Maçı bırakıp taraftarı izledim

Hamza Hoca, 4-1 galibiyetle sonuçlanan Eskişehirspor maçının ardından açıklamalarda bulundu. Karşılaşma ile ilgili konuşan Hamzaoğlu, “Bugün kupadaki ikinci maçımıza çıktık. Bu maçtan iyi bir sonuçla ayrılmak istiyorduk. İyi bir galibiyet ve iyi sonuç aldık. Takımımız çok daha iyisini yapabilir. Önümüzde çok zorlu bir ikinci yarı bizi bekliyor. Önümüzdeki maça da ciddi şekilde hazırlanacağız. Bugün takımımın ortaya koyduğu futbol gelecek adına bizi ümitlendirdi. Taraftarımızın coşkusuyla bütünleştiğimizde yapacağımız şeyler beni daha da heyecanlandırdı” diye konuştu.

 

  “BİZİM İŞİMİZ SAHADA”

  Yönetimin aldığı kongre kararı ile ilgili sorulan soruya Hamzaoğlu, “Gönül isterdi ki böyle karar olmasın. Her şey yolunda gitsin. Maalesef kulüplerde bu tür şeyler oluyor. Bursaspor kendine layık, gönülden hizmet eden başkanını ve yönetimini seçecektir. Bizim işimiz sahada. Biz sahada işimizi yapmaya devam edeceğiz. Kongre kararı transfer sürecini etkilemez. Vaktimiz olacak. O zamana kadar biz hazırlıklarımızı yapacağız” diye cevapladı.

 

“SUTTER’İN SAKATLIĞI VAR”

  Hamzaoğlu Sutter’in kadroda olmaması ve Hosagai’nin performansıyla alakalı soruya Hamzaoğlu, “Sutter’in sakatlığı var. Hosagai’yi o mevkide düşündük. Luis farklı oyuncu. Biz daha farklı oyuncu düşündük. Erdem’de sakatlığından dolayı oynamayınca Hosagai’yi orada düşündük. Almanya’da da birkaç maçta o mevkide oynamıştı. Bugünde iyi oynadı. Bütün oyuncularımı tebrik ediyorum” şeklinde cevapladı.

 

 “ZAMAN ZAMAN MAÇI BIRAKIP, TARAFTARIMIZI İZLEDİM”

  Taraftarların penaltı atması için kaleci Harun, lehinde tezahüratlar yapıldığı sorulması üzerine Hamzaoğlu, şu cevabı verdi:

  “Rakibimiz kim olursa olsun saygı duymalıyız. Taraftarımızı anlıyorum. Zaman zaman maçı bırakıp onları izledim. Çok eğlenceli anlar yarattılar. Penaltıcımız Josue. Onun kullanması lazım. Rakibimizi küçümsememiz lazım. ” 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu