Maçın En İyi Oyuncusu

Milli Takımımız Saint Petersburg karşısına gurubunu lider tamamlamak için mutak galibiyet parolasıyla sahaya çıkarken oyuncularımız baştan sona etkili bir mücadele ortaya koydular. Milli takımımızda 28'dk Burak Can Çamoglu, 67'dk Fethi Özer ve 86'dk Orkan Çınar golleriyletakımımızı galibiyete taşıdılar. Karşılaşmada golcü oyuncumuz Batuhan Altıntaş gol atamamasına rağmen maçın en iyi oyuncusu seçilerek başarılı bir karşılaşma çıkardı. Milli takımımız gurubunu lider tamamlayarak üst tur karşılaşmaları oynamaya hak kazandı.  

 Maç Metre

Hakemler: Andrey Fisenko, Ivan Kichimasov, Andrey Kuzhelev

Türkiye: Emre Koyuncu, Anıl Demir , Furkan Emre Ünver,Fethi Özer, Fırat Bilem, Batuhan Altıntaş (Furkan Yaman, 80), İ.Serdar Aydın (c) (Birhan Vatansever, 78), Melih Okutan (Kılıç, 87), Orkan Сınar, Camoglu, Erdoğan (Zengin, 90)

Baş Antrenör: Mehmet Hacıoğlu

Petersburg: Obukhov (c), Krivulkin, Ivanidi, Markin (Petrov, 67), Meschaninov, Pankov (Ivanov, 46), Agaragimov (Tankov, 86), Nazimov, Bukharov, Doroshenko (Yuryev, 46), Kubyshkin

Baş Antrenör: Vladimir Kazachenok

Goller:Türkiye Burak Can Çamoglu (28), Fethi Özer (67), Orkan  Сınar (86) Petersburg Nazimov (84)

Sarı kartlar: B.Can Çamoğlu (5), Bukharov (10), Kubyshkin (37)

En iyi oyuncular: Mustafa Batuhan Altıntaş, Ivan Ivanidi

 

Bursasporakademi.com

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu