Maç sonunda tartışma çıktı!

Altınordu - Bursaspor maçının ardından soyunma odası koridorlarında iki oyuncu birbirine girdi.

Maç sonunda soyunma odası koridorunda Bursasporlu Anıl Karaer ile Altınordulu Oğulcan Ülgün arasında tartışma yaşandı. İki oyuncuyu takım arkadaşları ve görevliler ayırdı.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. aylardır diyoruz..başkan paralı olur..bizdeki..bırakın spor külübüne başkan olmayı.bakkal dükkanı açacak para yok..ney miş oyuncular para almadığı için oynamıyor muş..verme kardeşim formayı..gönder başkanın yanına..öyle stadta kasım kasım kasılmak, başkanım diye hava atmak..nasılmış..öyle maç içinde para almadım deyip oynamayan var sa .hemen kesin biletini..biz ne bekliyoruz..bunlar ne yaşatıyorlar..topu alayı artıs bunların 15-17 yaşındaki, çocuklara koskoca bursasporu madara etiler..başkanından tutta.hocasına futbolcusuna kadar..rezil ettiler buyük bursa şehrini..bunların hiç birinin bu kulup, çatısı altında olmamaları gerek.

  43
  16
  1. @alidor yorumuna yanıt olarak

   Paralı olanlar niye aday olmadı ya da parası olduğu idda edilen aday niye çekildi ? Zaman bunu tartışma zamanı değil sene sonuna saklayın, o zaman kusun kininizi, nefretinizi takım olumsuz etkileniyor. Destek vermekten başka bir çare yok. Varsa bir reçeten yaz. Şimdi yeni bir yardım kampanyası daha başlıyor görücez bakalım Büyük Bursaspor Taraftarını akıl veren çok oluyor ama iş icraata gelince sıfır.

   15
   19
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Ya bu ne o şuçlu bu şuçlu neolacak böyle kcaelispor gibi miolacak bursa şimdi birlik zamanı kenetlenmeliyiz birlikten kuvvet doğar sezon sonunda bakarsın duruma

   2. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Senin gibi adamlar yuzunden bursaspordan sogudu bu millet,sanirsin ki sen dogmadan bursaspor yoktu,sanirsinki sen bursasporun tek taraftarisin millete akil verme hakkini sen kimden aliyosun,millete hakaret etme hakkini sana kim veriyor, sizin gibiler yuzunden bursa tribunleri bas ve coluk cocuk dolu.hadi be tahsin dus artik bursaspordan.

    3
    1
  1. @HERŞEYİM yorumuna yanıt olarak

   Hangi kupa maçı formaliteden çıkıp oynamak istemediğimiz mi hem para lazım diyorlar hemde kupa önemli değil ben anlayamıyorum

   16
   1
 2. Bu cacik olucagin yok zaten daha 2 ligde top oynatamiyor ertugrul saglam gibi hocanin basini yiyen taraftar var bu hocanin neyine guveniyorlar git mahalle takiminin yonet senn

 3. Kupa hedef olmasada maçta onurlu mücadele etmek şart.
  Para almıyoruz siye oynamayan oyuncu varsa anlaşıp hemen biletini kesmek yani uzatmamak lazım.BURSASPOR bugün bu hale gelmedi bu durum dünden belli idi.Kimsenin parası burada kalmaz.Olsa olsa alacağı biraz vadeli olur o da bugünkü ülke şartlarında normal hale geldi.

  BİZE 13 DEĞİL ADAM GİBİ ADAM 5 TANE TECRÜBELİ İLE ALTYAPIDAN OLAN OYUNCULAR YETERDİ.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu