Maç sonu üçlü Enver Cenk Şahin’den

Batman Petrolspor maçında Bursaspor'un tek golünü atan kaptan Enver Cenk Şahin karşılaşmanın ardından tribünlerin isteğiyle üçlü çektirdi.

Timsah Park‘ta ağırladığı rakibi Batman Petrolspor’u eli boş gönderen Bursaspor‘da golün adı Enver Cank Şahin maç sonu üçlü çektirdi.

Bursaspor’un takım kaptanı Enver Cenk Şahin, Batman Petrolspor maçının yıldızı oldu.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Bu çocuklara pavyoncu diye hakaret edip üzerine yürüyen cahil kitle ,Bursaspor’a en fazla zarar verenlerdir!! Yüzünüz kızardı mi şimdi..o kötü,bu kötü,öteki hain tarzi zevzeklikleri yüzünden takımda oynayacak futbolcu kalmadı.simdi Enver birşeyler yapsın da takımı kurtarsın diye bakıyoruz.beratla falan olacak işler mi bunlar?? Dua edelim de hasan,Kubilay ve Enver üçlüsü her maç böyle performans sergilesin ve ligde kalalım..bunlar da giderse bu ligde kalamayiz.o bozguncu cahil bazı taraftar kitlemiz artık sussun lütfen!!!

    39
    7
  2. Adam varını yoğunu ortaya koydu yüreğiyle oynadı birde bizim çok bilmiş bazı taraftarlarımız bu adam hakkında neler neler söylüyorlardı acaba yüzleri kızardı mı gerçi hiç sanmam

    31
    4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu