Levent Kızıl’dan yumruk şov

Bursaspor Kulübü eski Başkanları’ndan Levent Kızıl'ın Frutti Extra Bursaspor maskotu ile yaptığı yumruk şov dikkat çekti.

İşte o anlar;

Kaynak
Bursabasket.net

13 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @CAMCI yorumuna yanıt olarak

   Aynen katılıyorum. Benimde gördüğüm en iyi başkandı. Lobisi konuşmaları, Bursaspor u ezdirmemesi hepsinde süperdi. Ama adamı kaçırttı taraftar. Şu an gelse direk seviye atlar takım.

   18
   2
   1. @ismail yorumuna yanıt olarak

    Taraftar Levent Kızılı neden kaçırttı bıraktırdı çünkü istanbul tarafına baktığı için hiç unutmuyorum sahamızda fener maçında rakip taraftara fazla kontenjan verdiği için çok büyük tepki vermiştik o maçta, Levent Kızıl sadece Bursapor a yönelir ve taraftarın şehrin ne istediğini bilir anlar ise başakn neden olmasın tabiki desteklerini görmezden gelemeyiz yalnız destek vermek ile başkan olmak arasında uçurum vardır.

    3
    1
  2. @CAMCI yorumuna yanıt olarak

   Senin fikrin bende diyorum ki Bursaspor tarihinde başkan olarak tek geçerim.Rahmetli İbrahim Yazıcıdır onun gibi başkan gelmedi gelmeyecek de…

   22
 1. LEVENT KIZIL I SEVMEZDİM…BİR TV PROGRAMINDA BANA SATAŞMIŞTI…AMA BURSASPOR A DESTEK VERDİKTEN BERİ GÖZÜMDE BÜYÜDÜ…MADEN SUYU ALIRKEN FRUTTİ EXTRA YI TERCİH EDİYORUM..HEM DE ÇOK DA GÜZEL…YALNIZ HER YERDE BULUNMUYOR HABER VEREYİM…

  22
  1
 2. Bursasporu ayaga kaldiracak tek adam.karizmasi.kariyeri ve sosyal cevresiyle.bu adam baskan olacakta hakemler bize tepeden bakacak.ama l taraftarim diye yillardir bursasporu sömürenler.cakallar adama rahat vermez çünkü kaostan beslenen bir camia olduk 10 yil içinde.

  10
  1. @Eski Teksas yorumuna yanıt olarak

   EN DEDİĞİN KİM BE???? RB OLMASIN O???ÇÖKÜŞÜ İLK BAŞLATAN KONGREDE İBRA OLMAYAN AMA KONURALP YEŞİL TARAFINDAN MAHKEMEDE AKLANAN RB…HAAA O KONURALP ŞU ANDA MM YÖNETİMİNDE…

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı