Lisans alamadık!

Kriterleri yerine getiremeyen Bursaspor'a lisans çıkmadı. TFF aralarında Bursaspor'un da olduğu kulüplere ek süre verdi.

TFF Kulüp Lisans Kurulu, Ulusal Kulüp Lisans Sistemi kapsamında değerlendirmelerde bulunarak, yapılan incelemeler sonucunda en üst 3 lig olan Süper Lig, TFF 1. Lig ve TFF 2. Lig‘deki kulüplerin yapmış olduğu başvuruları Sportif, Altyapı, Personel, Hukuki ve Mali Kriterlere göre inceledi. Kriterleri yerine getiremeyen Bursaspor‘a lisans çıkmadı. TFF aralarında Bursaspor‘un da olduğu kulüplere 30 ek süre verdi.

29 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Gigs yorumuna yanıt olarak

   oy veren delegeler de bence sorumludur iflas etmiş bir klüp ama büyük klübüz bu fırtanalaradı atlatırız

   3
   9
  2. @Gigs yorumuna yanıt olarak

   Para almamız lazım değil ali aya dava açılması gerekiyor başkanlığının ilk gününden son gününe kadarki bütün gelir ve giderlerin mahkemede hesabı sorulması ve haksız bulunması durumunda bütün mal varlıklarına el konulması gerekir .mal varlıklarına el konulsa bu kulüp düzlüğe çıkar..

   4
   1
  3. @Gigs yorumuna yanıt olarak

   ”Akhisar kadar bile olamadık!”
   oysa dün Hamzaoğlu, bilal, merter ve ismaile ”burası Akhisar değil!” diye traş yapıyorduk.
   bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu?
   valla sevgili kardeşim, bundan sonra saksılar değişmezse ali ay ve benzerleri ile daha uzun yıllar birlikte yaşamaya devam. (yorumlara ve bunlara verilen artı-eksilere bakılırsa değişecek gibi de durmuyor)
   ayrıca her sene bir alt lig de yanında hediye..!

   34
   4
 1. tff 1.ligden sade 9 takım aldı 9 takım alamadı. süper lig dende 13 takım aldı 5 takım alamadı. algı yapmayın geçen senede alamamıştık. kaç kare toplantı olmuştu bildiğin 1,5 senedir alamıyoruz bu haber bildiğin algı yarama haberi.

  52
  7
  1. @angaralı yorumuna yanıt olarak

   kesinlikle alamayan çok kulüp var. yönlendirme haberi bunlar. tamam ben de sevmem mestanı ama bu farklı. -3 için daha süre var.

   5
   2
 2. sen kendi cebinden verir misin ? toplam 550.000.000 tl borç var tahtanın açılması için 15 diyorlar ya yalan 28-30 milyon arası o borç yarısını zaten ödediler 10-15 milyon tl kaldı o yüzden 15 diyorlar. en zengin bursalı bile gelse kendi cebinden ödemez ödeyen de sonradan ali ay gibi fazlasıyla geri alır. akıl var mantık var bursasporlular.

  37
  2
 3. Kampanyaya destek olun arkadaşlar bayramda bir çocuk sevindirdiginizi farzedin 16 lira bir paket sigara
  Bugünde içmeyin birgün de bursaspor için icmeyin

  18
  9
  1. @Srkn yorumuna yanıt olarak

   En güzel günler bunlar emin olun suan ligler başlasa bursa kaçıncı olur sizce ben dusmeyelim raziyim arkadaslar

   3
   1
  2. @Srkn yorumuna yanıt olarak

   Ne içmicem aga.. Bayram geldi. Günde 2 paket cigara, bi şişe de litrelik Güzel Marmara şart. O parayı Messut Mestana versem, o da kalkacak Ali Aya vercek. Borç kapama ayaklarına.

   4
   6
 4. Kara günden bile daha kötü günleri yaşıyoruz birde yetmezmiş gibi olan oyuncularda atar gider yapıyor hakikaten düşmeye gör vay be Bursam hakikaten vay be

  18
  2
 5. Mesut mestan istifa etmeli bu nasil baskan 12 yonetici cebinden borc oalarak kulube adamm basi 2 trilyon veremiyo bu nasil bi baskan yaaaa birak git mesut birak gitt

  13
  33
  1. @Ercan kartal yorumuna yanıt olarak

   sen kendi cebinden verir misin ? toplam 550.000.000 tl borç var tahtanın açılması için 15 diyorlar ya yalan 28-30 milyon arası o borç yarısını zaten ödediler 10-15 milyon tl kaldı o yüzden 15 diyorlar. en zengin bursalı bile gelse kendi cebinden ödemez ödeyen de sonradan ali ay gibi fazlasıyla geri alır. akıl var mantık var bursasporlular.

   24
   1
   1. @angaralı yorumuna yanıt olarak

    doğru söylüyorsun adam istifa etsin diyenler zannediyor hayri hazıcı gelip borç bırakmayacak 3 ay boyunca nerdeydi hayri yazıcı 3 ay doluncamı aday olmak aklına geldi. şuan başkana sahip çıkma vakti tek aday adamlık yapıp aday erkenden oldu kim var başka öyle.

    32
    4
     1. @boşnak yorumuna yanıt olarak

      Hayri yazıcı dediğin adam eger yönetimde yanında olup hesapta olmayanları çözdü ama olay geç oldu eski yönetimden dost bildiği adam kazık atınca böyle oldu ki rahmetlinin abisi bursa ve diğer şehirlerde lafı adı geçerli biridir isterse yapar dost kazığı oldu kısaca öyle Bi adam çözemezsin aklın yetmez ipneden bol Bi şey yok bu kulup te onları temizlemek şart tek başkan Hayri yazıcı

     2. @boşnak yorumuna yanıt olarak

      Hayri Abi’de çok para var. Bodrum’daki otelin bir haftalık hasılatını ayırsa, tahtayı mahtayı açar, havaya, suya bile geçer.

      2
      2
 6. Satın kulübü zengin bir iş adamına… Başkanlık falan hikaye… Hiç olmazsa şirket gibi yönetilir… Yoksa ortada Bursaspor diye bir takım olmayac

  6
  1
 7. Sms olayından medet umanları büyük bir hayal kırıklığı bekliyor, mevcut yönetimin herhangi bir gücü yok umarım daha iyi yerlere geliriz demek istiyorum ama işte ama.

  6
  1
 8. Alla nasıl biliyorsa sana ders alacağın cezayı versin beter ol, 55 yıllık sevdamı yok ettin Allah sana iyi gün yüzü göstermesin.

 9. Bugün özlüce nona da met8n korkmaz hüseyin yeşilkavak yüksel çolak bursaspor u yönetiyordu o an dedim ki yazıklar olsun bu şehre

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu