Maç Sonrası Açıklamaları

Christoph Daum: “Bir pozisyon skoru belirledi”

“Bu tür maçlarda birtane yakalanan gol pozisyonu skoru belirliyor. Karşılaşmaya baktığımda devre arasında değişikliğe gitmeyi uygun görmedim. Kendimin bir kuralı var 24 saat sonra maça tekrar bakıyorum objektif olarak pozisyonları izliyorum ve ondan sonra gerekli kararları veri gereken tezleri çıkarıyorum dedi.”

 

Fernando Belluschi: “Maça iyi başladık”

“Maça iyi başladık. İlk devrede net gol pozisyonlarımız vardı. Kırmızı karttan sonra iyi oynamadık. Karşı takımın 11 kişi kalmasını tercih edebilirdik. Fakat suçu kimseye veremeyiz burada suç bizim. Daha fazla pozisyon üretmemiz gerekirdi. Beşiktaş’ın eksik kaldığı oyuncunun boşluğunu bulamadık. Biz direk gitmeye çalıştık. Önümüzdeki hafta Cuma günü maçımız var eksiklerimizi giderip o maça hazırlanmalıyız.”

 

Sebastien Frey: “Bu skorlara son vermek istiyoruz”

“Sahanın çok iyi olmadığını söylemek istiyorum. İki takımda kaliteli oyunculardan kurulu fakat saha buna uygun değildi. Bu tür skorlar son maçlarda çok fazla başımıza gelmeye başladı. Bizde bundan çok hoşnut değiliz. Buna son vermek istiyoruz.”

 

Sercan Yıldırım: “Galibiyeti getiremedik”

“Maça iyi başladık. Birlikte defans yapıp birlikte atağa çıktık. Hakem 2 tane penaltımızı vermedi.10 kişi kalan bir rakibi yakalamak güzeldi bizim için. Fakat galibiyeti getiremedik. Şuan iki kulvarda da mücadele ediyoruz. Önümüzde zorlu mücadeleler var. Kupada final oynayıp, bu yıl kupayı almak istiyoruz.”

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu