Lisansları çıkartılacak

İhtarname krizini çözen Bursaspor'da yönetimin şimdiki hedefi A Takım'daki futbolcuların lisanslarını çıkarmak.

Yönetim bu konuda kolları sıvadı.

Başkan Erkan Kamat ve ekibi cuma gününe kadar oyuncuların lisansları için gerekli ücreti TFF‘nin hesabına yatıracak. TFF kayıtlarına göre şu ana kadar profesyonel sözleşme imzalanan 8 genç futbolcunun lisans işlemleri tamamlandı.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bursaspor sevdalısı dostlar. Genç bir arkadaşımız, bence süper bir türbin bestesi yapmış. Bu bestenin video klibini sizlerle nasıl paylaşabilirim? Bana yardımcı olurmusunuz?

  30
  1
  1. @LEBUR yorumuna yanıt olarak

   YouTube’da bir hesap kullanarak (hiç kimsede yoksa kolayca açabilirsiniz) yükleme (upload) yapınız. Yüklediğinizde izlemek için açık adres çubuğundaki adresi buradaki yorumunuzun içine bağlantı olarak kopyala yapıştır ile paylaşırsanız herkes girebilir izleyebilir.

   4
   1
 2. Lisans listesi yarın verilecek. Bu akşam tahta açıldıktan sonra. Erkan, volkan, fatih kuruçuk, bojan kırkiç, Eslem Öztürk yarın geliyor. Bekle bizi süper lig babanız geliyor

  10
  12
   1. @Selim yorumuna yanıt olarak

    Al benden de o kadar. Yarın o tahta bi açılmasın, o Maestro’yu yatırcam ben tahtaya. Ondan sonra zaten, ver Allah ver.

 3. Yarın toplu imza töreni var. Konya’dan ayrılan Ali Turan ile de anlaşıldı. Dün bir yöneticimiz her konuda Ali Turan ile anlaştı. Yarın imza şov var. Ama oyıncuların lisansı ilk maça yetişmeye bilir dedi yönetici.

  6
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu