Maç öncesi Fenerbahçe ile Umut Meraş pazarlığı!

İstanbul'daki özel maç öncesi, iki kulüp Fenerbahçe ile Bursaspor arasında Umut Meraş pazarlığı yaşandı.

Fenerbahçe; Beşiktaş’ın da istediği, transferin gözde sol beki için Bursaspor‘a transfer teklifinde bulundu.

Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli‘nin, Bursaspor Sportif Direktörü Selçuk Erdoğan ile Kalamış‘ta maçtan önce masaya oturduğu öğrenildi.

Comolli‘nin, 24 yaşındaki A Milli oyuncu Umut Meraş için Bursaspor’a 1,2 milyon Euro bonservis bedeli ve bir de kiralık futbolcu vermeyi teklif ettiği bildirildi.
Bu öneriyi, Mestan yönetiminin değerlendirip, cevap vereceği ifade edildi.

Kaynak
Bursada Bugün

22 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @UçanTimsah yorumuna yanıt olarak

   bırak hocam böyle konuşmayı, esas taraftar olarak biz naptık kombine aldık mı forma aldık mı ? taraftar grupları olarak çıkar olmadan buluşup ne yapılacak bu sene konuştukmu. tek bir yerde olalım tek yumruk olalım diye fikir ütrettikmi. geçen sene hemen hemen her maçta evimizde deplasman yaşadık rakip taraftardan dedik mi ? Taraftar olarak ne yaptık şu ana kadar. Kongreyi ilk oturumda yaptıkmı ? yapamadık. o yüzden konuşmaya hakkımız yok. bak eskişehir geçen sene ilk yarı gencecik cocuklarla oynadı ve taraftar baskısı ile evinde neredeyse maç kaybetmedi. biz halen şampiyon takımız öyle büyüğümüz.. kime göre büyüksün. Al işte fikstürde çekildi ikinci ligdeyiz artık kabullenelim ona göre haraket edelim yoksa bizim bu egolarımız felaketimiz olacak …

   10
   3
 1. Abi yemin ediyorum çok acı cekiyorum.allahrizası icin şu tahtamıdir ne lanet olasidir açalım şunu ya..abi 3milyonluk şehrin kanina dokunmuyor mu bu haller..neyapiyoruz biz.. agliycam artik.elimizden gelen herşeyi verelim de açtiralım şu tahtayi..yeter artik yemin ediyorum ölücem kahrimdan!

  24
  2
  1. @Mert yorumuna yanıt olarak

   Siz Ali ay başkanı daha çok arayacaksınız. Bunlar daha iyi günlerimiz. Daha neler neler göreceğiz hepbirlikte.

   1
   3
 2. Ah ah İvankov , Ali tandoğan , Ömer erdoğan , İbrahim öztütk , Aziz behiç , Krita , Belluschi , Batalla , Ergiç , Ozan ipek , Bakambu , Sestak , Kenny miller , Pinto , Şamil , N’diaye , Chedjou , Zeki çelik , Enes ünal bu oyunculardan birkaçı olsaydı feneri dümdüz ederdik ama yok acilen tahta açılıp iyi oyuncular alınmalı

  21
  3
 3. Takımın bu akşamki halini gördükten sonra gönderelim umut bizi kurtarmaz. Ancak değeri bu olmasa da bu para bile bize biraz olsun iyi gelir ama ekstra oyuncu da mutlaka olmalı.

  3
  1
 4. Kimi satıyorsanız satın tahtayı açtırın.. sonra da bu lige uygun 4-5 adam alın geç kalırsak iş işten geçer

 5. 2 MİLYON EURO + 1 yıl kiralık olarak ücretini de fenerin ödeyeceği
  BERKE ÖZER+ BARIŞ ALICI+FERDİ KADIOĞLU isimlerinden 1 ya da 2’si
  Kiralık olarak alınabilir.

 6. Abi bence Fenerbahçe’ye gitmesin çünkü Beşiktaş 7 milyon TL + Umut Nayir +1 Futbolcu + 1 Futbolcu önerdi.
  Umut Meraş:Bursaspor’da şampiyonluk yolunda oynayabilirim.

  Bence Umut Meraş gitmesin.

 7. 2 milyon +1genc mulkiyeti ertuğrul ve okanin paralariyla tahtayi acariz kaldı 1 ay halletmek lazim transferi 1 haftaya

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu