ligden gelmiyor udinesede oynuyor doğal olarak denenmek istemez ister alır ister almazsın verasanoviç haklı..

  1
  1
 7. Altında bi şey aramaya gerek yok aslında, adam İtalyadan buraya getirmiş oğlunu,
  Tecrübeli olduğuna inanıyor, denenmesine karşı, biz de kulüp olarak
  Böyle geleceği parlak futbolcuları transfer edip, umduğumuzu bulamadığımız için
  Hocamız da haklı olarak önce sahada görmek istiyor, iki tarafın bu transfere bakış açısı
  Uymadığı için gerçekleşmedi demek, yolu bahtı açık olsun demekten başka bi şey demeye gerek yok.
  Bursasporumuza hizmet etmiş, hala da üstelik oğlunu getirerek hizmet etmek isteyen böyle
  Eski futbolcularımızı kırmadan uğurlamak gerek, dünyanın öbür ucunda kulübümüze muhakkak
  Bi faydası olacaktır, hizmeti dokunacaktır.

 8. cocuk geliştirme kampı ile karıştırmış bitane var zaten atanasof yiyip icip yatıp kalkıyo faydası var mı yok gecin bunları

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu