Maç Öncesi Dostluk Yemeği

Bursamızın Meşhur İskender Kebabının yendiği öğle yemeğine  Başkanımız Erkan Körüstan, İkinci Başkanımız Rıdvan Şen, İcra Kurulu Üyelerimiz Ali Ay ve İlhan Satık, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Necdet Ertaş, Mehmet Aktar ve İlyas Kocaefe, Başkan Danışmanlarımız Alpay Şar ve Ayhan Barışıcı’nın yanı sıra MP Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer ve Yönetim Kurulu Üyeleride  katıldı.

 

Başkanımız Erkan Körüstan yemekte yaptığı konuşmada, “Bu sezon futbol kulüpleri arasında güzel şeyler yaşanıyor. Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer ve yönetim kurulunu misafir etmekten gurur duyuyoruz. Bu tür dostlukların sahaya da yansımasını temenni ediyoruz. Türkiye Futbol Federasyonu çirkin ve kötü tezahüratla ilgili yeni bir karar aldı. Küfür ile ilgili çok ciddi önlemler alıyor. Biz bunlara Türk futbolu için Bursa futbolu için özen göstermemiz gerekiyor. Tüm kulüplerin müsabakaları dostluk çerçevesinde geçmesi tek dileğimiz. Sayın Başkan Gültekin Gencer’e çok teşekkür ediyoruz bizi kırmadılar buraya geldiler. Bizide Antalya’da çok iyi ağırlamışlardı. İnşallah bu tür dostluklar tüm kulüplere yansır” dedi.

 

MP Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer ise “Bursaspor Kulübü ile yönetim bazında çok iyi bir dostluğumuz var. Zaman zaman taraftarlar arasında çekişmeler olmuş olsa da, tabiî ki bu rekabetten kaynaklanıyor. Fakat son zamanlarda taraftar düzeyinde olsun, yönetim düzeyinde olsun bir dostluk havası esiyor. Bunun en güzel örneklerini devrenin ilk yarısındaki maçtada yaşadık. Başkanımız Erkan Körüstan’ın da dediği gibi küfürsüz bir sezon istiyoruz. Her zaman iyi oynayan kazansın müsabakalar dostluk içerisinde gerçekleşsin. Bizi burada ağırladıkları için Sayın Körüstan’a ve yönetim kuruluna çok teşekkür ediyorum“ dedi.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu