Lemi Keskin “Bu işi Ali Ay’dan iyi biliyorum!”

Bursaspor Kulübü Başkan Adaylarından Lemi Keskin basın mensuplarına adaylık başvurusunun ardından açıklamada bulundu.

Lemi Keskin yaptığı açıklamada “Ocak ayından beri yoğun tempoda çalışıyoruz, müthiş bir kaynak bulduk. Bursaspor’un borçlarının artık kişilerin verdikleri paralar ve  banka kredileri ile yürütülemeyeceğinin farkındayız. Stadımızın isim hakkı satışının Türkiye’de düşük olacağını düşünerek yurt dışındaki çevremiz ile çok önemli bir kaynak bulduk. 2018 yılının sonuna kadar Bursaspor’a bu fon 50 milyon euro girdi sağlayacak. Tecrübelerimiz de var. Ali beyden çok daha iyi biliyorum bu işi” dedi.

16 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @OrhanBursali yorumuna yanıt olarak

   Listeye itiraz edenler haberi olmadan yazıldığı için değil yerlerini begenmediğinden itiraz etmişler. Bence kendileri için iyi olmamış, Lemi başkanın suçu yok.

   25
   7
 1. leminin bursasporluluğunu öğrenin ondan sonra eleştirin..bu adam babamın oğlu değil 40 senedir trübünlerdeyim her maçta görmüşümdür.ara ara deplasmanlarada gelir. inanın başkan olarak atıldıysa ortaya bursaspor sevgisindendir.haaa oy verirsiniz vermezsiniz.desteklerseniz desteklemezseniz o ayrı ama inanın bu adam büyük bursasporludur..

  23
  4
   1. @Morphy yorumuna yanıt olarak

    sen şimdi yukarıdaki yorumdan çıkara çıkara deplasman olayınımı çıkardın:))))sana ne demeli be birader:))

 2. Şampiyon rahmetli İbrahim Yazıcı’nın her yaptığına karşı çıkıyordu zamanında oradan hatırlıyorum Lemi Bey’i, çok şansının olduğunu düşünmüyorum. Başarılar.

  5
  4
 3. İlkokul ve lisedeki okul başkanlığı seçimlerini hatırlarım aday olan kişiler şunu yapacağım bunu yapacağım der gazlar seçilirdi.Bizimki de buna benzemesin gerek lemi beyin gerek ahmet beyin vaatleri çok ciddi vaatler ancak seçim öncesi net bir şekilde bunlar sunulmazsa bana göre bu bahsettiğim okul seçimi vaadinden farkı kalmaz.Tüm adaylardan ricam gerçekten bilgilendirici konuşmalar yapmaları üye arkadaşlardan ricam da kim daha çok bursasporludan çok kim daha faydalı olur sorusunun cevabına oy vermeleri.Bakalım inşallah hayırlısı olur kulübümüz hakkında.

  3
  3
 4. Listesini yönetmeyi beceremeyen insan, Bursaspor kulübünü nasıl yönetecek,
  hemen yorumlarda boş yapmayın yok yerini beğenmemişmiş,
  haberi varmış aslında gibisinden, bizde biliyoruz yönetimde olacağını bildiğini,
  ama şunu da biliyoruz sen adama yöneticilik teklif ederken,
  kime ne görevi sunacağını adam bilmez mi, ona göre teklifini kabul eder yada etmez
  sen bu 20 kişilik ekibi daha kontrol edememişsin, 3 milyonluk şehrin takımını
  nasıl kontrol altında tutup, bir araya getirebileceksin

  1
  6
  1. @ŞİPTAR yorumuna yanıt olarak

   Listeden çekilenler haberi olmadan oraya konuldukları için değil sıralamada yerini beğenmedikleri için çekilmişer. Bence Lemi beyin kabahati yok. Yer beğenmeyenlerde kabahat

 5. yok kardeş şuan tek bize iyi gelecek ahmet bozdemirdir başkası daha konuşamıyor bile baksana ali aydan iyi olsan ne yazar gene cacık olmaz bize para lazım paralı adam lazım

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu