Maç sonu kavga çıktı

Beşiktaş ile Bursaspor rasında oynanan nefes kesen maçın bitiminde gergin anlar yaşandı. Siyah-beyazlıların son dakikada peanltıdan bulduğu golle kazanmasının ardından bitiş düdüğüyle sert diyaloglar yaşandı. Beşiktaş'ın Brezilyalı futbolcusu Ramon Motta ile vatandaşı Bursasporlu Fernandao'nun tartışması üzerine saha bir anda karıştı.

Bursasporlu Renato Civelli ile Beşiktaşlı futbolculardan Kerim Frei, Gökhan Töre ve Ramon Motta arasında da tartışma yaşandı. Araya girenler, futbolcuları birbirinden uzaklaştırmaya çalışırken, Slaven Bilic, Civelli'yi sakinleştirmeye çalıştı. Civelli ilk olarak Bilic'e de tepki gösterdi ve elini itti. Hırvat teknik adam daha sonra Civelli'nin yanından ayrılmayarak Bursasporlu'yu sakinleştirmeye çalıştı.

Yaşanan gerginlik sırasında Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş de o bölgeye gelerek futbolcularını itti ve soyunma odasına gitmeleri yönünde uyerdı. Gerginlik, futbolcuların soyunma odasıan gitmesiyle son buldu.

Bursasporlu oyuncular ayrıca, son dakikada penaltı kararı verip, Şener Özbayraklı'ya kırmızı kart gösteren hakem Mustafa Kamil Abitoğlu'na da tepki gösterdi.

 

Sporx

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu