Maç Sonu Demeçler!..

Maç sonu futbolcularımızın yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamalardan Ajansspor tarafından derlenenler şu şekilde:

 

Batalla: "İnsan çifte mutluluk yaşıyor"

"Kendi adıma ve takım adına çok önemli bir galibiyetti. Son 4 maçta galip gelememiştik ve bu da çok önemli bir galibiyet oldu. Bu maça çok iyi hazırlandı takım ve bu galibiyeti de almayı başardık. Golde topu ilk aldığımda orta yapmayı düşündüm ama önüme baraj kurdular ve çekip vurdum. Ben de çok sevindim gole. Gol atınca insan çifte mutluluk yaşıyor". 

 

Hakan: "İnşallah seriye bağlarız.."

"4 hafta galip gelememiştik. Başkan fenalaşmış inşallah önemli bir şeyi yoktur. Geçmiş olsun diyorum kendisine. İki takım da iyi mücadele etti, ağır bir zeminde iyi paslaştı. Biz daha öndeydik. 4 haftadır galip gelemiyorduk, kazandık çok mutluyuz. İnşallah seriye bağlarız bunu." 

 

İbrahim: "Doğruları yapmaya çalıştık" "Bizim için zor olacağını biliyorduk. Zor da oldu. Golü attıktan sonra Trabzonspor'un baskısı vardı. Beraberliklerden sonra bugünkü galibiyet çok önemliydi. Tarihimizde bir ilki başardık. Doğruları yapmaya çalıştık ve galip gelmesini bildik. Beraberlik serisini kırmış olduk. İnşallah bu galibiyet serisinin başlangıcı olur ve üst sıralara çıkmaya başlarız." 

 

Murat: "Kesinlikle yenmek için geldik"

"Tarih yazmak istiyorduk. Bursaspor, Trabzonspor'u burada hiç yenememiş. Kesinlikle yenmek için geldik. İlk yarı ortada oldu. İkinci yarı Trabzonspor baskılı oynadı ancak daha çok pozsiyon bulan bizdik ve golü de atıp galip geldik. İnşallah bu galibiyetlere devam ederiz. Bu galibiyet taraftarımıza bayram armağanı olsun. Batalla çok güzel bir gol attı, beklenmedik zamanda o köşeye vurduğu için klas bir gol oldu."

 

Ömer Erdoğan: ''Sevincimizi yaşayamadık..''

''Başkanımızın rahatsızlanması nedeniyle sevincimizi yaşayamadık. Zorlu dönemden geçiyoruz. Son maçları berabere bitirdiğimiz için sıralamada kendimizi son dönemlerde görmediğimiz bir yerde gördük. Zor maç olacağını biliyorduk. Ama iyi hazırlandık, iyi konsantre olduk. Maçın ilk yarısında pozisyon vermedik. Maç ortada giderken golü bulduk'' diye konuştu.  

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu