Levent Kızıl formayı giydi

Bursaspor Kulübü eski başkanlarından ve Uludağ İçecek Yönetim Kurulu Başkanı Levent Kızıl Frutti Extra Bursaspor formasını giydi.

Frutti Extra Bursaspor’un evinde Anadolu Efes işe oynadığı karşılaşmada formayı üzerine giyen Levent Kızıl’ın Teksas tribününü çektiği an kameralara yansıdı.

Foto: Cemal Ekentok

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Levent Kızıl gibi insanları küstürmemek lazım. 2 yıl kadar önce Ömer Kızıl ile bir yerde karşılaştım. Levent başkana a söyleyin Bursaspor’umuza çare olsun dedim. Oda bizim anamıza küfür edildi. Hak etmediğimiz şeylere maruz kaldık dedi. Kısacası adamlar yinede şehre ve takıma karşı vefa gösterip yardımcı oluyor. Bizede kendimize çeki düzen verip yanlışa düşmemek yakışır.

  76
  1
 2. ISRARLA
  TEKRAR EN
  DEFAATLE
  BURSASPORUN MENFAATİ ADINA
  BURSASPORU KIZIL KARDEŞLER ALMALI
  AKSİ TAKDIRDE
  5AKİM NASIL GİDERSE GİTSIN 2 YARI
  MESTAN EKONOMİK ZORLUKLARIN ALTİNDAN KALKAMAYACAK TUM HAYALLERİM İZ BİR ANDA YOK OLUP GİDEBİLİR
  HAZIR BU BİRLİKTELİK YAKALANMİSKEN
  BUNDAN FAYDALANNALİYİZ
  BEN LEVENT KIZILA DESTEK OLMAYACAK
  GERÇEK BURSALİ OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM
  BENDEN SÖYLEMESİ
  BURSA BUNU ÇOK İYİ DÜŞÜNSÜN
  ÇÜNKÜ MESTAN
  TAŞIN ALTINA ELİNİ KOYMADI
  MALUM KİŞİ VE PATRONU
  TARAFINDAN BAŞKAN OLCAKSİN DENDİ

  23
  6
 3. Adanada taraftarin arasinda mac izlemis adamdir levent kizil, yasi kucuk olanlar hatirlamayabilir, bunlari da belirtmek yazmak lazim

  12
  1. @İsmail yorumuna yanıt olarak

   Sonuç ortada herkes elini eteğini çekti dikkatli bakarsan BURSASPOR, için mücadele eden levent kızıl,dan başka kimsenin kalmadığını görürsün bence teşekkür et bu kadar zor değil..

   35
   1
    1. @Burak brs yorumuna yanıt olarak

     Sen gibiler yuzunden ara vermisti sonra dedi ki bu comarlar elbet musluk kesilince gidecek yine biz sirtlayacagiz takimi diyip geri geldi hadi yol al.

    2. @Burak brs yorumuna yanıt olarak

     Daha önce düşen takımı çıkarmıştı sen neredeydin o zamanlar. Admin bir önceki yorumumu yayınlamamışsın ama ne desem az sende biliyorsun.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu