Lima kesik yedi!

Teknik Direktör Samet Aybaba, Göztepe maçından farklı olarak Lima'yı yedek kulübesine gönderdi.

Kanatta ilk 11’de Tunay‘ı görevlendiren tecrübeli teknik adam, Okan Kocuk ve Ertuğrul Ersoy’u da yedek soyundurdu. Lima, 75’de oyuna dahil oldu.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Lima zaten hamle oyuncusu Joker. Yorgun bekleri bitiriyor 11 başlatsa hamlesi kalmıyor. 5 maçtan 4 ünde bu şekilde verim aldı. Esasında Çağatay alışsa Lima 11 Çağatay hamle oyuncusu olabilir.

  10
  1
  1. @BURSALI yorumuna yanıt olarak

   süper ligin her takımında(gs-bjk-fb-ts bşkşhir dahil) oynayabilecek tek oyuncu,daha doğrusu elindeki en yetenekli oyuncu kenarda…Aynı şekilde Jires Kemboya da veremli muamelesi yapıldı, daha sezon başlamadan istenmedi, adam da adapte olmadı,kilo vermek için kendini sıkmadı.Kemboyu bitiren Aybabadır.Limayı küstüren de..

   8
   2
 2. hamle adamım diyo lima için 75 maça alıyor iyi yene 90+5 tede alabilirdi dalkamı geçiyon kardeşim takım gol bosizyonuna giremiyor en iyi adamını oyuna 75 te alıyon sonra hakemlere şansızlığına mane buluyon takım ölümüne oynuyor ama kaliteli ne orta sahan var nede kanatların sen iyi adamınıda 75 te oyuna alırsan olacağı bu

  8
  1
 3. Sezon boyunca en kaliteli en teknik topçumuz dedim kimse yüzüne bakmıyorken ama adamın geri gelmediği bir gerçek.. Şikebahçedeki Valbuena gibi düşünün.. Kimisi geri gelmese de bu adamı kesemezsin diyor, kimisi de koşmayan geri gelmeyen her oyuncu kesik yemeli diyor..
  Lima 11 başlatılmalı mı yoksa kesik mi yemeli bu tartışılır ama neden 11 başlamadığını bilmeyen çok sayıda futbol cahili var burası kesin..
  En başta bizim medya..

 4. birileri şu çorbacı medyayada kesik atsa keşke , lima hamle adamı , tek o oynuyor takımda , ilk yarı soksan 2. yarı bulamazsın yoruluyor insan sonucta , çağatayı daha çok oynatmamız lazım ikisi güzel uyum sağlar

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu