Le Guen’e özel pankart asıldı

Bursaspor'un Fransız hocası Paul Le Guen için Ziraat Türkiye Kupası maçında tribünlere bir pankart asıldı.

Pankartta “Bu şehir seni şimdiden sevdi. Sende bizi sev” yazısı yer aldı.

Foto: Hasan Bozbey

30 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Galatasaray maçı kazanılırsa kombinelerde patlama olacağını düşünüyorum. Sonraki iç saha maçları neredeyse ful çekeriz; bunun akabinde özel kareografilere başlamamız gerekir. Bursaspor taraftarı uyansın artık!

  97
  8
   1. @aziz yorumuna yanıt olarak

    şenol hocadan sonraki teknik drektörleri gördükten sonra kimse gönderin felan demez adamın oynattığı oyun sitili var takım ne yaptığını ne yapacağını biliyor sen içini rahat tut

   2. @aziz yorumuna yanıt olarak

    Dostum tabiki erken olabilir. Ama adamın çalışma şekli çalışkanlık ve karakteri olarak bu kulübe gelen en iyi hoca demek yanlış olmaz. En azından realist bir adam diğerleri gibi bir beklenti içine sokmadı bizleri.

    28
    3
   3. @aziz yorumuna yanıt olarak

    Kardeşim bazı şeyleri sonradan görmeye gerek yok. Adamın sözü özü bir. Sönuçta kariyeri tavan yapmış. Bursasporumuz geldiğinden bu güne yakanın sinerji ve dik duruşu bize ilerisini gösteriyor.

    29
    4
    1. @HARAH yorumuna yanıt olarak

     Başlarım senin birlikteliğine !!!! Bütün yıl birbirinize küfür ettinizde bi gs maçı oluncamı geldi aklınıza birlik beraberlik !! Çocuk kandırma !!!

     2
     4
   4. @aziz yorumuna yanıt olarak

    azizim, hocanın 5 maçta yaptıkları, daha sonra yapacaklarının teminatıdır. olaya biraz da böyle bak. ayrıca adamın bir kariyeri var. çalıştırdığı takımı fransa liginde 3 yıl şampiyon yapmak her BABAYİĞİDİN harcı değil. gelişiyle her şey olumlu anlamda değişti. bunu görmemek mümkün değil. bırakın artık kötüyü çağırma anlayışını. aydınlıktan korkmanıza, güzelliklerden rahatsız olmanıza gerek yok. biraz daha pozitif olalım. buna ihtiyacımız var. yeter artık ama…

    30
    3
    1. @ters köşe yorumuna yanıt olarak

     Asıl sizden yeter be kardeşim !!!! Her seferinde aynı terane !!!!! Getiriyosunuz hocayı ilk 5’e girecez diye 2 maç kaybedince yallah !!!! Sonra neymiş efendim birlikmiş,başlarım sizede birliğinizede !!!

     1
     4
 2. Hocaya İngilizce pankart… Cidden tuhafsınız…
  Aranızda bu Fransız milletinin İngilizceye uyuz olduğunu hiç duyan olmadı mı?

  24
  5
  1. @Burhan yorumuna yanıt olarak

   hoca geldiğin günden beri basın toplantılarında ingilizce konuşuyor. ama fransızca olsa daha şık olurdu diye düşünüyorum.

   9
   3
   1. @Kadir yorumuna yanıt olarak

    Fransızlarin geneli milliyetçiliğin dışında gerçekten ingilozceye irite oluyorlarmış hatta fransaya giden türk turistler bundan çok sorun yaşıyorlarmış ama hepsi için geçerli değildir

    16
    2
 3. Pankart yanlış yazılmış Bir İngilizce Öğretmenliği mezunu olarak hemen dikkatimi çekti .İngilizce pankart yaparken bir bilene sormak bu kadar zor mu? Hem already hem geniş zaman olmaz..

  This city already loved you olacak…

  16
  2
  1. @frente crocodile yorumuna yanıt olarak

   Hocam sözde herkes İngilizce biliyor ama doğru bilen yok. Geçen gün yazdığım yorumun altına Fransızcasını yazarsanız sevinirim diye yazdım, adamın biri çıkmış Le Guen Bey’i olduğu gibi çevirmiş. Ne beklersin ki böyle insanlardan?

   12
    1. @Abowww yorumuna yanıt olarak

     Bir kere Türkçe’de mösyö diye bir kelime yok dostum, bey diye bir kelime var; Fransızcası da “monsieur” demek. Komik olma.

     4
     2
 4. Hoca iyi gitse de kötü gitse de karakteriyle ve profesyonelliğiyle gönlümde taht kurmuştur. Bu ikisini bir arada gördüğümüz bir hoca yoktu şimdiye kadar. Başarı övgüsü için henüz erken, ama o da olacak taraftar üstüne düşeni yaparsa. Galatasaray maçı biletleri olması gerektiği gibi pahalı yapılmış, şu maç full çekelim kulübün kasası biraz para görsün. Ceza da yedirmezsek güzel olur tabi ?

  11
  2
 5. Hoca çok iyi tamam. Ama bu tür pankart ve abartılı gösteriler bence hiç doğru değil. Daha beş maç oldu. Bunlar geçen senenin ezikliği herhalde. Biz çok daha mütevazi bir kadro ile şampiyon olmuş, muhteşem tarihi olan büyük bir şehrin takımıyız. Adamı şımartmayalım. Sonra sömürge valisi gibi davranmaya başlarsa sorumlusu biz oluruz. Son olarak bu onun işi, bedavaya yada üç kuruşa çalışmıyor. Başarılı olur ve seneye gelen daha iyi tekliflere rağmen bizi bırakmazsa o zaman bakarız.

  11
  3
 6. Tebrikler bursa sporumuza emeği geçen herkese inşallah Galatasaray’da yenerek bu senede küme düşecek diyenlere kapak olur

  4
  3
 7. Fransızlar İngiliz ve İngilizceden nefret eder. Fransızca yazılmalı !!!!!
  Bu şehir seni şimdiden sevdi. Sende bizi sev = Cette ville vous a déjà aimé. Envoyez nous l’amour
  Uyandırayım…

  3
  3
 8. Bizim ülkede bir adamı şişirmek, bir de adamı harcamak çok kolay oluyor. Hoca kaliteli ve düzgün. Hoca istediği atmosferi bulursa başarı mümkündür. Ama böyle aşk meşk sevgi işleri tırıvırı. Adamı nerdeyse biyedicin Ertuğrul un önüne koyacağıniz. Bu yazıları yazanlar 3 gün sonra basarisiz olunca hocaya küfür etmeye başlarlar. Bir de yazıyı bari Fransızca yazsaydiniz.su anda hocayı ovmenin veya yermenin anlamı yok. Ama takımı ölümüne desteklemeliyiz.

  2
  4

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu