Lube Ayar’a Teksas’tan AYAR

Bursaspor Taraftar grubu Teksas'tan yeşil-beyazlı kulübün şampiyonluğuna laf eden Lube Ayar'a sosyal medya üzerinden cevap geldi.

Lube Ayar sosyal medya hesabı Twitter‘dan yaptığı açıklamada “2010’da AKP ittire kaktıra Bursaspor’u şampiyon yapmak için yırtınır, son on maçta olmayacak ne varsa olur.. Fenerbahçe’nin bir şampiyonluğu daha çalınır.. Sessizliğe gömülen başkan bir ay sonra, “konuşursam yer yer yerinden oynar” der o kadar.. Sen yine yandığınla kalırsın” ifadelerini kullanmıştı.

Teksas ise bu söyleme karşı şu ifadeleri kullandı;

“Yanlışlığı bilindiği halde, mantık ve muhakeme ile kafadan atılamayan, saplantılı fikirlere psikiyatride takıntı adı verilir. Her ‘mağdur’ imajı çizmeye çalıştığında 2010 şampiyonluğumuza çamur atmaya kalkanlar da bu kapsamda psikolojik desteğe muhtaç durumdadır. Yanlışlığı bilindiği halde, mantık ve muhakeme ile kafadan atılamayan, saplantılı fikirlere psikiyatride takıntı adı verilir. Her ‘mağdur’ imajı çizmeye çalıştığında 2010 şampiyonluğumuza çamur atmaya kalkanlar da bu kapsamda psikolojik desteğe muhtaç durumdadır. Aradan geçen 13 koca senede, kanıtlamakla mükellef oldukları iddialarını destekleyici en ufak bir veri ortaya koyamayan ama durup durup aynı safsataları gündeme taşıyanlar için söylenecek başka bir söz yoktur. Ek olarak, belki hazımsızlık tedavisi tavsiye edilebilir

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bizim şampiyonluğumuz batıyor bunlara ama taraftarı olmayan Başakşehirin Akp iktidarı sayesinde şampiyon olmasına hiç ses çıkartamıyolar dertleri siyasi falan değil direk biziz ayarsız kafanın ayarsız lafları.

  44
  8
  1. @MARATON161616 yorumuna yanıt olarak

   Ne acıları varmış be fenerli bi yönetici Bursasporla ne pahasına olursa olsun uğraşıcam demişti eser onun ve karanlık ellerin eseri çokta güzel transferler ne hocalar geldi gitti ama köreltti hakemler hep geçen senede kadro kaçtı elimizden çok kötü oldu

  2. @MARATON161616 yorumuna yanıt olarak

   sen bu yorumla akparti sayesinde şampiyon olduğumuzu kabul etmişsin ama sadece biz değil en az iki şampiyonluğu yenen başakşehirinde akparti sayesinde şampiyon oldunu demişsin,tebrikler

   3
   6
 2. Kendi sahalarında bizim takımın şampiyonluğunu timsah yürüyüşü yaparak kutlayanlar değil mi bunlar ?

  15
  2
 3. FB.Başkanı olan Aziz Yıldırım’ın bir gazetedeki söyleşissinden notlar.’Biz GS-BJK-TS’ru hesaba kattık,Bursasporu hesba katmadık,Kısaca biz dümenimizde hata yaptık.Bu entrikalı şampiyonluklarımıza engellemek için BURSASPOR u katmadığımızdan oda hak ederek şampiyon oldu.Amaa ikinci sene yien şampiyon olacak iken BURSASPOR bu hesaplara dahil edildi ve önü G.ANTEP,ESKİŞEHİRSPOR maçlarında hakem faciaları ile kesildi.Neyse hala ligimizde bu entrikalar devam ediyor ve bugün üçüzlerin başkanları o nedenel biribirine giriyorlar.

  12
  2
  1. @bursaspor1963 yorumuna yanıt olarak

   aslında bu hanıma verilecek tek cvp budur madem bursaspor şikeyle şampiyon oldu ozaman en büyük şikeci fenerbahcedir Kadıköyde kendi evinde 2_0 dan maci bize 3 2 vererek en büyük şikeyi kendileri yapmıştır…

   22
   2
 4. ulan 3 istanbul takımının tüm sampiyonlukları şike ile gerceklesmiştir.
  ayrıca 2010-2011 sampiyonluğu icin sampiyonlar ligi bile sizi kabul etmedi. yine söylüyorum o yıl siz ve trabzonspor beraber tesvikler vererek o kadar puan topladınız ŞEFFAF BİR ÜLKE OLSAK O YIL Kİ ŞAMPİYONLUK BİLE BİZİM OLUR.

  10
  3
 5. Önce Bursaspor un adını anarken besmele çekeceksin sen kimsinde Bursaspor un tertemiz şampiyonluğuna laf ediyorsun.Alın terine, emeğe, saygısızlıktır.Siz İstanbul semt takımları sizlerin şampiyon olduğunuzu bizler çok iyi biliyoruz.Bu Bursa şehrine, Bursasporumuza,cefakar taraftarımıza, şampiyonluk yolunda omuz omuza giden inanan insanlara, futbolcularımıza ve Rahmetli Şampiyon başkanımız İbrahim Yazıcı ve ailesine hakarettir.Derhal camiamız bu şahsa dava açılmasıdır.Tertemiz şampiyonluğumuza dil uzatanlara gereken yapılmasıdır.

  8
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu