Levent Kızıl “Bugün günlerden Frutti Extra Bursaspor”

Bursaspor Kulübü eski başkanlarından Levent Kızıl instagram hesabından bir paylaşımda bulundu.

OGM Ormanspor ile deplasmanda bugün saat 15:15’te karşılaşacak olan Frutti Extra Bursaspor ile ilgili bir paylaşımda bulunana Levent Kızıl “Herkese iyi pazarlar günlerden Frutti Extra Bursa Basket günü” mesajını paylaştı.

18 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Safak yorumuna yanıt olarak

    Önemli bence. Frutti Extra Bursa Bursa şehrine ait frutti extra diye bir takımı ifade ediyor. Frutti Extra Bursaspor ise Bursaspor takımını ifade ediyor.

    24
    11
  1. @Ali Yıldırım yorumuna yanıt olarak

   “Ali yıldırım” sen yalakalığı bırak ta tuttuğun takımın sayfasınına gidip salla ! Burası Bursasporluların sayfası ! Süper lige çıkınca daha da zoruna gidecek az kaldı merak etme ! Geleceğiz hesabı göreceğiz…

   16
   8
 1. Eleştirel amaçla sormuyorum.Tamamen merak.Kendisini de çok severim ayrıca.Sn. Levent Kızıl Fenerbahçe ile olan maçta hangi tarafta yerini alacak?

  8
  31
 2. Farkındamısınız Bursaspor’un eski başkanı senelerce uzak durdu Futbol kulübünden bu adamın zamanında borcumuz yok gibiydi sonra gelen yönetimler yedi bitirdi Bursaspor’u! Şimdi Basketbol ile ilgilenmesi bence yeni problemsiz şirket olduğu için olabilirmi? Bursaspor’da diğer dernek veya devlet daireleri kurumları gibi delik deşik edilmiş her köşe kapılmış çaycısından kapıcısına medyacısından tut malzemecisine futbolcu değerlendirenden tut üye makbuzu keseninden tut temizlikçisinden tut çimencisine ne haber varsa dışarı çıkıyor! Bursaspor bir dernektir ve öyle senelerce köşe kapma yeri değil derhal tamamiyle temizlik yapılması şart kulübü 500-600 milyon zarara sokulurken sesini çıkarmayan veya destek olan futbolcularımızı içten yakanlar vs neden hala orada birileri yollatmıyormuş intibası var! Böyle gazetecilik menajerlik şirketi gibi çalışanlardan çok çektik hala bunlar birilerin izniyle Bursaspor’un her yerine giriyorlar her türlü bilgi alıyorlar ama 500-600 Milyon yok olan paralar nereye gittiği araştırılmasına gelince araştırmıyorlar hedef çünkü Bursaspor kapansın gitsin! İstediğinizi yapın o paralar geri gelecek bu kulübe yakında o iş yapmayan çalıştığınız yerler kapanacak kaybeden siz olacaksınız Bursaspor’u kapatma uğraşlarınız boşuna.

 3. Neyin hesabını görücen senin gibiler yüzünden bursaspor bu hallerde şen kimsin bursaspor sanki babanın malı herkeze sallaya sallaya başkan çıkmıyor recep günay alı aylara bu kulübü muhtaç bıraktınız kulübü soyup soğana cevirttiniz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu