Maç öncesi görüşler..

Aziz Eraltay: Deplasmanda oynayacağız ve zor bir maç olacak. Biz kendi oyunumuza bakacağız. İnşallah Bursa'ya 3 puanla döneriz.

 

Samuel Holmen: 3 puan almayı umuyoruz. Ligde ilk maçımızı kaybettik. Verilen arayı iyi değerlendirdik ve iyi çalıştık. Galip geleceğimizi düşünüyorum. Kendi performansımı değerlendirecek olursam tam anlamıyla hazır değilim fakat her geçen gün daha da iyi oluyorum. 

 

Enes Ünal: Kazanmak istiyoruz ve umarım bizim açımızdan güzel bir maç olur.

 

Bakaye Traore: Bu karşılaşmaşmada galip gelmek bizim açımızdan çok önemli. Geçtiğimiz hafta çok çalıştık ve karşılaşma için hazır olduğumuzu düşünüyorum. 

 

Bekir Yılmaz: Bu sezonun ilk deplasman maçına çıkacağız. İnşallah geçen hafta aldığımız mağlubiyeti telafi ederiz. Bursa'ya 3 puanla dönmek istiyoruz.

 

Harun Tekin: Zor bir maç olacak. İyi hazırlandık, inşallah galip gelip 3 puanla Bursa'ya dönmek istiyoruz.

 

Ozan Tufan: Bende takıma yeni katıldım. Arkadaşlık güzel devam ediyor. İyi hazırlandık, galibiyet almaya gidiyoruz. İnşallah 3 puanla döneriz. Danimarka maçı benim için tecrübe oldu. Sonrasında İzlanda'ya mağlup olduk ve baya üzüldük. Oda maçta benim için bir tecrübe oldu. İnşallah tekrardan milli takıma davet edilirim. 

 

Bursasporluyuz.net

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu