Maçın Ardından

Samuel Holmen: “Oyunumuzu geliştireceğiz”

Oyuncumuz Samuel Holmen karşılaşma sonrası değerlendirmelerde bulundu.

Bundan sonra böyle kötü bir oyun oynayacağız diyen Holmen sözlerini şöyle sürdürdü; “İlk yarıda iyi oynamadık oyunun  kontrolünü onlara verdik. Önde kapatmayı hak ettiler. İlk topları aldılar pas yaptılar ve hak ettikleri gölü buldular. İkinci yarıda daha agresif bir oyunla başladık, önemli pozisyonlar yakaladık. Onları gole çevirsek daha farklı olacaktı. Fakat bu ligde golü atamıyorsan karşı takım seni cezalandırabiliyor. Rakibimiz maçı kazanmayı hak ettiler. Bundan sonra böyle oynamamız mümkün değil oyunumuzu geliştireceğiz.”

 

 

Şenol Güneş: “Olumsuz bir ilk yarı geçirdik”

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada olumsuz bir ilk yarı geçirdik  dedi ve şöyle devam etti;

“Rakibimizi tebrik ediyorum şartlar ne olursa olsun kazanan takım haklıdır. Biz özellikle ilk yarıda saha zemini sebebiyle olumsuz bir ilk yarı geçirdik. Zeminin pas yapma yüzdesini etkilemesi ve hakeminde buna yardımcı olması bizi etkiledi. Hakeme sahaya ve zemine uyum sağlayamadık. Rakibimizi onları iyi kullandı ve 3 puanı aldılar. Biz futbol oynamaya çalışan bir takımız. Hatalarımız varsa biz telafi edeceğiz. Fakat bu tür bir hakem yönetimini kabul etmiyorum.”

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu