Maç sonu sevinci Teksas’la kutlandı

Bursasporlu oyuncular Serik Belediyespor maçının ardından galibiyet coşkusunu deplasman tribününde bulunan yeşil-beyaz sevdalıları ile kutladı.

Bursasporlu oyuncular maç sonunda Antalya Titanic Mardan Stadı‘na gelen 400’e yakın Teksaslı ile birlikte maçtan sonra haklı galibiyeti doyasıya kutladı.

23 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. NE MUTLU ORADA OLANLARA..ARTIK BU RECEP DÜŞMANLIĞI BİTSİN..GÜN GELİR RECEP GİDER AHMET GELİR MEHMET GELİR..HER MAÇ İSTİFA DEMENİN YUHALAMANIN KİME NE FAYDASI VAR. BİR OLUP BİRLİK OLUP KULÜBÜ YAŞATMAYA VAR MISINIZ?????

  55
  16
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Ya bırakın bu haberleri bunları eski yönetimler yöneticiler yolluyor kaybedenler kulübü yani yönetim istifa anıracaklardı ama gol gibi girdi hepsine boğazlarına takıldı!

   7
   1
  2. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Doğru diyon kardeşlik. (BAĞIRARAK söylemesen daha iyi ama) Artık bu Recep düşmanlığı bitmeli.

   Recep Günay’ımız, güzel başkanımız. O bizim canımız. Aslan başkan. Kaplan başkan. Bir tane başkan. En büyük başkan.

   Herif doğuştan başkan. 60 yıllık koca çınar şampiyon Bursaspor başkanlığına gelmiş geçmiş en çok yakışan başkan bu herif. Daha çok yakışanı şimdiye kadar gelmedi. Bundan sonra da gelmez.

   Recep Günay’ın başkanımın özellikleri saymakla bitmez. Herif bir kere akıllı mı akıllı. Mert. Sözünün eri. Genç. Yakışıklı. Karizmatik. Zengin. Birikimli. Bilgili. Tecrübeli. Eğitimli. Dirayetli. Çağdaş. Cesur. Güvenilir. Adam gibi adam. Muhteşem mi muhteşem. Alnı ak. Kalbi pak. Birleştirici. Paylaşımcı. Müthiş hatip. Eşsiz plan ve program oluşturucu. Kriz yönetiminde uzman. Yetenekli. Kararlı. Azimli. Sevimli. Entelektüel. Yapıcı. Enerjik. Pozitif. Alçakgönüllü. Gözüpek.

   Herif futbol, ekonomi, hukuk konularında uzmanlık sertifikasına haiz müthiş biri. Hayatı bu konularda geçmiş bilge kişi. Bulunmaz Hint kumaşı. Bursaspor’un başına konmuş talih kuşu.

   Bulmuşlar bunuyor bu Teksas mıdır Tommiks midir nedir dallamalar.

   32
   17
   1. @Taci Baba yorumuna yanıt olarak

    sana kimse bunu söylemedi ironiye gerek yok…peki senin gönlünde yatan başkan kongrede neredeydi??? var mı ben adayım diyen…önce asla düşünmüyorum deyip sonra adayım diyen Ali Ay ı sayma..Recep i aşağılamaya devam et sen…zaten bu tür yorumlarınız yüzünden 4 milyonluk şehirden tek bir başka aday çıkmadı…o öyle bu böyle…Abramoviç geldi de REecep mi bırakmadı ya da prof.Dr. Abuzettin hoca geldi de Recep mi bırakmadı…O dediklerin Tommiks midir ne Ali Ay gibi yağlı kapılara yanaşır zaten..Recep te yok ki ne versin???

    17
    18
    1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

     bu olgunluğu ömer furkan banaz döneminde gösterseydin samimiyetine inanırdım.
     sizin ki timsah göz yaşları.
     şimdiye kadar sizin gözünüz terazinin ibresinde hiç olmadı. işiniz-gücünüz, gözünüz-kulağınız kefesinde kim oturuyor? onda.
     gençlerin teksasa gitmeleri ise (köprüden geçene kadar!) hikayesi.
     Z kuşağı,
     yeri ve zamanı geldiğinde öncekilerde olduğu gibi kendilerinin de çok kolay harcanacaklarını bilmiyorlar mı sanıyorsun.
     neyse, hadi bakalım senin dediğin olsun, recep günay kalsın..!
     en azından yönetim istikrarı adına.
     ama sizin gibi,
     ”olduğu gibi görünmeye! ya da göründüğü gibi olmayan!” zihniyetteki insanlar var olduğu sürece kulübün başına kim gelirse gelsin makus talihimiz değişmez.
     ne yazık ki siz de bu kulübün bir gerçeğisiniz ve de,
     ne yazık ki size tahammül etmek zorundayız…

     6
     1
 2. Tebrikler takım
  Tebrikler cefakar taraftar
  Biz böyle birlik oldukça
  Daha da güçlenip hakettigimiz
  Yerlere elbet gelecegiz

  17
  1
 3. Önce takımın problemleri çözülmesi için herşey yapılmalı.

  Takımın konsantresini bozmayın

  Istifa istifa.. Recep, Recep diye.

  Takımın konsantresini ve gidişatını bozar… Burda bir olmak mühim!

  12
  7
  1. @BursaYeşili16 yorumuna yanıt olarak

   Biz Bursaspor’u seviyoruz.hic bir futbolcuyu ve yöneticiyi kötülemeden desteklemeliyiz.bir taraftar kendi futbolcusuna çöp dermi be arkadaş.tebrikler çocuklar.devamini bekliyoruz.size çok güveniyoruz.kendinize iyi bakın.hosca kalın.

   1
   1
 4. Emin olun başkan olmasın takımda teknik direktör de olmasın sadece taraftar bir olsun birlik olsun bu takım başkansız da teknik direktörsüz de yine kazanacaktır

  1
  2
 5. Şimdi önümüzde üç dört önemli maç var.
  Kayıpsız geçmek ilk hedef olsun ve camia olarak rahatlayalım.
  Neden olmasın.

  1
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu