Le Guen’in Ristovski kararı değişti

Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen daha önce istediği, sonrasında 1 milyon 800 bin Euro olarak açıklanan bonservis rakamından sonra, 'Bu fiyata almayın' dediği sağbek Stefan Ristovski için karar değiştirdi.

Barış Yırdımcı‘nın sezonu o bölge için tek başına götüremeyeceğine inanan Fransız çalıştırıcı bir kez daha Rijeka forması giyen Makedon oyuncu için kulübüyle temas kurulmasını istedi.

Bu gelişme üzerine yurtdışında bulunan yönetici Hasan Parlakay ve menajer Hüseyin Gedik‘in Ristovski’nin transferini görüşmek amacıyla Rijekalı yöneticilerle pazarlık yapacakları bildirildi.

Kaynak
Bursa Hakimiyet

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. her kıvırmada suçu le guen in üzerine atıyorlar. Bir öyle bir böyle.Hoca istiyor, hoca istemiyor, hoca vazgeçti.Tam athırsızı taktiği..

    31
    1
  2. Le Guen dansözleri geçtin be abicim ! Bi istiyon,bi istemiyon,bi sakat diyon,bi gidin alın diyon,bi pahalı olmaz diyon,,bi istiyom diyon,bi veto ediyon,bunlar gerçekten senin kararlarınmı yoksa,bu adamlar bütün beceriksizliklerini senin üstünemi yıkıyorlar ? Her iki durumdada kötü bence !!!

    10
    15

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu