Ligde zirve karıştı!

Bursaspor'un Süper Lig yarışındaki rakiplerinden Adana Demirspor sahasında oynadığı maçta Altay ile 2-2 berabere kalırken zirve bir anda karıştı.

Bursaspor‘un kazandığı haftada zirve rakiplerinden BB. Erzurumspor deplasmanda Giresunspor‘u 2-0 yenerken Adana Demirspor ise Altay ile 2-2 berabere kaldı.

Lider Hatayspor‘un da 1-0 kazandığı Keçiörengücü maçının ardından puan sıralaması şu şekilde oluştu.

 1. Hatayspor 60
 2. BB Erzurumspor 56
 3. Adana Demirspor 55
 4. Bursaspor 55

KALAN MAÇLAR

Bursaspor -Menemenspor

Hatayspor – Bursaspor


Adanaspor – Hatayspor

Hatayspor – Bursaspor


Altay – BB Erzurumspor

BB Erzurumspor – Ümraniyespor


Ümraniyespor – Adana Demirspor

Adana Demirspor – İstanbulspor

85 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Açıkçası herkes çok umutlu çıkacaz havasında ama bence çok zor. Bu saatten sonra kimse kolay kolay puan kaybetmez. Hepsinin arkası da bizden daha sağlam. Bir Hatay vardı o da çıktı sayılır. İnşallah şans yüzümüze güler de çıkarız. Play off işi çok sıkıntı olur bizim için

    1. @Eser yorumuna yanıt olarak

     İNŞALLAH İLK İKİYE KALARAK AMA BİRAZ ZOR GÖZÜKÜYOR. İLK İKİ OLMAZSA PLAYOFTAN ÇIKARIZ YİNEDE ÇIKARIZ DEĞERLİ RENKTAŞIM ,NEN FUTBOLCU KARDEŞLERİMİZE SAYIN HOCAMA GÜVENİYORUM

  2. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Lige geri dönmemiz için tek şart bu hafta Hatay’ın berabere kalması biz son iki maçı alırsak , ads iki maçını alsa bile Bursa, Hatay, Ads 61 puanda olur üçlü averajla göre Bursa ve Hatay çıkar , Erzurum bu hafta Altay a kaybedecektir. Bağlayın Su Hatay’ı bu hafta berabere kalsın açın kesenin ağzını , Hatay 1 puan alsa bu hafta zaten süper ligi garantiliyecek bizim maç formalite maçı olacak onlar için….

   5
   30
   1. @Hedef 16 yorumuna yanıt olarak

    Yanlış hesap yapıyorsun Bursa Adana Demir Hatay 61 puan olursa Hatay çıkamıyor ikili averajla biz hatayı geçiyoruz berabere kalmaz kazanmak İçin oynuyacak o yüzden

    1. @Akça16 yorumuna yanıt olarak

     ikili değil üçlü averaj olacak 3 takımda 61 olursa hatay ve bursa çıkar , aralarındaki topladığı puanlar hesaplanır , bursa ve ads son iki maçları kazanır hatay son iki maçtan 1 puan alırsa hepsi 61 olur , aralarındaki oynadığı maçlara bakılır bursa hatayı 2 maçtada yenmiş olacak 6 puan eder ads den 3 puan aldı toplam 9 puan olur , hatay ads kendi aralarında oynadığı maçlarda ilk maçı hatay kazanmış ikinci maç berabere . ads nin bize karşı galibiyeti var , buna göre sıralama şöyle olur..
     1. bursaspor – 9 puan
     2. hatayspor – 4 paun
     3. ads – 4 puan
     hatay ads arasındaki maçlarda hatay daha çok puan topladığından ads direk çıkamaz. bursa ve hatay çıkar. hesap bilmiyorsun..

  3. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Şu mavi eşşekler hiç bir kulvarda bizim rakibimiz olamaz..
   Bizi bu durumlara sokan başta a.a ve saz ekibine,
   Takım 2 sezon boyunca son maçta kümede kalmasına rağmen, ertesi sezon a.a ‘a destek veren 1060’a,
   Bağıra bağıra küme düşerken gıkını bile çıkarmayan çorbacılara,
   Belediyede işe girip iki kuruşa şehrini satan belediyeci amigo buluntularına selam olsun;
   Mutlu musunuz?
   Artık play-offa kaldık, kimse bu saatten sonra boşuna hesap kitap yapmasın..
   Bize bu hesabı yaptıranlar, elbet hesabını verecekler..

   85
   8
   1. @Make16 yorumuna yanıt olarak

    Güzel dile getirmişsin. .. Fazla lakırtıya gerek yok. .. Anlıyayan anlamıştır kardeşim. . Bizlere puan hesabı yaptıranlar zamanı gelince hesap verecekler. …. NOKTA. ..

    22
    7
   2. @Make16 yorumuna yanıt olarak

    Yorumuna şapka çıkarıyorum çorbacılara selam olsun ! Bu durumda olmamızın tek sebebi çorbacılardır. Hatta ben de bir gürüh ekleyeyim bu durumda olmamızın bir sebebi de Bursaskorlular’ dır. Topçu ıslıklayan küfür eden otobüs basan tribünden sosyal medyadan klavye taraftarlığı yapan egolarını tatmin eden tipler ! Koskoca ŞAMPİYON kulüp sizin yüzünüzden ne hale geldi ! Rahmetli YAZICI’ nın kemikleri sızlıyordur…
    Play off’ la da olsa bu kısıtlı kadroya rağmen çıkmak zorundayız…!

    31
    5
   3. @Make16 yorumuna yanıt olarak

    ya bu a.a ne büyük adammış..?
    tek başına 3 milyonluk bir futbol kentinin! şampiyon takımını ne hallere sokmuş.
    önüne gelen onu suçluyor.
    kaldı ki onu bu kulübün başına leylekler getirmedi. yine bu taraftar getirdi.
    geçmişte adamı nasıl sahiplendiğimiz gazete, tv, ve arşivlerinde duruyordur.

    bu kulübü kimler mi bu hale getirdi?
    rahmetli yazıcıyı istifaya davet edenler. ona ültimatom verenler. protesto amaçlı tribünleri boşaltanlar. (2.500 sezon ortalaması)
    şampiyon hocanın aracını taşlayanlar. kulübede onu göz yaşlarına boğanlar.

    bursa benim en rahat çalıştığım kulüplerden biri oldu. elimdeki takım korunsun, 2-3 kaliteli takviye yapılsın, burada daha uzun yıllar kalırım ve her sene şampiyonluğa oynarız. diyen.

    döneminde A- milli takıma en çok oyuncu veren, gol kralını çıkaran, en fazla pozisyona giren, en çok gol atan, ulusal basında en çok gündem olan konuşulan takımını yaratan.
    oyuncu satışlarından kulübüne 15-20 milyon EURO (130-140 milyon lira) kazandıran şenol güneşi bile
    altıncı olduk ne kupa ne Avrupa deyip başarısız bulanlar.
    maçlara mavi pantolon bordo ceketle çıkıyor diye eleştirenler.
    Trabzon için kupayı gs ye bilerek bıraktı, yani maç sattı diye suçlayanlar. (ya arkadaşım, profesyonelin takımı mı olur?)
    ülke spor camiasın gıpta ile baktığı o ilklerin ve enlerin muhteşem takımını sözde paso ligi protesto ediyoruz bahanesiyle rakipleri karşısında sap gibi ortada bırakanlar. (4 bin sezon ortalaması. o takım hiç 4 bin kişiye oynar mı? güya satıldılar deniyor. öyle değil. adamlar burada ışık göremedi hepsi kaçtı)

    iki basit pas hatasında oyuncusunu ıslıklayanlar. iki kötü sonuçta yönetim ve hoca göndermeye kalkanlar.
    futbolcusunu kazma-kürek diye yaftalayanlar.
    şamili alana bilmem kim bedava diyerek oyuncusunu aşağılayanlar. ozanları, Ertuğrulları, kubilayları serdarları sahanın içinde ağlatanlar.
    otobüs basıp kaptanlarını dövenler. ”bunda büyütülecek bir şey yok. fener taraftarı da rüştüyü dövmüştü!” diyerek olayı meşrulaştıran yerel medya mensupları.

    daha yazdıklarımın belki on katı daha gerekçe yazabilirim ama saat şu an gecenin 03 00 üne geliyor.
    hem yazsan da bir şey değişmiyor ki.
    yazana da, okuyana da zaman kaybından başka bir şey değil.
    ama ne yaparsınız. insan bir şey gönülden bağlanıp, taraf da olunca gördüğü yanlışlıklar karşısında sessiz ve duyarsız kalamıyor işte…

    47
    1
     1. @YaVuzBu yorumuna yanıt olarak

      Taraftar, taraftar olsa zaten bu kulüp A. A Lara falan kalmazdı.
      Bu şehirde, bu kulübü yönetecek, bilgi birikim ve donanıma sahip pek çok insan var ama medya ve tribün baskısından dolayı başkan adayı olarak ortaya çıkmıyorlar.
      Ne demiş atalarımız, “”bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim!””
      Ben de diyorum ki,
      “”bana kulübün sahibini (taraftarını) göster, sana o kulübün ligini, durumunu ve halini göstereyim!””

  1. @Mustafa 16 yorumuna yanıt olarak

   DAVA YOLU BİTENE KADAR ZORLANMALI EN SON ANAYASA MAHKEMESİNE HATTA DEVAMI VARSA GİDİLMELİ.BU PUAN YÜZÜNDEN ÇIKAMAZSAK KAZANIRSAK HEM ÇIKARIZ HEM TAZMİNAT ALIRIZ.YÜKLÜ BİR MİKTAR…

  1. @Arnavutt16 yorumuna yanıt olarak

   Taksa ne olacak ? Erzurumla bitiyor mu iş, adana ne olacak ? Hiç iddiası olmayan 2 takımla oynayacaklar son 2 maçı, biz 2de2 yapsak bile averajla bizden öndeler.

   13
  2. @Arnavutt16 yorumuna yanıt olarak

   Hatay, bursa, Adana ve Erzurum direkt çıkma,
   Karagümrük Altay ve Akhisar playof mücadelesi veriyor.
   Bu yarışta Hatay’a bir galibiyet yetecek. Diğerleri hep kazanmak zorunda.
   Gönlüm tabi ki bursaspordan yana yana. Ama biz dahil bu takımların hiç birinin kollektif yapısı yok.
   Tamamı kadrolarında ki süper lig eskilerinin gösterecekleri performansa muhtaç.
   Yani hepsinin taktiği, “”saldım çayıra mevlam kayıra!,,,
   Altay izmirde Erzurumu çelmeler.
   Biz iki maçı da alırız. Adananın puan kaybını bekleriz.

   14
   4
   1. @M. K. Paşalı yorumuna yanıt olarak

    Hatay’ın işi son maça kalır. Ve son maçta bize orda koyarlar. Malesef. Kazanmak için gol atmak şart. Ama golcümün adı Kubilay. Sözde golcü. Gerçekte ise topçu mopçu değil. Anca saçını başını boyasın o.

  3. @Arnavutt16 yorumuna yanıt olarak

   Altay iyi top oynuyor. Bugün galip gelmelilerdi birsazda kendi akılsızlıkları hemen ikinci golü yediler sonraki eşşekler lerin üzerine pek gitmediler. Erzurum’u yenebilir ama Ümraniye ads den puan alamaz. Hatay çıktı yine şansa son dk klasik stoperi forvete gönderdiler. Hakemde sağolsun Hatay’a iyi çalıştı.

   39
   1
   1. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

    Aga şans diyonuzda adamlarınki şanssa bizim kazandıklarımızda şansın şansı adamlar 50 tane atak yapıyor bi maçında en az bence şans değilde 3-0 4-0 kazanamamaları şansızlık yani hakediyor adamlar

    17
    9
 1. biz playofflara kaldik belli oldu..hatay garanti..diger takim ads olur insallah..playoffta ads ile karsilamasak daha iyi..taraftarin hain diye tabir ettigi volkan sen bizi tek basina yener..gerci bu saatten sonra erzurum ve ads mac vermez

  34
  49
  1. @bronx16 yorumuna yanıt olarak

   Bursa taraftarının ADS korkusunu anlayabilmiş değilim. Erzurumdaki maçında Altay maçıni da izleledim hakem desteği olmasa her iki maçta da güme gitmişti ADS

   1. @sinek8 yorumuna yanıt olarak

    Biraz realist olun pollyanna gibi hayallerle yaşamaktan sürekli başarısız olduk . Bronx16`nın dedikleri doğru son 2 hafta üsttekiler kolay kolay.puan kaybetmez . Ads de oynadığı futbolla ligde en iyi top oynayan takım playoffta bunlar geleceğine erzurumun gelmesi daha mantıklı . Adamı da o kadar kişi eksilemiş hangi.mantikla eksilediler anlamış değilim. Mavi eşekler diyin anca adamlar 2 hafta sonra super ligde

    3
    4
 2. Hatay haftaya kazanmalı bence, garantilerse son hafta bizim maça asılmazlar biz de rahat ederiz. Erzurum ve adsnin puan kaybetmesi için dua etmekten başka çaremiz yok. Tabi bu arada bizim 2 maçı da kazanmamız lazım… Yolun sonu süper lig olacak inş

  22
  2
   1. @Pochinki yorumuna yanıt olarak

    Eğer son haftaya bırakırsa şansımız çok zor olur, malum oynadığımız oyun ortada. Bize 3 puan lazım. 1.değil 2.olursak yine direkt çıkıyoruz. Hatay kazanıp garantilerse bizim maça asılması için neden kalmaz ve bizim açımızdan biraz daha rahat maç olur. Hatay maça asılırsa işimiz gerçekten zorlaşır. İşte bu yüzden ben kazanmasını istiyorum. Hatay kazansın tabi bu arada bizim de kazanmamız gerekiyor, erzurum ve ads puan kaybetsin direkt süper lige çıkalım

 3. Playoff’a kalcaz bence haftaya altay erzuruma yine puan kaybettirir ama yine de yetmez bizim için son iki maçımızı kazanırız ama yetecek mi işte. Ne puanlar kaybettik saçma sapan kaybettigimiz sacma puanların 3 te 1 ini kazansaydık şimdi net 1. İdik

  15
  1
 4. Adana demir ve hatay maçını izleyenler hakemlerin maçın sonlarında ne kadar kontrolü kaybettiğini görmüştür. Bein sportun gösterdiği tekrarlardan , ofsayt kamerasından göstermemesinden emir uşağı olduğunu rahatlıkla anladık. Bizim YALNIZ BURSASPORUMUZ vura vura inşAllah ilk 2den en kötü play offtan çıkıcak. SİZ YAZMIŞSINIZ SENARYOYU AMA BİZ OYNATMAYIZ BU TİYATROYU

  12
  5
 5. ARKADASLAR KULUBE YAKİN BİRİ VARSA YADA YONETİMDEN BİRİNE ULASCAK BU AKSAM ADANADEMİRSPORDA OYNAYAN HASAN KİLİC ASLİNSA 4SARİKATTA CEZALİ OLMALİYDİ BU MACTA VE BU AKSAM GOL ATTİ CEZALİ ADAM OYNATTİGİ İCİN MAGLUP SAYİLMALİ LUTFEN BİRİ FEDARASYONA BASVURSUN

  10
  1
  1. @Mst meatana yorumuna yanıt olarak

   Senden duyunca maçkolikten baktım dediğin doğru Erzurum maçında 4. Sarı kartı görmüş ve dün cezalı olması gerekiyorken oynatmışlarda şimdiye kadar niye kimsenin sesi çıkmıyor onu anlamış değilim…

   1
   1
   1. @Bursalı yorumuna yanıt olarak

    1.Sarı Kart 48.dk OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ-BOLUSPOR 17.08.2019 TFF 1. Lig 1.hafta
    2.Sarı Kart 90.dk OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ-ALTINORDU 21.09.2019 TFF 1. Lig 5.hafta
    3.Sarı Kart 21.dk EKOL GÖZ MENEMENSPOR-OSMANLISPOR 29.09.2019 TFF 1.Lig 6.hafta
    Çift Sarı Kart 46.dk OSMANLISPOR -HATAYSPOR 06.10.2019 TFF 1. Lig 7.hafta
    4.Sarı Kart 57.dk ADANA DEMİRSPOR-HATAYSPOR 29.02.2020TFF 1. Lig 25.hafta
    26.haftada K.GÜMRÜK- EŞEKSPOR MAÇINDA KADRODA YOK ( BU MAÇTA 4 SARIKART CEZASINI KULLANMIŞ)

    1.Sarı Kart 88.dk ESKİŞEHİRSPOR-ADANA DEMİRSPOR 16.03.2020 19.00 TFF 1. Lig
    2.Sarı Kart 58.dk ADANA DEMİRSPOR-GİRESUNSPOR 27.06.2020 20.00 TFF 1. Lig
    3.Sarı Kart 77.dk ERZURUMSPOR-ADANA DEMİRSPOR 01.07.2020 20.00 TFF 1. Lig

    VELHASILI KELAM ARKADAŞLAR BOŞ YERE HAYALE KAPILMAYALIM İLK 4 SARI KARTI İÇİN CEZASINI KULLANMIŞ. İKİNCİ 4 SARI KARTI HENÜZ OLMAMIŞ ŞU AN 3 SARI KARTI VAR. TFF NİN FUTBOL DİSİPLİN TALİMATININ 94. MADDESİNE GÖRE 3 SARI KARTTAN SONRA 4.SARI KARTI GÖREN FUTBOLCU BİR SONRAKİ MAÇTA OYNAYAMAZ DENMEKTEDİR. BU FUTBOLCU 4.SARI KARTINI GÖRDÜĞÜ MÜSABAKADA DİREKT KIRMIZI VEYA 2.SARIDAN KIRMIZI KART GÖRMESİ DURUMUNDA DÖRT SARI KART UYGULAMASI DİKKATE ALINMAZ, 4.SARI KART SONRAKİ MAÇLARDA ALACAĞI İLK SARI İÇİN GEÇERLİDİR DENİLMEKTEDİR.

    MADDE 93 – SARI KART UYGULAMALARI
    (1) Bir sezonda, aynı kategorideki müsabakalarda üst üste ya da aralıklı olarak toplam 4
    (dört) sarı kart gören bir futbolcu cezalı duruma düştüğü kategorinin ilk resmi müsabakasında
    müsabaka isim listesine yazılamaz. Cezalı duruma düşen futbolcu, cezalı duruma düştüğü
    kategori dışındaki kategorilerde oynayabilir.
    (2) Bir sezonda aynı kategorideki müsabakalarda üst üste ya da aralıklı olarak toplam 4
    (dört) sarı kart gören teknik adam, görevli veya kulüp yöneticisi, kulübün aynı kategorideki bir
    31
    sonraki resmi müsabakasında müsabaka isim listesine yazılamaz, soyunma odası ve yedek
    kulübesine giremez. Cezalı duruma düşen teknik adam, görevli veya kulüp yöneticisi cezalı
    duruma düştüğü kategori dışındaki kategorilerde müsabaka isim listesine yazılabilir, yedek
    kulübesine ve soyunma odasına girebilir.
    (3) Sarı kart uygulamasında Profesyonel Ligler, Türkiye Kupası, U21 ve Gençlik
    Geliştirme Ligleri’ndeki her bir kategori ayrı ayrı değerlendirilir.
    (4) Bir futbolcunun, teknik adamın, görevlinin veya kulüp yöneticisinin bir müsabakada
    sarı kart görmesinden sonra, doğrudan kırmızı kart veya ikinci bir sarı kart nedeniyle kırmızı
    kart görmesi halinde söz konusu sarı kartlar hakem raporlarında belirtilmez ve toplam 4 (dört)
    sarı kart hesabında dikkate alınmaz.
    (5) Amatör liglerde dört sarı kart uygulaması yapılmaz.
    (6) Bir ligde, çift devreli lig usulü oynanan müsabaka veya kademelerden sonra ayrıca
    kademe veya kademeler olduğu takdirde, çift devreli lig usulü oynanan müsabakalarda görülen
    sarı kartlar ve cezaları sonraki kademelere taşınmaz.
    (7) Bir sezonda görülen sarı kartlar ve cezaları sonraki sezona taşınmaz.

  2. @Mst meatana yorumuna yanıt olarak

   ispatlayabilir misin ? Adamın Altay maçına gelene kadar 3 sarı.karti varmış altay maçında gördüğü sarı.kart ile 4. Sarı kartı olmuş. Sırf sen iddaa ettiğin için araştırıp baktım yaniliyorsun maalesef

  3. @Mst meatana yorumuna yanıt olarak

   1.Sarı Kart 48.dk OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ-BOLUSPOR 17.08.2019 TFF 1. Lig 1.hafta
   2.Sarı Kart 90.dk OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ-ALTINORDU 21.09.2019 TFF 1. Lig 5.hafta
   3.Sarı Kart 21.dk EKOL GÖZ MENEMENSPOR-OSMANLISPOR 29.09.2019 TFF 1.Lig 6.hafta
   Çift Sarı Kart 46.dk OSMANLISPOR -HATAYSPOR 06.10.2019 TFF 1. Lig 7.hafta
   4.Sarı Kart 57.dk ADANA DEMİRSPOR-HATAYSPOR 29.02.2020TFF 1. Lig 25.hafta
   26.haftada K.GÜMRÜK- EŞEKSPOR MAÇINDA KADRODA YOK ( BU MAÇTA 4 SARIKART CEZASINI KULLANMIŞ)

   1.Sarı Kart 88.dk ESKİŞEHİRSPOR-ADANA DEMİRSPOR 16.03.2020 19.00 TFF 1. Lig
   2.Sarı Kart 58.dk ADANA DEMİRSPOR-GİRESUNSPOR 27.06.2020 20.00 TFF 1. Lig
   3.Sarı Kart 77.dk ERZURUMSPOR-ADANA DEMİRSPOR 01.07.2020 20.00 TFF 1. Lig

   VELHASILI KELAM ARKADAŞLAR BOŞ YERE HAYALE KAPILMAYALIM İLK 4 SARI KARTI İÇİN CEZASINI KULLANMIŞ. İKİNCİ 4 SARI KARTI HENÜZ OLMAMIŞ ŞU AN 3 SARI KARTI VAR. TFF NİN FUTBOL DİSİPLİN TALİMATININ 94. MADDESİNE GÖRE 3 SARI KARTTAN SONRA 4.SARI KARTI GÖREN FUTBOLCU BİR SONRAKİ MAÇTA OYNAYAMAZ DENMEKTEDİR. BU FUTBOLCU 4.SARI KARTINI GÖRDÜĞÜ MÜSABAKADA DİREKT KIRMIZI VEYA 2.SARIDAN KIRMIZI KART GÖRMESİ DURUMUNDA DÖRT SARI KART UYGULAMASI DİKKATE ALINMAZ, 4.SARI KART SONRAKİ MAÇLARDA ALACAĞI İLK SARI İÇİN GEÇERLİDİR DENİLMEKTEDİR.

   MADDE 93 – SARI KART UYGULAMALARI
   (1) Bir sezonda, aynı kategorideki müsabakalarda üst üste ya da aralıklı olarak toplam 4
   (dört) sarı kart gören bir futbolcu cezalı duruma düştüğü kategorinin ilk resmi müsabakasında
   müsabaka isim listesine yazılamaz. Cezalı duruma düşen futbolcu, cezalı duruma düştüğü
   kategori dışındaki kategorilerde oynayabilir.
   (2) Bir sezonda aynı kategorideki müsabakalarda üst üste ya da aralıklı olarak toplam 4
   (dört) sarı kart gören teknik adam, görevli veya kulüp yöneticisi, kulübün aynı kategorideki bir
   31
   sonraki resmi müsabakasında müsabaka isim listesine yazılamaz, soyunma odası ve yedek
   kulübesine giremez. Cezalı duruma düşen teknik adam, görevli veya kulüp yöneticisi cezalı
   duruma düştüğü kategori dışındaki kategorilerde müsabaka isim listesine yazılabilir, yedek
   kulübesine ve soyunma odasına girebilir.
   (3) Sarı kart uygulamasında Profesyonel Ligler, Türkiye Kupası, U21 ve Gençlik
   Geliştirme Ligleri’ndeki her bir kategori ayrı ayrı değerlendirilir.
   (4) Bir futbolcunun, teknik adamın, görevlinin veya kulüp yöneticisinin bir müsabakada
   sarı kart görmesinden sonra, doğrudan kırmızı kart veya ikinci bir sarı kart nedeniyle kırmızı
   kart görmesi halinde söz konusu sarı kartlar hakem raporlarında belirtilmez ve toplam 4 (dört)
   sarı kart hesabında dikkate alınmaz.
   (5) Amatör liglerde dört sarı kart uygulaması yapılmaz.
   (6) Bir ligde, çift devreli lig usulü oynanan müsabaka veya kademelerden sonra ayrıca
   kademe veya kademeler olduğu takdirde, çift devreli lig usulü oynanan müsabakalarda görülen
   sarı kartlar ve cezaları sonraki kademelere taşınmaz.
   (7) Bir sezonda görülen sarı kartlar ve cezaları sonraki sezona taşınmaz.

 6. Altay ads yi yenebilseydi lig ikincisi olarak süper lige direk çıkardık.
  3 puanımız silinmese lig lideri olarak çıkardık.
  3 puanımızın silinmesine sebep olanların allah belasını versin.
  Hem küme düşürdünüz hemde süper lige direk çıkmamıza engel oluyorsunuz.
  Kişiliksiz haysiyetsiz Bursa düşmanı hain herifler ve Ali Ay allah bin türlü belanızı versin.

  9
  1
 7. Keçiören maçinda en azindan 1 puan alsaydik elimiz çok daha rahat olurdu.. biz 1-2 puanla süperligi iskaliycaz..ayrica eksi 3 puan bizim için ölümcül oldu..bu eksi 3puani koskoca bursaspor camiası nasıl aldi hâla anlayabilmiş değilim.biz camia olarak çok hatalar yaptik.. bunlari konusmak için belki erken ama seneye sanirim yine 1.ligde olucaz.yazik oldu

  8
  1
 8. 33. haftada ADS ve Erzurum puan kaybetmezse, 34’de hiç kaybetmez. Bizim ise asıl en zorlu maçımız Menemen ile. Kızmayın ama bana Menemen’i geçemeyeceğiz gibi geliyor, oyunumuzu beğenmiyorum.

  7
  2
 9. Hiç kimseyi suçlamayın tek suçlu türkiyede tek takımına zaran veren bursaspor taraftarlarıdır bir volkan değil her şeyde burnunu sokan bu guruplar bu takımın bu hale gelmesinin sebeplerindendir bu takım çıkacak öyle veya böyle benim inancım bu yönde bundan sonra dirayetli yöneticiler iş başına gelmeli daha doğrusu şirketleşmeli. Taraftarın kuklası yönetimlerde bu kulübün bu hale gelmesinden sorumlu

  7
  3
 10. LİGİ DAHA ÇOK KARIŞTIRACAK BİR HABER VEREYİM…
  DUYUNCA TFF SİTESİNE BAKTIM, A.D.SPOR LU HASAN KILIÇ EN SON ERZURUM MAÇINDA YEDİĞİ 4. SARI KART TAN SONRA ALTAY MAÇINDA OYNADI VE GOL DE ATTI…
  ÇOK NET KURAL HATASI VAR!!!

  6
  6
  1. @H.COŞKUN yorumuna yanıt olarak

   Yahu iyi inceleyin öyle yorum yapın sonra komik duruma düşersiniz. Adsnin maçlarını az önce tek tek inceledim adam altay maçına gelene kadar 3 sarı kart görmüş altay maçında 4. Sarı kartını gördü. Daha önceki haftalarda da sarı kart görmüş fakat.oynamayarak cezasını çekmiş. Son 7 hafta da 3 sarı.kart görerek gelmiş altay maçına .

  2. @H.COŞKUN yorumuna yanıt olarak

   kardeş bu bilgilerin kesin olduğundan eminmisin _??? bu bursasporun direk çıkmasının önünü açar fakat ben bakıyorum haberi bulamıyorum bir link atarmısın
   -**??

  3. @H.COŞKUN yorumuna yanıt olarak

   Beni de heyecanlandırdın renktaş. İnceledim. Kural hatası yok. Erzurum maçında yediği 7. sarı kart. Daha önce yedinci haftada çift sarıdan kırmızı yediği için onu sarı kartlara dahil etme. En son Hatay maçında sarı kart alıp 26. haftayı cezalı geçmiş. Arkasından üç sarı kart almış.

 11. ALTAY ERZURUM MACİNDA ALTAY DA PLAYOFF OYNAYACAĞI İÇİN ŞİKE ARANMAZ
  AMA ÜMRANİYE A.DEMİR MACİ ÇOK ÖNEMLİ HAL GELDİ
  ÜMRANİYE NİN.HİÇBİR İDDAASI KALMADIĞI İÇİN BU NAC SAHA DİSİNDA OYNANACAK

  5
  2
 12. Haftaya Hatay adanayı yener ve şampiyonluğu garantiler. Bizle olan maçına da formaliteden çıkar. 2 de 2 yapıp çıkacağız Allah’ın izniyle

  5
  3
 13. EVET
  TATİLİNİ YARIDA KESİP
  BALIKLAMA BURSADPOR BAŞKANLIĞINA ATLAYAN MESTAN
  30.MİL.TRANSFER GELİRİNİ NE YAPACAM DERKEN BİLEREK BURSASPORUN 3 PUANİN SİLDİRDİ BAŞKAN
  İŞTE
  AYLAR ÖNCE YAZDIĞIMIZ GİBİ BU 3 PUANİN VEBALİ ALTİNDA KALIRSIN DEMİŞ HEP YAZMİSTİK
  GELİNEN NOKTADA 3 PUAN NEYMİŞ HERKES ANLAMISTIR
  BELKİDE BURSASPORUN TARİHİNE MALOLACAK
  BUGÜNKÜ TAKIMLARIN DURUMUNA BAKILDIĞINDA
  BURSADPOR PLAYOFFTAN CİKMADİ MUCİZE OLUR
  DOLAYİSİYLA
  BU HAFTAKİ ÜMRANİYE ADANA MACİ İÇİN TOPU YLA TUFEGIYLE SİYASİ Sİ KİM VARSA BU MACİ DEMİRSPOR UN BAGLAMAMASI İÇİN İSTANBULA KAMP KURU LMALİ DİR
  YOKSA BU VEBALİN ALTİNDAN KALKAMAYACAK SİN MESÜT.MESTAN
  İSTANBULA GİDERKEN
  BUGÜN ADANAYA VERİLEN PENALTİ İLE ALTAY A VERİLMEYEN PENALTİ NİN KASEDINI DE MUSTAFA ABİNE GOTURUVER
  SÖZÜNÖZÜ
  BURSASPORUN TEK ŞANSI ÜMRANİYE ADANA MACİ BERABERLİĞİ DİR

 14. Atom Karınca.
  Merhaba kardesim.
  Nasılsın.
  Biz daha öncekilere değil sadece üzülmez hediyesi keçiören maglubiyetine yanalim.
  O maçta yenilmeseydik şimdi daha rahat bir durumda olacaktık.
  Hiç bir şüphem yok.
  Irfan Buz Play off ları çok iyi yonetecektir.
  Iyi geceler kardesim.

  5
  2
  1. @16 BS 224 Texas yorumuna yanıt olarak

   Kardeşim şükür ALLAH a iyiyim. . Sen de iyi sindir İNŞALLAH .. Elimizde kağıt kalem ha bi re hesap yapıyoruz. .. Evet gerçekten çok gerek siz puan lar kaybettik .. Şimdi arıyoruz. .. ALLAH yardımcımız olsun. . Kal sağlıcakla kardeşim. ..

 15. Bursaspor için Süper Hafta 1 puana düştü fark – haydi hayırlısı son haftaya Hatay’ın puana ihtiyacı olmadan gireceğiz – gelecek hafta Altay ve Ümraniye Adana ve Erzurum’dan puan alabilecek çelme takabilecek form ve güçteler ????

  4
  1
 16. Hatay Adanasporu yener çıkar geriye kalıyor 1 kontenjan ya Erzurum ya Adana Demirspor 2 de 2 yaparsa bizim iş yatar. İkisininde puan kaybetmesi durumunda bizimde 2de 2 yapmamız lazim. Yani bizim iş play off a kaldi.

 17. Baştan belliydi 5 te 5 yapmamız lazımdı ama biz birşeyler yapmazsak play offtayız yani Altay Erzurum’a yenilmez bence ümraniyede verir maçı ama biz araya girmezsek anlayan anladı…ümraniye istesin evinde yenilmez ama istemeleri için belli şeyler yapmak lazım…

  3
  2
 18. Ulan Hatay beraber kalsaydı son maç hatayla final maçına çıkacaktık ne güzel yaa. Acayip üzüldüm valla

  2
  1
 19. Ads kaybetseydi bugün 2 de 2 yapmak şartıyla her şey bizim elimizdeydi. Haftaya altay erzurumu rahat yener. Ama ads 2 maçta 1 beraberlik alırmı. Çok zor iddiası olmayan ümraniye ve istanbulla oymayacak. Hatay berabere kalsa yine 2 de 2 yapmayla her şey elimizde olacaktı. 2 de 2 yapabilirsek ads nin puan kaybetmesi için dua edeceğiz ama çok zor be. Ah altay kazansa şu maçı haftaya erzuruma da yenilmezdi herşey bizim elimizde olacaktı. İçim yandı valla

  2
  1
 20. Hatay, adana demir direk çıkar. Ployoftada beğenmediğimiz hocamız Altay ile 3.olarak çıkar. Biz hikaye okumaya devam ederiz.

 21. Kaçan basit puanlara mı yanarsın yoksa silinen 3 puanami ? Ama bu inanç devam ederse ilk 2 olmasada play-off tan çıkarız Allah’ın izniyle…

 22. şimdi bu hafta ümran ads ile berebere kalır altay da erzrumu ne yapıp edip yenmek zorunda ki playofa kalsın en kötü berabere biter bizde menemeni yer son maç hatayla kolkola süper lige inşallah

  1
  2
 23. Altay haftaya Erzurumla beraberlik, Ads de ümraniyede beraberlik alırsa bizde yenersek son maç hatayı yenmek sart oldu…

  1
  1
 24. Bu isler belli olmaz. Bugunku sonuclarin hepsi kotu oldu. Beki sans bize doner. Olmazsa play off ta hakeden cikar. Ama gercek su ki. 5 puan farkla ondeydik ibo olmayaydi

  1
  1
 25. Altay erzuruma celme takabilir fakat ads son 2 haftayı iddaasız 2 takımla oynayacak ve puan kaybı yaşamaz. Playoffta ads geleceğine erzurumun gelmesi daha mantıklı iyi top oynuyorlar ve kaliteli kadroları var . Son 2 hafta gereksiz kart görüpte play-off maçlarına cezalı çıkmazlar inş. Teknik ekibin uyarması gerekir .

  1
  1
  1. @paşalı yorumuna yanıt olarak

   Neyin kafasını yaşıyorsunuz yahu son 2 hafta kalmış en az 2 takimin puan kaybı yaşaması lazım. Karşılaşacakları takımlar da iddaası.olmayan takımlar.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu