Mahkeme Günay için geri sayımı başlattı!

Teksas Grubu tarafından yapılan açıklamada Bursasporlu Taraftarların Olağanüstü Genel Kurul yapılması için topladıkları imzaların mahkeme tarafından kabul edildiği, sonraki duruşma tarihi olarak 19 Mart 2024 tarihini belirlendiği ifade edildi.

Teksas Grubu’nun açıklaması şöyle;

Değerli Genel Kurul üyelerimiz,

Sizlerin imzaları ile, mevcut yönetimin görevinin tüzüğümüz hükümleri uyarınca sona erdirilerek yeniden Genel Kurul’a gidilmesi ve geçtiğimiz Seçimli Genel Kurul süreci ile Genel Kurul’daki hukuki yanlışların ve tüzüğümüze aykırılıkların tespitine ilişkin açmış olduğumuz davanın duruşması, bugün(21 Aralık 2023) Bursa 4. Sulh Hukuk Mahkemesi’nde gerçekleşmiştir.

Şikayetlerimizin gerekçeleri takdir görerek dava kabul edilmiş olmakla beraber, alınan kararda, davaya konu tüzük maddelerimiz uyarınca, Genel Kurul ilanı ve hazırlıklarını yürütmek maksadı ile görev yapmaya ehil üç kulüp üyemizin belirlenerek isimlerinin ilgili adli merciiye iletilmesine, ek olarak, kulübümüzün tüzük ve üye listesini ilgili adli merciiye sunmasına, nihayetinde duruşmanın 19 Mart tarihine bırakılmasına emredilmiştir.

Bu süreçte imzaları ve fedakarlıkları ile Bursaspor’a sahip çıkan siz Genel Kurul üyelerimize bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Süreci takibimizi sürdürecek, mevcut yönetimin genel kurul kararını resmi olarak almasını takiben yeniden bir değerlendirmede bulunarak siz değerli üyelerimiz ile gereken hususları paylaşacağız.

Teksaslı Bursasporlular Derneği

27 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ya nedir bu Receplerden çektiğimiz Recep Tayyip Erdoğan Recep Altepe Recep Bölükbaşı Recep günay 😄

  44
  25
   1. @Gemlikli yorumuna yanıt olarak

    Sen taktın bu gürcü ye😁 ve haklısın ama sanırım kasten böyle yazıyor dikkat çekmek için, yoksa o kadar da mal değildir! Hee değildir dimi? Değildir değildir!

    3
    3
  1. @Gurcu yorumuna yanıt olarak

   Recep gunay eninde sonunda gidecek ama bu ABD nin eyalerini kendlerine isim olarak belirleyen muhafazakar !! grup hep basimizda ne yazikki

   16
   4
   1. @Sem yorumuna yanıt olarak

    O ismi teksas belirlemedi dostum belkide sen daha dünyada yokken bizzat türk polisi koydu tarihini bilmeyen 10bin bursasporluya 1 teksaslıyı tercih ederim.

    2
    8
    1. @Moderngenç yorumuna yanıt olarak

     Teksas için söylemiş onu kardeş, “Recep eninde sonunda gidecek ama bu ABD eyaletini isim olarak benimseyen taraftar gurubu hâlâ başımızda” diyor! Dogru da diyor!

     8
     3
 2. Siz önce trübünde maç seyretmeyi öğrenin çoluk çoçuğa her maç içeride dışarıda küfür etmemeyi tribün liderleri olarak öğretin. Bursaspor makamını mahkemeye vermek sizemi düştü. Biz orta yaş taraftarlar olarak sizin yüzünüzden maçlara gidemiyoruz. Dünkü maçta daha maçın başında ettiğiniz ananın a.. na koyayım küfürü cezasını ödeyin tff ye.

  25
  5
 3. Kim ne derse desin Recep Günaya karşı büyük nankörlük yapıldı,o elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştı,kulubü borca sokanlardan hesap sorup paraları almaya çalıştı ama başkana engel olundu,biraz daha sabredilseydi paraları geri alacak borç sıfırlanacaktı,geçen gün konuşmasında recep başkan gayet samimi ve içten konuştu,ne yazıkki recep başkanı anlayamadınız.Biz senden razıyız başkanım.

  16
  22
  1. @RADİKAL yorumuna yanıt olarak

   Eee etme bulma dünyası Recep başkan da İbrahim Yazıcıyı anlamamıştı da mahkemeye verip emniyete gitmek zorunda bırakmıştı! İlk ve tek şampiyon başkandan söz ediyoruz!

   4
   1
 4. Yatıyoruz Recep Günay kalkıyoruz Recep Günay. Bence başkanı eleştirirken çok aşırıya kaçıyoruz. Ömer Faruk Banaz yönetimi aday olmayacağız dedi. Kongre orada seçim orada bir tane dahi başkan adayı çıkmadı. Göz göre göre kulübü Recep Günay’a teslim ettiniz sonra da günde 50 defa Recep Günay eleştirisi okuyoruz. Başı ağrıyan, sabah erken kalkan Recep Günay istifa diyor. Takım performansıyla ilgili tek yorum tek analiz yok varsa yoksa Hatce Recep, Cokoprens Recep o Recep bu Recep şu Recep. Arkadaşlar kişilere saygınız olmayabilir ama makama olsun bari. Bursaspor başkanlık koltuğuna oturmuş adama böyle lakaplar, makaralar yakışmıyor. Futbolcular da oh gelene geçene kaybediyoruz kimse bize tek kelime laf etmiyor diye konforlu kötü performanslarına devam ediyorlar. Nasıl olsa tutturmuşlar bir Recep Günay istifa. Berbat da oynasak kimse ağzını açmıyor. Takıma bakalım 2 tane kalecimiz var yemin ederim hangisi oynasa pişman oluyoruz. Dün Deniz kapattığı köşeden yedi ilk golü. 2. golde adam ağır çekim üstüne geliyor. Ağır çekimde çalım yiyor. Boş kaleye gönderiyor topu. El kullanma avantajı var ama biraz açısını daraltayım, üstüne koşup panikleteyim yok. Hamza kanat oyuncususun biraz kademe bilgin olsun. Kanadın maç boyu otoban gibiydi. Maden bulmuş gibi geldiler senin kanattan. Berat Altindis sen geçen sene böyle değildin. Koşacak halin kalmamış. Her sene güçlenmen lazım ama sen halı saha maçına gelmiş +40 amcalara dönmüşsün. Mustafa Genç kaç defa açık ara ofsayta düştün. Sağına soluna bak bı kardeşim. Defans oyuncuları nerede sen neredesin. Yani hangi birini sayayım. Futbolcular gram top oynamaz millet gelir Recep Günay istifa diye bağırır. Başkan değişse takım uçacak sanki. Arkadaşlar geçen sene Kubilay’lı, Hasan’lı, Enver Cenk”li takım son hafta o da Şanlıurfaspor sayesinde ligde kaldı. Ne çabuk unuttunuz.

  12
  2
  1. @Rossi yorumuna yanıt olarak

   Unutmadik6da küme düşmeye razı mı olalım kardeş, doğru düzgün bir hoca bulup tesislerdeki atmosferi pozitif yaparsan illaki başarılı olunur! Yani bu yönetimden istifasini6istemek icin6daha ne yapmaları lazımdı kardeş, bu kadar aciz ve zavallı olduklarını bilsek biz de aday olurduk! Diğer bir ikiliyi çekilmeye mecbur etmedi mi bunlar? İyi niyet başka şey başarmak başka şey, futbol bu süper kadro kurarsın başarısızlık olunca, morinho da olsa önce bir hoca değişir, kan değişikliği olsun diye, sonra olmazsa yönetim de çekilir, bunu istemek yanlış değil. Yanlış olan şampiyon başkana ve hocaya hakaret etmek, başarısız başkanın evini basmak, başarısız diye otobüs durdurup topçu tartaklamak!

   1
   3
 5. 17. Duruşmada ( 25 Ağustos 2029) karar açıklanır.

  Hatçe iki lafı bir araya getiremez ama bilir bu konuyu.

  8
  4
 6. Hatçe recep derken, recep istifa diye bağıranlar, böyle yönetim olmaz diye seçildiği gün istifa çağrısı yapan yazar takımı kendi aranızda maç yaparsınız artık. Malum el birliği içinde Bursaspor’u düşürüp yok ettiniz artık.Gözünüz aydın olsun….

 7. Bursaspor tarihi boyunca böyle laçka şahsiyetsizlik mahalle bakkalı yönetir gibi kulup yöneticisi görmedi yahu istenmiyorsun koca camia istemiyor iki kelimeyi bir araya getiremiyor bursaspor a zarar veriyor arma yerler altında hâlâ koltuk sevdalısı

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu