Lüften nakit ödeyiniz!

Bursaspor Kulübü, genel kurul üyelerine 2020 yılı aidatlarını nakit olarak ödemeleri için kısa mesaj yolladı.

Kulüpten üyelere gönderilen SMS’te Sayın üyemiz; 2020 yılı üyelik ödentisi 200 TL olup, üye aidat odemelerinizi; Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri, Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri, Şehreküstü Bursastore, Stadyum Bursastore ve Merinos Futbol Okulu‘ndan nakit olarak yapmanızı onemle rica ederiz.” denildi.

Bursaspor Kulübü bankalardan ödeme yapıldığında bu aidat paralarını kulüp kasasına sokamayacak. Banka hesaplarında temlik olduğundan dolayı buraya yatırılan paralar borçlulara gidiyor.

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Maraton Altt yorumuna yanıt olarak

   Komedi gibi demeç! – eğer durum buysa o zaman Mestan neyin Altın Borcu olarak gösterdi ve nasıl? o kadar para sisteme girmesi gerekmiyormuydu? gerekiyor demi o zaman Bursaspor veresiye dükkanımı yani borç vs eklenemez!- aynı şey Kamat’da geçerli ikinci hafta 7-10 milyon TL verdik kavgaları çıkmıstı oda balon demekki- nasıl yönetiliyor bu kulüp ortada istifa edip şirketleşmek için genel kurula gidin derhal.

   3
   4
  1. @ABİ yorumuna yanıt olarak

   Onlar kredi kartı ile ödeyecek, paralar da temliğe gidecek. Messut Mestan annesinin altınlarını bozdurmuş falan ya, onun ödemesime gidecek. Kembo’nun, Sakho’nun falan alacak temliklerine gidecek.

   4
   1
  2. @ABİ yorumuna yanıt olarak

   Arkadaşınıza havale eft yapın. o yatırsın. ben anneme yatıttırdım. Ne yapalım herşey Bursaspor için. Başkanlar TL verip Euro dolar altına çeviriyorlar bizlerde 200 tl kulübe gitsin diye uğraşıyoruz.

   29
   5
 1. Kongre üyesi tüm renktaşlarımız
  Bu covid döneminde de olsak
  Bu çagrıya ilgi gösterecektir
  Herşey güzel günler için👏👏

  5
  1
 2. Anlaşıldığı gibi resmi hesapların üstünde temlikler var.Yani haciz.
  BURSASPOR umuzu şu hallere düşürenelre bundan sonra laf söylemiyor ve sadece HERŞEYİ BİLEN,GÖREN VE MUTLAK ADİL OLAN YARADANIMIZA HAVALE EDİYORUM.

  Üye aidatlarımızı ise elbette çakallara kaptırtmamak için ‘makbuz karşılığında,kulübe ödemek sorumluğumuzdur.
  Çakallardan hesap sorulduğunda işler tam girecek rayına.

  3
  1
 3. Ali ay bölük başını anladıkda körüstana niye sallanıyor çok iyi bilmemekle beraber körüstanı zorla başkan yaptılar adam işim var gelemem vaktim yok diyodu çok ısrar ettiler adam yanlış anlaşılmasın diye kendi suyunubile cepten alıyodu bilmem hatırlarmısınız Levent kızıl körüstan olmassa ben olurum demişti ve başkan olmuştu olur olmaz sallamayın derim körüstan belki başarılı olamadı ama çalmadı çırpmadı istiyerekte başkan olmadı

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu