Levent Kızıl Timsah Arena’da!

Bursaspor Kulübü eski başkanlarından Levent Kızıl, Timsah Arena'da Bursaspor-Osmanlıspor maçını takip etti.

Bursaspor Kulübü eski başkanı ve eski Türkiye Futbol Federasyonu yönetim kurulu üyesi Levent Kızıl tribünden Bursaspor‘a destek verdi.

Karşılaşmayı takip eden Levent Kızıl sosyal medya hesabından maç anından paylaşımlarda bulundu.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Abowww yorumuna yanıt olarak

   Mesut Mestanın devre arası Levent Kızıl ve Ömer Kızılın yanına protokolden inip gitmesi ve hoşgeldn demesi çok çok güzel bir hareketti ! Bu ,onun ben Bursaspor Başkanıyım herkez benim ayağıma gelsin diyen malum eski Başkanlardan ayıran en önemli özelliğidir !!!

   1. @aziz yorumuna yanıt olarak

    Ah ahh bir dede vardı son 3 senede ne güzel oturuyordu stadta bazen uyur bazen de maç seyrederdi..Tam bir başkanlık abidesiydi…Nerde o güzel günler? Hastasıyız dedeeeee !!! Bize çektirdiklerin fitil fitil gelsin her yerinden…

 1. Sagolsun ben 30 yaşındayım kendimi bildim bileli her sezon Uludağ sponsor. Ne zaman içecek alsam Uludağ almaya özellikle dikkat ediyorum. Bu şehirden çıkan diğer firmalarda keşke böyle olsalar.

  158
  3
 2. Birlik beraberlik böyle olur,teşekkürler levent bey,takım süper oynuyor basmadık saha da yer bırakmadılar savaşıyorlar,ahh kubilay sağa çıkarsaydın net gol pozisyonuydu ilk yarı 3 sıfır olacaktı,yinede emeğinize saglik,böyle oynayalım 5 lik yaparız osmanlıyı,yalçın hoca ve tüm ekibine teşekkürler

  142
  1
 3. Bu adam reklam peşinde. Anlamadım Uludağ limonata onun değil ki herkes yanlış biliyor yıllar önce hissesini verdiler. Onuda yedi batırdı

  11
  143
  1. @Yeşil yorumuna yanıt olarak

   Kafanmi güzel bilader. Sponsorluk anlaşmasına gelen genç adam kim di. Uludağ içecek yönetim kurulu başkanı kim bunları öğren öyle gel. Boş boş konuşma. Bak işine bebesin daha yada yaşın büyük ama beynin bebe.

   52
   5
  2. @Yeşil yorumuna yanıt olarak

   Öncelikle eski bir Uludağ İçecek çalışanı olarak bilgi kirliliği olmaması adına bunu yazıyorum. Uludağ İçecek bünyesinde 5 şirket vardır ve bunların tamamı rahmetli Nuri Erbak, Kızına (Nuran KIZIL) ve oğluna (Mehmet ERBAK) eşit bıraktığından Kızıl ve Erbak ailelerinin yarı yarıya ortaklığı ile devam etmektedir. Ayrıca KIZIL ‘lar, babaları rahmetli Ayhan KIZIL Fenerbahçe Kongre Üyesi olduğundan senelerdir Fenerbahçe camiası ile iç içe de gözükse çocukların ikisi de (Levent KIZIL ve Ömer KIZIL) tam bir Bursaspor aşığıdır.
   Bilgilerinize…

   99
   4
  1. @neomaximus yorumuna yanıt olarak

   Yapacak bir sey yok gotumuz sıkışınca ilk ona kosuyoruz. Cem uzan uyuma bu taraftar satilik diye kendini satiliga cikaranlari da gorduk 96 senesinde

   6
   6
 4. Firmasının yaptığı sponsorluğa lafım yok.Ama Levent Kızıl yada Bursaspora faydası dokunabilcek eski tayfa.Neden işler ters gittiginde yazıli aciklama yapıp kokup bulaşmazlar.Biseyler yoluna gitmeye başlayinca ortalıga cikarlar bunu anlamıs degilim.Kusura bakmayın herkes Mesut Mestan’a başta saydırdı ama O olmasaydı bugünleri yasayamazdik.Simdi burdan takım kotuyken yetis Levent Kızıl dedigimizde yazili aciklamayla arkasını dönen Levent Kızıl’a baskan maşkan deyip Mesut Mestan’a haksızlık etmeyin.Tek yürekli Mesut Baskan cikti.Gerisi isterse her maca gelsin hikaye.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu