Lemi Keskin”Böyle sinsi bir plan…”

Bursaspor Olağanüstü Kongresi için Mesut Mestan ile dün hazırlanan ortak listede yer alan ancak daha sonra pasifize edilen Lemi Keskin bir açıklama yayınladı.

Lemi Keskin twitter hesabından şu açıklamayı yaptı:

Cuma ve Cumartesi günü yaşanan olayların sıralı anlatımıdır. Tüm sorumluluk benimdir, bana ailem şeytanlık ve şerefsizlik öğretmediği için bu rezilliği öngöremedim, hatalıyım.

Herkesten özür diliyorum

 

FOTOĞRAFLARA TIKLAYARAK BÜYÜK BOY HALİNDE OKUYABİLİRİSİNİZ.

 

35 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Büyüklerimizden tepki var ne demek kukla mesut çıkıp adam gibi açıklama yapsana ben birilerinin köpeği olarak geliyorum beni suçlamayın emir kuluyum desene Faruk Çelik denen adamı kurtarıcı olarak gören göklere çıkaran bizlere küfürler savuran her devrin dansözleri haydi çıkıp konussaniza şeref yoksunlari biz buradayız haydi konussaniza ulan

  217
  29
  1. @Green16 yorumuna yanıt olarak

   Yok kardeşim yok.Hala siyasetten medet uman taraftar var.A.a siyasetle geldi.Kulüp batma noktasında.Aynı akıl Mestanda karar kılmış.Ali Cengiz oyunlariyla Lemi keskinde saf dışı bırakılmış.

   76
   4
 2. Büyüklerimiz kim ya Allah aşkına kendilerinin bi faydası olmadığı gibi başkalarınıda istemiyorlar. Demokrasi tam anlamıyla bitmiş kimi layık görüyorlarsa o geliyor Allah belalarını versin

  116
  3
 3. Rahmetli İbrahim Yazıcı,nın ölümünden sonraki ilk kongrede,Hayri Yazıcı yerine Erkan Körüstan,ın başkan seçilmesi,Bursasporu siyasetin kucağına otutturdu.Ogün kongrede Fenerli başkan istemiyoruz diyerek,sayın Hayri yazıcıya hakaretlerle tempo tutan,sözde tirübün büyükleri,ama gerçekte satılmış çorbacı tayfası,ve dönemin belediye başkanı ve Ogün Hayri Yazıcı,ya oy vermeyen delegeler,Bursaspor,u bu hallere getirdi.

  90
  1
 4. Büyüklerimiz kelimesini biraz açarmısınız, yıllardır ülkeyi ve kulübü sömüren siyasilerdenmi bahsediyor mesut bey acaba?

  64
  1
 5. İşin içinde Büyük oyun var. Şöle genel den özele bir özet yapayım. Aksi olmadığını adım gibi biliyorum.
  Bursa şehri taraftarı ile iç içe diğer illeri kıskandıracak bir yapıya sahip. Bir çok kişi Bursa Spor özünde birleşebiliyor. Hal böle olunca bu kadar büyük topluluğa yön verildiğinde herkes lehine sonuç alabilir. Olayın siyasi ayağı çok büyüktür. Son mahalli seçimlerde görüldüğü gibi artık bursada eski AKP farkları çıkmamaktadır. Yeni kongrede de iktidar tarafından bir sonraki 4-5 senenin planı yapılmaktadır.
  Biliyorsunuz ki Bursa Taraftarı küme düşsede çıksada hep yanındadır takımının, bundan faydalanan siyasiler kulübün başarısını önemsemiyor. Ama risk almakda istemiyorlar Faruk Çelik’in aday olmaması da bu yüzden.
  Anlaşılan O ki Faruk Çeliğe AKP tarafından Bursanın nabzını tut oranın Horoz’u sen ol demişler. Sanayicilerle aranı iyi tut abanın altından da sopanı göster herkes kafasına göre takılmasın bizde yaptırımlarda bulunmak zorunda kalmayalım demişler.
  Bir tane de yürekli adam çıkıp Burası Bursa Spor bakanım biz bakıcaz en faydalı şekilde yöneticez diyememiş yazık..
  Konu Ali Ay’ın ibra olması için yapılan oyun olduğunu düşünmüyorum. İlerdeki seçimlerde Bursa Sporun İktidarın yanında olması için içerden baskı yapacak karar aldıracak adamların tutulması. Ali Ay’ın ibrası içinde oy kullanacak olması 2. planda pastada çilek gibi bişey.
  Hepimizi Bursamızın iyiliğini düşünüyoruz … ile başlayan edebiyat kokulu cümlelerle olayı yumuşatmaya kalkmasın. bunlara gerek yok. Bir tane adam gibi adamın bazı yerlerden icazet almayıp cıkıp bende aday olucam demedi.
  Bu yazıyı unutmayın 3-4 sene sonra belki bursa ligde olur belki şampiyon belkide yerinde olur bilinmez ama bu adamlar içerde hep çalışacaklardır..
  Bazı kişilerin Stada dahi alınmaması gerekiyor.
  Olan Bursa Spora gönülden bağlı taraftara oluyor.
  Böyle futboldan soğutacak vakalar yerine içimizi ısıtacak bizi heycanlandıracak haberler alsak fakat ne yazıkki balık baştan koktu..

  Saygılarımla.

  51
  5
  1. @ForeverBursaSpor yorumuna yanıt olarak

   Sevgili Bursasporlular koskoca şehir ile oynuyorlar ,eğer ki kuralsız,eğitimsiz,sevgisiz olur ise durum bitmiştir,şimdi kurtuluş nedir mi bakın bu işi tüm taraftar yapmalı zaten tirbüncü abileriniz buna yeltenemez ,ön ayak olamazlar bu şehirde Bursaspor u seven ben Bursasporluyum diyen kongre günü kongrenin yapılacağı yere formasını giyer gelir ama yok 100-1000-10000 değil bu Bursaspor un kurtuluş günü görenler formayı sırtına geçirsin gelsin mesele üye olman olmamamn değil mesele güç göstermek 1 saatini çok sevdiğpin Bursaspor için ayır mesele Mesut,Lemi,Faruk,Cavit, değil onlar zaten oyunlarını oynuyorlar sen ,ben biz en azından rengimizi belli edelim görün bakalım orada 30 -40 bin olabilirmiyiz işde o zaman biz düşmedik derin Bursasporlular düşürmüştür derim kimse Duka da ,özcan dan,gruplardan böyle bir hareket beklemesin onlar ancak figüran olurlar sende onlar gibi olmak istemiyor isen formanı giy gel kongreye

 6. Ali Ay’ın devamı olan birine ve listesine genel kurul ibra etmeyerek ve seçmeyerek tepki gösterecektir. Divan Kurulu başvuru süresini uzatsın, bu arada yeni adaylar çıksın.

  36
 7. ali ayın rezilliğe varan başarızlığı ortada. fakat mestan daha rezil değilse hiç birşey bilmiyorum. hem güven vermiyor hem kurnaz hem de çulsuz. bugün iki aday olsa ali ay ve mestan acaba kimi seçmek bursaspora daha zararlı olur sadece soruyorum?

  36
  2
 8. Bursa’nın kaybedecek 1 günü bile yok düşüncesiyle çekilmekte ne demek. Çekilmen için sanki daha çok tehdit edilmiş gibisin. Varsa öyle bi durum, burda taraftara kendini haklı çıkaracağına çık hukuk önünde hakkını ara. Hak’da yerini bulsun. Yoksa da başkan adayı Mestan’ı nitelikli dolandırıcılıktan dava etmelisin. Kazanırsın kaybedersin orası ayrı konu ama. En azından şeytanlar şeytanlıklarıyla kalmasın.

  26
  1
 9. Lemi Keskin başkalarının yönetimine neden giriyor, kendisi tecrübeli defalarca yönetimlerde yer alan insan başkan adayı çıkmalıydı.Mesut mestan ve yönetimini Ali Ay ın yönetiminde olan insanlar var.Kardeşim Bursaspor un sahibi ve müşterisi kim taraftar değil mi o zaman oy vermeyeceksin eylem ve söyle mi aynı olmayan taraftarlarda var.Protestonu göster bu sene alma kombine ürünleri maçlara gidilmesin siyaset belediye ak parti girdi kulübe hem kızıyoruz hemde onlara muhtaç olurcasına kucağına oturuyoruz.Yine dediklerini yapıyoruz.Mesut Mestan Ali Ay ın yönetiminde yer alan kişileri derhal çıkarmalıdır.Bu durumda başkan olamaz.Bu insanları sokarsan sen demek ki belediye ile de iş yapacağın anlamına gelir.Bu camianın sahibi olan taraftar engellemelidir.Ne demişler yılanı baştan ezeceksin.Lemi Keskin Bursaspor başkanı olmalıydı…

  24
  2
 10. Aklı selim kongre üyelerimiz Ali başkanla yola devam etmenin ne kadar elzem bir hal aldığının farkında olacaklardır.

  8
  38
 11. LEMİ BAŞKAN BURSASPOR ŞAMPİYON… ama siyaset belediye Alinur bence Bursaspor un başkanını Alinur ve FARUK ÇELİK kararlaştırmıştır.Ama bunlara bu primi veren kim taraftar vermeyeceksin verir isek o zaman herşeyi kabullenip çoban koyun misali bunlara boyun eğip sesimizi çıkarmayacağız onların gemisine binip, nereye gidersek batarmıyız çıkarmıyız bilemem.Bursaspor siyasetin kucağına oturmuş gidiyor.Bindik bir alamete gidiyoz kıyamete…Seçimlerde herkes görecek 2023 de o Alinur sekiztaşlı bakalım Bursaspor taraftarı oy atıyor mu bakalım.Sen koca camianın canını yaktın,yıktın bizde seni o koltuktan aldırmasını biliriz bekle 2023 ü hatırlatacağız sana.Bu adamı uzak tutun Bursaspordan…

 12. Sahte imzalar falan varsa o eğer Salı gününe kadar bir daha adaylık başvurusu olursa Lemi Kesin aday çıksın. Bütün Bursa da arkasında dursun. Kan emicilerden geri alalım kulübü. Herkes destek olsun. Birlik olursak yapamıyacağımız şey yok beyler

 13. Yazıklar olsun.. hakkımızı helal etmiyoruz taraftar olarak ne dumenler dönüyor koskoca kulüp kimlerin eline kaldı. Allah sonumuzu hayır etsin

 14. Gitti ali geldi mesut doymadiniz be arkadas ne rant kapisiymis bu bursaspor.bu durumda olmasa aday bile olamayacak mesut baskan olacak.burdada bes kisiyi gecmeyen taraftar destegiyle bursa lige cikacak ha.degisen hicbesey yok degisen sadece corbanin ismi..

 15. Sormazlarmi adama neden sen baskan adayi olmadinda senin deyiminle böyle bir seytanin arkasinda ikinci adam oldun!!!!! Neden başkan adayi olmadin ikinci adam olurken sustun?? Olmayinca şimdi neden bağırıyorsun?? Süre uzatilirsa aday olabilecekmisin lemi keskin?????

 16. Ulan bir kişide çıkıp delikanlı gibi adayım dememiş,simdi biri çıkıp aday olmuş,ki kendisi çulsuzdur.Fakat bizde adayız deyipte aday olmayanlar nerede!simdi çikmışlar yok siyaset bulaştı,yok o oldu,yok bu oldu herşey boş,bu takim bir şekilde ait olduğu yere dönecek.Fakat şimdi aday olmayanlar asla ve asla gerçek Bursaspor taraftarı’nın zihnininden silinmeyecektir.Bu kadar insan’a umut veripte o insanların ahını alanlar ne bu dünya’da ne de ahiret’te abad olamayacaktır.Bundan sonrası da laf-ı güzaf’tır.

 17. OLMAYACAK DÜAYA AMİN DEMIRMI
  LEMİ KARDEŞ
  SİSTEMİN SENİ İÇİNE ALACAĞINI DUSUNUYORMUYDİN
  BENCE DUSUNMUYORDÜN
  KEŞKE
  SADECE BURSASPORU DÜŞÜNEREK DESTEK VERSEYDİN
  BU HAMLEN GÖNÜLDEN SEVDİĞİNİ BİLDİĞİM BURSASPORA OLDUKCA ZARAR VERDİ MAALESEF

 18. Arkadaşlar bu akp chp rahmetli başkanda akp yanlısıydı hayri yazıcıda akp vasıtasıyla baskan adayı olmuştu. Bursaspor kuruldugundan beri bursa brlediye başkanıyla beraber konuşarak aday oluyordu siyaset bursasporda 1963 den beri var araştırım kulaktan doğma bilgilerle dolaşmayın. Ben lemi sevmiyorum ben hüseyin akdemir yanlısıydım ama bu olaylardan sonra mesut tek aday ona destek vericem ama beklentilerim olmadımı isyanımı göstericem. Tek aday var kormayan 1 kişi var bu durumdan kötüleyeceğimize az destek olun bakın yorumlayın sonra isyan edin bilmeden ne isyanı bu.

 19. Hani bazı korku filmleri vardır. Katil hep filmin sonunda çıkar. Kurbanlar hep kaçar ve sonunda en güvendiğine sığınır ama katil aslında güvendiği kişi çıkar. Teşbihte hata olma Şuan Bursasporun durumu tamda bu ,biz bu şehrin en önemli adamlarından birine güveniyoruz fakat meğersem rahmetli Yazıcıdan bu zamana süren bu korku filmin senaristi meğersem bu ve bağlı olduğu partinin zaatlarıymış. Gerçekten çok yazık bize,Bursasporun sahibi ve koruyucusu yok. ALLAH CC sahip çıksın yoksa halimiz harap

 20. Sayın LEMİ KESKİN,
  Şimdiye kadar her kongrede aday olup, kamuoyuna sunmuş olduğun projeler,
  Çalışmalarını hep taktirle takip ettim, çok güçlü bir aday olmadıktan sonra,
  Senin Başkan olman gerektiğine inandım, gerçek bir Burtsasporlu ve futbolu bilen bir
  Yönetici duruşundan ötürü, fakat yanılmışım yıllardır bu işlerin içindesin,
  Kongrelerin tam merkezinde bulundan seni de kata kulleye getirdilerse demek ki sende bu işi bilmiyorsun,
  Benim tanıdığım LEMİ KESKİN çıkar 100 İMZA toplar ve bu zor zamanda aday olurdu,
  Mesut Mestan ile de kapışıp seçimi kazanırdı, beni de yanılttın şimdi de hatanı itiraf edip,
  Üsütünü kapatma adına kılıf arıyorsun bence, geçmiş olsun şimdi yaşananları hep birlikte
  İzlemekten başka çaremiz yok.

  2
  1
 21. Bursanin kaderini inegöllüler tayin ediyor..başimiza bi inegöllü koydular..o da bursayi da bursasporu da baltaliyor..inegölün oyuncaği oldu koca bursa.. yaziklar olsun

  2
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu