Maaş’ı Güneş’ten!

Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş göreve geldiği günden beri “Bir yardımcım yabancı olacak” sözlerinden sonra Yeşil Beyazlı takımın Kartepe kampına İspanyol antrenör Miguel Peiro dahil oldu. Bu sürpriz transferin perde arkasında ise ilginç detayların yattığı öğrenildi. Daha önce Valencia, Celta Vigo ve Atletico Madrid gibi üst düzey takımlarda görev alan İspanyol çalıştırıcı konusunda ısrarcı olan Güneş’in bu transferde tüm sorumluluğu kendisi aldığı öğrenildi. Güneş transferin bir an önce bitmesi için de bugüne kadar görülmemiş bir fedakarlığa imza attı.  

NEFES ALDIRMIYOR

Takımda çalışmaya başlamasıyla futbolculara adeta nefes aldırmayan, disiplinli ve ağır antrenman programıyla Yeşil Beyazlılar’ın adeta pestilini çıkaran Miguel Peiro’nun ücretinin teknik direktör Şenol Güneş tarafından karşılanacağı öğrenildi. Konuyla ilgili olarak Başkan Recep Bölükbaşı, “Hocamız Miguel Peiro konusunda çok ısrarcı oldu. Ücretini de kendisinin ödeyeceğini söyledi. Şu an ne kadar ücret alacağını bilmiyorum ama biz de hocamıza ‘Siz rakamda anlaşın, ücretini de biz ödeyelim’ dedik. Bursa’ya dönüşte bu konuyu tekrar konuşacağız” dedi.

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı