Maçın Ardından Açıklamalar

Şamil Çinaz; “İki puanı bıraktık”

Tecrübeli orta saha oyuncumuz Şamil Çinaz maçın ardından yaptığı açıklamada İstanbul’da iki puanı bıraktıkları için üzgün olduklarını belirtti.

Seyir zevkinin yüksek olduğunu belirten Şamil Çinaz karşılaşma hakkında şu açıklamayı yaptı; “Seyir zevki yük olan bir maç oldu. Pozisyon üstünlüğü ve oyun  hakimiyeti bizdeydi. İlk 15 dakikada 4 tane yüzde yüz gol pozisyonundan yararlanamadık. Yenik duruma düştükten sonra öne geçtik. Talihsiz bir şekilde penaltıdan gol yedik. İki puanı kaçırdığımızı düşünüyorum. Bizim hedefimiz üst sıralar. Kendimize güvenen iyi bir takımız. Sezon sonuna kadar en iyi sonuçlar alarak nerede olacağımız göreceğiz.

 

Jose Fernandao: “Küçük detaylar sonucu belirledi”

Galatasaray karşısında bir gole imza atan futbolcumuz Fernandao maçın ardından yaptığı açıklamada küçük detayların maçın sonucunu belirlediğini söyledi. Fernandao, “  Galatasaray’a karşı maçlar her zaman olur. Onların evinde oynuyorsanız daha da zor olur. Maçın büyük çoğunluğunda iyi oynadığımızı düşünüyorum. Elimizden gelen her şeyi yaptık. Galibiyet için savaştık. Küçük detaylar maçın sonucunu belirlerler, bugün de böyle. Takım arkadaşlarımı mücadelelerinden dolayı tebrik ediyorum” dedi.

Kendi performansının sorulması üzerine ise “ Sahada verebildiğim herşey, çalışmalarımın ürünü. Elimden gelen in en iyisini yapmaya çalışıyorum. Tam olarak %100 durumda değilim. Hala performansımın üstüne koyabilirim. Gelişebilirim. Umarım ilerleyen dönemde takıma daha fazla katkı verebilirim” dedi.

 

Bekir Yılmaz: “Güzel bir maç oldu”

Orta saha oyuncumuz Bekir Yılmaz her iki takımın futbolcularının da üstün bir mücadele sergilediğini belirtti. Bekir maçın ardından şu açıklamayı yaptı; “ Öncelikle güzel bir maç oldu. İki takımı da tebrik etmek lazım. Herkes üstün bir mücadele ortaya koyduk. Biz oynadığımız oyundan keyif almaya çalışıyoruz. İlk yarı çok pozisyon bulduk. Konsantre eksikliğinden kalemizde gol yedik. Daha sonra maçı lehimize çevirdik. Skoru 3-4 yapabilecek pozisyonları da bulduk ama maç penaltı ile 2-2 oldu. Son bölümde eksik kalınca skoru korumaya girdik. 10 kişiyken bile Fernandao ile pozisyon bulduk. Buradan taraftarımıza 3 puan hediye etmek isterdik ama olmadı.”

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu