Le Guen’in acıması yok!

Bursaspor'da bayram nedeniyle verilen 1 günlük iznin ardından çalışmalar tekrar start aldı. 

Dünü tek çalışmayla geçiren yeşil beyazlılar’da Teknik Direktör Paul Le Guen‘in antrenman öncesi oyuncularıyla kısa süreli bir toplantı gerçekleştirdi. Yaklaşık 1 saat 40 dakika süren idmanda futbolcular önce kondisyon ardından taktik ağırlıklı bir antrenman gerçekleştirdi.

Lige verilen arada oyuncuların adeta gözünün yaşına bakmayan Fransız teknik adamın, eksikleri bulunan Delarge ve Ekoko ile de özel olarak ilgilendi.

Kaynak
Olay

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kubilay ve Stancu ilede çok özel ilgilen hocam. Belli ki ligi forvet olarak bu iki yontmaya muhtaçla bitiricez. Kubi’den bir forvet çıkart seni futbolun profesörü ilan edeceğim. Simyacı misali.

  30
  1
 2. Forvet hattını çalıştıra çalıştıra suyunu çıkartır, dövmekten beter ederse Deniz ve Stancu belki zahmet edip biraz daha fazla koşar ama Kubilay koşsa da fayda etmez onun sorunu oyun zekası.. koşuyor ama boşa koşuyor

  5
  1
 3. Geçen sezondan ders alınmalı, forvet şuan da transfer edilmeyecek görüntü bu şekilde ama 4 aylık süreçte forvet çalışması yapılmalı OCAK AYI transfer döneminde bile olsa mutlaka kaliteli bi isim alınmalı

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu