Lemi Keskin’in listesine iki itiraz var!

Başkan Adayı Lemi Keskin'in listesinde yer alan iki isim itirazda bulundu.

Listede bilgisi ve isteği dahilinde olmadığını belirten Sedat Kaya, Bursaspor Kulübü‘ne gelerek ıslak imza ile itiraz etti.

Bir itiraz da Aybar Uluca‘dan geldi. Uluca bilgisi ve isteği dahilinde olmadığını belirterek Lemi Keskin‘in asil yönetim kurulu listesinden çıkartılması yönünde talepte bulundu.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Komediye bak arkadaş, bilgi ve isteği dışında adamları listesine yazmış Lemi bey:))
  böyle beceriksizlik mi olur bu adam nasıl başkan olup Bursaspor camiasını yönetecek

  88
  12
 2. Diğer adayların Lemi Beye herhangi bir şey söylemesine gerek kalmadı. Bu skandal rezaletle kendi kendini patlatmayı başardı. Tebrik ederim kendisi, hiç bu kadar kötü bir propaganda görmemiştim.

  51
  12
  1. @BerkayBey yorumuna yanıt olarak

   Ne alakası var arkadaş öğle birşey olamaz sedat kaya yalan söylüyor ozaman listede ıslak imzası olmadan liste verilmez burda başka birşeyvar gizli güç olmaihtimali olabilirmi oy atarken iyi düşünmemiz lazım

   1
   2
 3. Rezaleti başta ortaya çıkması daha iyi oldu. Biri gitti. Zaten mevcut yönetim seçilemez. O da gitti. Kaldı 3. Projeleri görelim beyler….

  37
  9
 4. bildiğim kadarıyla ıslak imzalı dilekçe olmadan başvuru kabul edilmiyor bu iki kişinin malum şahıs tarafından gelen baskıdan dolayı geri çekildiği söyleniyor.

  30
  9
 5. Beyler saf olmayın, yıllardır aynı düzen. Dün imza atan adamlar bugün malum kişilerin talimatıyla listeden çıkıyorlar. Bitsin artık bu gizli ellerin hegomonyası, ya adam gibi çıkıp yönetsinler klübü ya da ilelebet çeksinler ellerini.
  Bursaspor yalnızca taraftarındır. Siyasilerin, başkanların, para babası görgüsüzlerin değildir.

  28
  10
 6. Evet kimdi o sayın Lemi Keskin’in Bursaspor 2004’te küme düştüğünde Bursaspor’un hakkını çok aradığını söyleyen arkadaş? Çıksın bakalım kendisi ortaya. Ne düşünüyor acaba bu rezalet ile alakalı?

  10
  8
  1. @Master yorumuna yanıt olarak

   Anca yandaşlarını toplayıp eksi basarsın zaten, tek bildiğin şey bu, erkek gibi karşımıza çıkacak cesareti bulamıyorsun kendinde.

   6
   3
 7. zaten lemi keskinin listesine yakışmayan bir yönetici adayı idi. listede olduğu görülünce bence istifası istendi sonuç show yaparak çekildi.

  4
  3
 8. Böyle bişey olması mümkün değil yine birileri kendi adayını seçtirmek için uğraşıyor Bursaspor’un bir an evvel şirket olması ve böyle beş para etmeyen adamların at koşturmasına izin verilmemesi lazım

  2
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu