Maddi kayıp çok!

Ekonomik anlamda zor günler yaşayan yeşil beyazlı kulüpte uzun yıllardır devam eden kronik bir sorun bu sene de tekrarlandı.

Timsah, ikinci devrenin ilk maçlarında hem puan hem de parasal anlamda büyük zararlara uğradı.

Fenerbahçe ve Kayserispor‘u adeta elinden kaçıran, yapılmayan hamlelerin de büyük faktörüyle puanları rakiplerine hediye eden Bursaspor, aynı zamanda 2 milyon 600 bin TL‘lik TFF‘nin galibiyet primini de elinin tersi ile itti.

 

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Mustafa D. yorumuna yanıt olarak

   Doğru düzgün transferi kim yapacak bu yönetimmi ??
   Lima ve Sakho kötü oyuncu değil.
   Daha iyisini aramak yerine bu adamlarin birikmiş 4 aylik maaşini ödesinler
   Personelin ve teknik heyetin maaşini versinler
   Veyada defolup gitsinler

   23
 1. Ben de bu işi anlamıyorum arkadaş, ortada bir kara delik mevcut; galip geliyoruz 2.6 milyon TL, çokçası berabere kalıp 1.3 milyon TL alıyoruz ama bakıyorsun futbolcu maaşları 4-5 ay geriden geliyor deniyor; para klube uğramadan alacaklılara mı gidiyor acep?

  5
  1
  1. @tiburon yorumuna yanıt olarak

   Evet kardesim para kasaya girmeden yerini buluyor.
   Bu durumdan kurtulmanın yolu iyi oyuncular alıp daha fazla galibiyet elde etmekten ve yetistirdigimiz degerleri cok iyi fiyatlara satmaktan geçiyor.
   Her yıl en az uc oyuncumuzu toplamda sekiz on milyona verebilsek zaten dört yıl içinde kulüp borç anlamında düzlüğe çıkacak.
   Bu isi yapan yapıyor.

 2. Taraftar gruplarından hiç yönetim istifa diye duydunuz mu? Duyamazsınız… neden acaba???!!!! Boş yere kendimizi paralamayalım !!!!!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu