Maç Sonu Açıklamaları

Christoph Daum: “Benim için hayal kırıklığı”

Teknik Direktörümüz Christoph Daum karşılaşma sonrası şunları söyledi; “Aslında her zaman ders çıkarmak gerekiyor. 2 kez öne geçtik. Bir sürü gol pozisyonumuz oldu. Bursaspor açısından özgüvenle saha içerisinde mücadele gösterdik. Ama benim gerçek düşüncemi söylemek gerekirse bu benim için hayal kırıklığı oldu. Biz burada kazanmak zorundaydık. Bugün bizim futbolcularımız Trabzonspor’a göre daha iyi bir futbol oynadı fakat sonuca yansıtamadık.”

 

Serdar Aziz: “Maçı 2-1 bitirebilirdik”

Başarılı savunma oyuncumuz Serdar Aziz karşılaşma sonrası değerlendirmelerde bulundu. Serdar Aziz şunları söyledi;

“Trabzonspor deplasmanı her zaman zor oluyor. Bizde bunu bildiğimiz için ona göre hazırlandık. Trabzonspor hafta içi Avrupa Ligi maçı oynadı. Buradan onlara Avrupa’da başarılar diliyorum. Trabzonspor’un iyi oynadığını biliyorduk bizde ona göre oynadık. Golleri de bulduk. Fakat karambolden 2 gol yedik. Kötü goller yedik. Maçı 2-1 bitirebilirdik ama olmadı. Buraya kadar gelen taraftarlarımıza teşekkür ediyorum.”

  

Şener Özbayraklı: “Üzgünüz”

Bugün gerçekten çok iyi mücadele ettik. Son dakikada yediğimiz golle berabere kaldık. Bu yüzden üzgünüz. Galip gelsek daha iyi olacaktı. Önümüzdeki kupa maçına en iyi şekilde hazırlanmak istiyoruz.

 

Musa Çağıran: “Kötü goller yedik”

Maça iyi başladık. Trabzonspor’un baskılı oynayacağını biliyorduk. İlk 15 dakika kontrollü oynadık. Daha sonra duran toptan golü buldu. Yerden gelen iki topla gol yedik. Kötü goller yedik. Son dakikada gol yemek insanı çok üzüyor. Bundan sonra evimizde oynayacağımız kupa maçına en iyi şekilde hazırlanmak istiyoruz.

 

Bursaspor.org

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu