Levent Kızıl’dan tepki!

ING Basketbol Süper Ligi'nde Frutti Extra Bursaspor evinde İstanbul temsilcisi Darüşşafaka Tekfen'e 87-79 mağlup oldu. Karşılaşmanın hakemleri çok kötü bir yönetim gösterirken bütün salon tarafından tepki gördü.

Oynanan mücadeleyi özellikle geren orta hakemlerden Fatih Hasanoğlu’na bir müdahale de Bursaspor’un eski başkanlarından Levent Kızıl gösterdi. 2. çeyreğin sonlarına doğru bir pozisyonun ardından Levent Kızıl saha kenarındaki yerinden ayrıldı ve Frutti Ekstra Bursaspor benchinin oraya giderek müdahalede bulundu.

24 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. BAŞKANIN ÖNÜNE GEÇİYOSUN LEVENT. ONUDA DÜŞÜN. BERABER BİR TEPKİ GÖSTERİN. VE MAÇLARDA SAHA KENARINDA SEN AİLENLE AYRI BAŞKAN YANLIZ BAŞINA AYRI OTURMANIZ HİÇ HOŞ GÖZÜKMÜYOR.

  22
  42
  1. @HERŞEYİM yorumuna yanıt olarak

   Kardeş bilip bilmeden konuşma. Maçta Levent Kızıl’la Mestan saha içinde yanyana bitişik oturdu.Hakemin haksızlıkları karşısında Levent Başkan sık sık yerinden fırlayıp şerefsiz hakemlere tepki gösterirken, senin Messut başkanın oturduğu yerde resmen kedi gibi küçüldü ve ayağa bile kalkmadı. Kızıl’la Mestan arasındaki güç ve karizma farkı bu maçta iyice kendini gösterdi. Çünkü 20 santim arayla yan yana oturuyorlardı. Levet Kızıl’a hiç sallamayın bence. Çünkü ben de maçtaydım ve onların 5-6 sıra üzerinde oturuyordum tribünde. Her şeyi tüm açıklığıyla kendi gözlermle gördüm. Kızıl Büyük başkan harbiden de. Dün gece de Sinan Engin’lere, Ahmet Çakar’lara Beyaz TV’de Bursaspor basket takımından söz ettirip, hakemler aleyhine Basket federasyonuna baskı da kurdurttu. Hadi yapsın bakem bunları Messut Mestan.

   31
   2
 2. BAŞKAN HEYBETLİ OLACAK
  OTURDUĞU KOLTUĞU DOLDURACAK
  B8R HAREKET YAPTIĞI ZAMAN ÖNEM VERİLECEK
  BİZİM HİÇ SESİMİ SOLUĞU MUZUN ÇIKTIĞI YOK
  HAKEMLER HAFTALAR DİR DOĞRUYÖR SİTEDEN ACİKLAMA YAPILIYOR TAKAN YOK
  DÜN HATAYA BEDAVA PENALTİ VERİLİYOR
  MENEMEN İN PENALTİ VERİLMİYOR

  VOLKAN SEN ADAMİN AYAĞINI KIRDI SARI KARTI ZORLA VERDİ ARKADAN PENALTİ LARİNİ VERMEDİ
  NASIL OLACAK BU İŞ BİLMİYORUM BİRDE SİLİNEN 3 PUAN KABUS GİBİ BASIMIZDA NEYE MALOLACAGINİ BELLİ DEĞİL
  İDDAA EDİYORUM 10 NUMARA ALMAZSAK AYNI GEÇEN S3NEKİ GİBİ BAŞIMIZA İS AÇACAĞIZ

  14
  1
 3. Bu sene ligde kalmak önemli unutmayalımki bu ligin bir çok kulübü Avrupa’da kök söktürüyor! Her maç sonu hakemlere yüklenmek çok yanlış bir sürü düşman edineceğiz biraz sakin olmak gerekir her maç neredeyse ceza alıyoruz kasada doğru dürüst zaten para yok gazozcu bile parkeye inip karışıyor ve sonuçta yine ceza gelecek!

  11
  31
  1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

   Öncelikle sen maça geldin mi? Sen ve senin gibi üç beş kişi her konuya maydanoz oluyor. Yıllardır basketbolun yurt içi yurt dışı olsun bütün maçlarını seyrederim. Fatih arslanoğlu isimli kesinlikle art niyetli maçı Bursaspordan alıp daçkaya veren bir şerefsiz ilk defa görüyorum. Bununla ilgili burada istersen yüzlerce örnek verebilirim. Bir Tofaş- gs maçında da yener yılmaz isimli bir hakem de bunun yapmak istediğini yaptı fakat tepki olunca geri adım attı bu ise amacına ulaştı. Evet bende Bursaspor seyircisinin basketbolde bazen çok aşırıya kaçtığını düşünüyorum ama bu maçta yüzde yüz haklılar hatta genede çok sabırlı davrandılar.

   1
   1
   1. @Karacabeyli yorumuna yanıt olarak

    Ya kafan yerindemi? Maydonoz kime olmuşum ben? Maçlara senin kadar gitmediğini yazıyorsun senin gibileri gittiği içinmiş bu cezaları giyiyoruz acaba ? Bursaspor’a Maydonoz olan çok var o ben değilim Tepki olsa sadece ceza yimeyiz boyuna!

    1
    2
    1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

     Asıl senin kafan yerinde mi ? Sen kim oluyorsun da inşallah geleceğin başkanı Sayın Levent Kızıla gazozcu diyorsun. Haddini bil. Her konunun altında yorumun var her şeyi siz biliyorsunuz hesapta. Benim yazımı iyi okursan aşırı tepkiye bende karşıyım diye yazdım ama bu maçta hak aramak için ceza alınacaksa varsın alınsın. Böyle hakem kılığında maç yönetmeye gelen fatih arslanoğlu isimli (diğer iki hakemi söylemiyorum çünkü adildiler) şerefsize bırak tepkiyi düdüğünü astırmak gerekli. Hiç kimse hak yiyemez, araştırırsan zaten çok sabıkası var.

     1. @Karacabeyli yorumuna yanıt olarak

      Benim kim olduğum seni korkutur! Ama Senin sözlerine bakarsak hakem hakkında çok bilgin var ve bayağı yermişsin sabıkası olduğunu söylüyorsun benim hakkında bu kadar bilgim yok ve bilmemde gerekmiyor Türkiye Basketbolda yüksek konumda hakemlerimizde öyle sabıka mabıka deyip Futbolumuz böyle bombok oldu Dünya ikinciliği Avrupa’da söz sahibi olmuşken siz böyle devam ederseniz Basketbolumuzun içine edersiniz hadi yoluna dikkat et!

      1
      1
  2. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

   Manyastik, sen bu kafayla gidersen hayat boyu manyastik olarak gezersin öyle işte. Sen Levent Kızıl’a gazozcu deyip klavye başında tatmin olursun, ama yolda görsen elini eteğini öpüp, abi bi selfi çekeyim diye yalanırsın. Senin o gazozcu dediğin adam, gazozdan ayda 10-20 milyon dolar kazanıyor ve şeyiyle ceviz kırıyor. Sen anca konuş. Ayrıce o gazozcu parkeye inip dolaşmıyor. Büyük adam olduğu için, Bursaspor tarafından parkeye konan özel sandalyesinden maçı saha içinde izliyor. Sen de ver Bursaspor’a yılda 3 trilyon para, gel seni de oturtsunlar o parkede. Hatta belki gazozcu dediğin adamın yan sandalyesini bile verirler sana. Geri geri

   11
   1
   1. @Nuri Alço yorumuna yanıt olarak

    Nuri Alço gibi isimle nerelerde kafan belli zaten sen gibilerinden ancak böyle cevap beklenir elini eteğini her tarafını öpen varsa zaten sensin yazdığın onu onaylıyor hey yavrum amigo Coşkunu geçmişsin peeeeh!

    1
    3
    1. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

     Sen ordaki ironiyi bile anlayamayıp, Nuri Alço’dan Coşkun’a falan atlamışsın. Gazozcu kelimene tepki olsun diye Nuri Alço yazdım. Ama sen gazozla Nuri Alço arasındaki esprili yaklaşımı da anlamazsın. Onun için daha fazla bişey yazmıyem. Levent abini yolda görürsen bi resim çektir de, hiç olmazsa hayatında bi gazozcuyla hatıra resmin olsun.

     2
     1
  3. @Manyastik yorumuna yanıt olarak

   ÖNCE TERBİYELİ OL UTANMİYORMUSUN GAZOZCU DEMEYE ŞU ANDA BURSASPORUN EN BÜYÜK DESTEK ÇİLER İNDEN VE ŞAMPİYON BAŞKANİN O SENİN
   ZATEN NE GELDİYSE SİZİN GİBİLERİN YÜZÜNDEN GELDİ BU TAKIMIN BAŞINA

   20
   2
   1. @Hasan yorumuna yanıt olarak

    Terbiyeli Peeeh Sen Maçta Edilen Küfürleri Duydunmu Yoksa Bir Kulak Temizletme Reçetesi Yazdıralım Hem Yıkasınlar Hem Havasını Alsınlar -Baştan maçlara gidin orada görün ona göre yazın benim gibiler olmasa ne halde olurdu durum artık onu Allah Bilir! hey yavrum amigo Coşkunu sende geçmişsin peeeeh! biraz kendi gözlerinizden bakın reçetesiz!

    1
    3
 4. Bu Fatih Arslanoğlu denen tetikçinin düdüğünü astırana kadar tepki koymak şart. Bursaspor’u kararlarıyla tek başına mağlup etti.

  11
  1
 5. Nerde Mesut Mestan neden açıklama yapmıyor hakkını aramıyor kulübün.Mesut Mestan neredesin yoksa Alinur Aktaşla belediye binasındamısın yoksa vali binasında mı , Mesut Mestan kendine gel.Bursaspor spor kulübünün her branşında hata hak adaletsizlik alın terini çalanlardan hesabını soracaksın çünkü sen bu kulübün başkanısın Levent Kızıl değil, ayrıca Levent Kızıl a tepkisinden dolayı camia olarak teşekkür ederiz.

 6. Açık net bizde maalesef perry haricinde pivot yok olaseni ve izzet ile gitmez bu işler, ligin dibindeki takımların bile pivotları bizimkilerden daha iyi perry nin yanına 2 tane kaliteli pivot şart..

 7. mesut başkana buradan söylüyorum levent kızıl denileln kişiyi bu takımdan uzak tutmazsan son maçta ayar çekerler takım çıkamaz sen gidersin onlar gelir takım çıkar bunu ilk düştüğümüz sene yaşadık körüstan gitti leven bey geldi ve filim sona erdei :))) serdar kul bilge diyorum

  1
  15
  1. @ottoman1299 yorumuna yanıt olarak

   Körüstan lige çıkaramadı, kaçtı gitti. Levent bey geldi şak diye şampiyon yaptı ve takımı çıkardı. Film sona ermedi, aksine orda başladı ve herşey düzeldi. Sondaki Serdar Kulbilge’yi anlamadım. Küme düşen takımın kalecisiydi. Onu Fikret Üstenci’ye sorucan. Düşen takımın başkanına.

   6
   1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu