Maç sonu Timsah Yürüyüşü

Akhisar galibiyeti sonrası Bursasporlu futbolcular tribünlerin isteği üzerine timsah yürüyüşü yaptı.

Bursasporlu futbolcular maç sonrası galibiyet coşkusunu taraftarlarla birlikte kutladı. Tribünlerin isteği üzerine timsah yürüyüşü yapan futbolcular büyük alkış aldı. Teknik Direktör Yalçın Koşukavak da futbolcular tarafından havalara atıldı.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Burak kapacak çok yetenekli futbolcu bide son tercihleri iyi yapsa ikinci Cengiz ünder olur. 2 kişiyi çalimladi vurdu kaleci kurtardi . Forvet boştu pas verse ikinci gol erken gelebilirdi. Çalım yeteneği iyi üstüne biraz şut filan çalişirsa avrupada oynar. İsmail çokçaliş da iyiydi.
    Helal olsun çocuklar

    42
  2. Yemin ediyorum iki haftadır gurur duyarak izliyorum. Ben yıllardır böyle ruh görmedim. Teşekkürler çocuklar harikaydınız. Hee zaman her yerde En büyük BURSA

    26
  3. Atalarımız boşuna dememiş “Bir musibet bin nasihatten yeğdir (iyidir)” diye. Yıllardır söylüyordum Bursaspor ruhunu kaybetti diye; yetmişli yıllarda o Osman, Müfit; İsmail, Ahmet Tuna, Cengiz Mesut Ersel, Cemal Necati Haluk’lu kadroya alttan Sinan, Sacit, Gürol, Çeki Sedat 3 Sedat 2 Semih Ahmet Suphi Cemil Adnan Yalçın gibi oyuncuları çekinmeden koydu teknik ekipler, araya Özer,Vahit gibi az ve öz nokta transferler ile başarılı şekilde yoluna devam ediyordu; gün geldi bundan vazgeçildi ve alttan gelenlere güvenilmeyip transferler ile dolduruldu. Bursaspor ruhu bitirildi ve küme düşüldü. Sonra tekrar altyapı hatırlanır gibi oldu Volkan Sercan Ozan Serdar geldiler. O arada süper lig şampiyonluğu ekmekli kadayıf oldu. Tabi o şampiyonlukta bilinçli yapılan nokta transferler de göz ardı edilemez. Sonra alt yapı tekrar unutuldu. Aslında unutulmamış gibi yapıldı, sürekli altyapı geyikleri yapıldı amma o çocuklara hiç b ir zaman güvenilmedi. O çocuklar da başka takımlara yelken açtı ama öyle bir algı operasyonu ile gönderildiler ki hep hain olarak görüldü. Neticede taraftarlar bu sitelerde “Kapatın Vakıfköyü” naraları başladı ama bu çocuklar gösterdi ki çözüm Vakıfköy’ü kapatmak değil Avrupa takımlarının alt yapılarının yaptıklarını yapar düzeye getirmek. İnşallah yöneticilerimiz bundan sonra bu yolda hızlı adımlarla devam ederler.

  4. Evet kadro derinliği için tecrübeli 3 4 futbolcu şart lig uzun maraton. Eğer şu 2 3 maçı güzel atlatabilirsek bu çocuklar ligin havasına alışıp bu maçtaki son 20 dk kadaki paniği yapmayacaklardır. Şu takım batalla olsa gençlerin dinamizmini nekadar pozitif kullanırdı. Oyunu kanatlara açma, derin koşu yoluna paslar çok güzel olurdu bee

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu