Maç Sonu Açıklamaları

Teknik Direktörümüz Christoph Daum karşılaşma sonrası şunları söyledi; “Öncelikle bir puan aldığımız için mutluyum. 5-6 tane çok iyi gol pozisyonumuz vardı fakat gole çeviremedik. Tabi buna bakarsanız son dakikalarda Cenk Tosun’un direkten dönen bir tane topu var. Genelde bakıldığı zaman 8. müsabakamızı kaybetmedik fakat çok beraberliğimiz var öncelikle gol pozisyonlarında daha iyi olmamız gerekiyor” dedi.

 

Serdar Aziz:  "Tabiki iki takım açısından önemli karşılaşmaydı. Karşılıklı pozisyonlara girildi ama gol olmadı. İki takımda güzel mücadele etti. Gönül isterdi ki puanlar alarak devre arasına girmek ama olmadı. Devre arasında daha iyi çalışıp, sezonun ikinci yarısında daha iyi olacağımıza inanıyorum” dedi

 

Şamil Çinaz:  “Gaziantep zor bir deplasmandı. Görüldüğü gibi zor da bir maç oldu. Elimize geçen pozisyonları değerlendirseydik güzel olacaktı. Şimdi lig arasını iyi değerlendirip önümüzdeki döneme hazırlanacağız” dedi.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu