“Maalesef bitti…”

Ergiç, "Bursa'dan ayrıldığım için üzgünüm. Ama benden daha iyi oyuncu alırlarsa, üzüntüm sevince dönüşür. O zaman, 'Bursaspor beni göndermekle iyi yaptı' derim. Çünkü Bursaspor ve taraftarı, her şeyin en iyisini hak ediyor" dedi.

 

Ertuğrul Sağlam'ın yollarını ayırma kararı aldığı Sırp futbolcu Ivan Ergiç, Gerçek Gazetesi aracılığıyla taraftara mesaj gönderdi. 2 gündür Bursa'da dostlarıyla hasret gideren Timsah'ın şampiyon futbolcusuna, yeşil beyazlı taraftarın 'Ergiç takımda kalsın' kampanyasından bahsettik. Timsah'a istemeden veda etmenin verdiği ses tonuyla Ergiç, Türkçe olarak, "Maalesef bitti. Futbol böyle. 'Evim' dediğim Bursa'dan ayrıldığım için üzgünüm. Benden daha iyi oyuncu alırlarsa, üzüntüm sevince dönüşür. O zaman, 'Bursaspor beni göndermekle iyi yaptı' derim. Çünkü Bursaspor ve taraftarı, her şeyin en iyisini hak ediyor. Benden de iyisini" dedi.

 

'Samsun olabilir'

Bursaspor taraftarını özleyeceğini söyleyen Sırp orta saha, "Hayatımın en güzel 2 senesi geçti burada. Muhteşem taraftarları çok özleyeceğim. Gittiğim her yerde Bursa'dan, Bursaspor'dan ve taraftardan bahsediyorum" diye konuştu. "Türkiye'de başka takımda oynamak ister misin?" sorumuza gülerek "olabilir" diyen Ergiç, ardından da "Samsunspor'la anlaşan senin eski hocan Sırp Vilademir Petkoviç seni yeni takımında görmek istiyor. Sen ne düşünüyorsun?" sorusuna ise gülerek, "Bakacağız, olabilir" demekle yetindi. Taraftara çok selam gönderen başarılı futbolcu, Bursa'ya fırsat buldukça geleceğini sözlerine ekledi.

 

'Sırbistan asla olmaz'

Sırp futbolcu Ergiç, "Basel'den teklif aldın mı?" şeklindeki soruya net cevap verdi: "Artık İsviçre'de oynamayı düşünmüyorum. Sormadan söyleyeyim, Sırbistan'da da oynamam. Çünkü orada mafya var. Üzülerek söylemeliyim ki, futbol olarak oradaki durum çok kötü."

 

Bursa Gerçek

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu