Le Guen’den şaşırtan Batalla tepkisi

Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen dünkü antrenmanda objektiflere pek de alışık olmadık bir görüntü verdi.

Saha içi disiplini ile tanınan Fransız çalıştırıcı Batalla‘nın topla çalışmalara başlamasından duyduğu mutluluğu gizleyemedi.

Bursaspor‘da Osmanlıspor maçı hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Teknik direktör Paul Le Guen geride kalan antrenman programını kamp standartlarına göre ayarlarken, oyuncularının özellikle kondisyon ve fiziksel anlamda aşama kaydetmeleri için yoğun çaba sarf etti. Dün itibariyle topla çalışmalara daha fazla ağırlık veren Fransız teknik adamı memnun eden bir de önemli gelişme yaşandı. Sakatlığı nedeniyle Galatasaray maçında iğne ile oynayan buna rağmen karşılaşmanın son bölümlerinde yürümekte bile zorluk çeken, Kayseri deplasmanında ise takımdaki yerini alamayan Pablo Batalla kısmen de olsa dün topla çalışmalara başladı.

SAĞLIK EKİBİYLE GÖRÜŞTÜ

Takımla yapacağı toplantı öncesinde oyuncusunu karşılayan Paul Le Guen’in duyduğu mutluluk yüzüne de yansıdı. İkili arasındaki samimi görüntü objektiflere takılırken, Paul Le Guen kulüp sağlık ekibinden tüm şartlar zorlanarak Batalla’nın Osmanlıspor maçında oynaması için seferberlik ilan edilmesini istedi. Arjantinli krampon fizyoterapist eşliğinde çalışırken, birkaç gün içinde takımla birlikte taktik provalara çıkabileceği bilgisi paylaşıldı. 16 Ekim’de oynanılacak maça 8 günlük sürecin olması Bursaspor sağlık ekibinin elini güçlendiriyor. Batalla’ın yokluğunu özellikle Kayseri’de fazlasıyla hisseden Le Guen‘in mutluluğu her haliyle belli oluyor.

Kaynak
Bursa Hakimiyet

37 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @edi yorumuna yanıt olarak

   Ben mutlu olmuyorum, olmak zorunda da değilim ve ayrıca insanlığımdan şüphe duymak gibi bir hakkı da tanımaz böyle bir hareket sana.

   4
   122
   1. @sansar yorumuna yanıt olarak

    Aha işte Bursaspor’un içindeki herşeye muhalefet edenlerden biri daha. Batalla’ya laf söyleyen adam Bursasporlu değildir. Sen ve senin gibiler yüzünden bu takım devamlı karışıklık içinde. 43 yıldır Bursasporluyum sanki tarihimiz 2 şampiyonluk dışında hep başarılarla dolu gibi davranan yeni yetme Bursasporluları anlayamadım ve hiç anlayamayacağım herhalde. Biraz pozitif enerji verin takıma… Forever Bursaspor.

    1
    1
  2. @edi yorumuna yanıt olarak

   Bir müslüman Allah için sevip Allah için nefret etmesi lazım.. futbolu din edinmeyip islamı din edinenler anlar bu sözümü..Batalla yı sevmemiz için müslüman olması gerekli.. kendisi İsa Allahın çocuğudur diyor..Haşa..yüce Allah kişş sevdiğiyle beraberdir diyor.. ben sadece mğslüman kardeşlerimi uyarmak istedim.. bir çok tepki ve küfğr yiyeceğimi bildiğim halde.. Yüce Allah batallaya Hidayet versin..

   17
   95
   1. @Aaa yorumuna yanıt olarak

    Müslüman geçinippte yığınla ateisti ne yapacağız,admin böylesine saçma sapan,tabiri caizze beyinleri örümcekli olanların yararsız ve zararlı yorumlarını yayımlamak zorunda değilsiniz,adamın Bursalı ve Bursasporlu olmadığı alenen belli.İstanbul takımlarında yığınla yabancı oyuncu var ben hiç bir istanbul sevdalısının böylesine aptalca yorum yaptığına rast gelmedim

    10
    9
    1. @ff yorumuna yanıt olarak

     Allah size hidayet versin asıl, müslümanım diye geçiniyorsunuz dinden imandan haberiniz yok. Anca küfür, anca hakaret.

     7
     1
   2. @Aaa yorumuna yanıt olarak

    bu nedir admin yaaa. Burası spor sayfası burası BURSASPOR sayfası. yok farklı dinmiş yok isaymış,musaymış…ne işi var bu yorumun burda,ne işi var siyasatli yorumların bu sayfalarda.gözünü seveyim bizim yorumları yayınlamıyosun böyle şeyleri dakka geçirmiyosun.

    23
    5
    1. @rebel536 yorumuna yanıt olarak

     Hz.İSA aleyhisselam ve Hz.MUSA aleyhisselam senin Asker arkadaşınmı terbiyesiz insan. Sen ilk olarak peygamberlerin ismini nasıl telaffuz etmen gerektiğini öğren

     3
     8
   3. @Aaa yorumuna yanıt olarak

    İslam dürüst ve mütevazı olun diyor bazen bakiyorsun elin gavuru bizden daha dürüst daha caliskan ahlakli bunu anlamak güç

    23
    3
   4. @Aaa yorumuna yanıt olarak

    Dinimizde insanı sevmek vardır. Allah’ın yarattığı her kulu Allah yarattığı için sevmek gerekir. Sana kasıtlı düşmanlık yapmadıkça, hiç bir hristiyana düşmanlık islam ile bağdaşmaz. Peygamber efendimiz zamanında hristiyanlarla birlikte yaşamışız ve onların can güvenliğini sağlamışız. Osmanlı zamanında hristiyanı yahudisi birlikte yaşamış, komşuuluk etmişiz. Herkesin dinine kendisinedir. Kimse kimseye müdahale etmedikçe zorlamadıkça düşmanlık etmedikçe herkes dost yaşamalıdır. İslam akıl ve gönül dinidir. Aklın ve gönlün ile kabul edersin. Ayrıca yaşantında hareketlerinde müslüman olduğun belli olur. Müslüman sevgi doludur. Güvenilirdir, çalışkandır temizdir. Yabancılara din öğretmeden önce herkes kendi evinin önünü temizlesin.

    23
    4
   5. @Aaa yorumuna yanıt olarak

    annen baban ya da çoluğun çocuğun müslüman değilse sevmicek misin onları, bu kadar aptalca ve yobazca bir yorum görmedim, sonra ülke niye ilerlemiyor dersiniz anca senin gibi yobazların yüzünden ilerlemiyor, yaratılanı severim yaradandan ötürü diye bi söz vardır pek bildiğini zannetmiyorum, biraz ibret al bu sözden bence

    24
    1
   1. @1616 yorumuna yanıt olarak

    Sana soracak değilim ne zaman yorum yapacağımı…hem bir defa mğslümanım diye geçiniyosynuz ne namazınız var ne Kuranınız…ve yorum yaparken terbiyeli ol biraz…üç yaşındaki çocuğun yok karşında..

    2
    12
 1. Sevgili Bursasporlular takima hoca ya sahip cikalim elestiri ekbette ki olur lakin bu sevdamiza zarar verecek sekilde olmamali

  12
  3
 2. Sansar ve avenesi Aaa Bursa evladı ve Bursasporlu ise,tüm harbi sadece ve sadece Bursasporluyum diyen temiz yüreklerde İstanbul sevdalısıdır,bune saçmalık admin bu 2 nic,lakin aynı tipin yalan yanlış saçama sapan dhastalıklı düşüncelerini paylaşmak zorunda değilsin,bunu bil istedim,hepsi bu

  8
  3
  1. @SANSAR ve Aaa yorumuna yanıt olarak

   Yukarıda yazdığım yorumlardan hiçbir şey anlamadığın belli. Başkalarının Bursasporluluğunu sorgulamak hiçkimsenin haddine düşmez, hele senin gibi beyinsizlerin asla.

   10
 3. Fenerbahçeliler ve İstanbul yandaşları İsrail vatandaş yahudi Haim Revivo için dahi böylesine akıl tutulmasına eş,konu ile uzaktan yakından ilintisi olmayan bir hususla alakalı yorum ve tenkit yapmadılar.Çok büyük bir talihsizlik Bursasporluyum deyip,riyarca,sinsice nifak tohumu atma gafleti içinde Bursaspor sayfalarına yorum yapanlar var ve dahada kötüsü bunlara minimize koyamayan engelleyemeyen,sansür koyamayan bir admin topluluğu,yazık ve günah bu Bursaspor camiasınba yapılan mikserlikten başka bir şey değildir.Tarihe mal olmuş bir beyefendi idol sporcu için son derece avam , banal ve yakışıksız yaklaşım.Yapanları Allah islah etsin.Sahte müslümanla dost olacağıma,müslüman olmayanla dost olmayı yeğlerdim.

  6
  2
 4. Batalla konusunun altında dini ve müslümanlığı tartışacak kadar beyinsiz olanlara cevap vermeye lüzum yok sevgili renktaşlarım. He he deyin geçin…

  1
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı